Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Oficiálně: Samsung se vyjádřil k problémům u Galaxy Note 7

  |  5 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Ačkoliv léto už pomalu končí, Samsung zažívá opravdu velmi perné dny. Jeho nejnovější a nejočekávanější vlajková loď Galaxy Note 7 totiž hned od prvních dnů prodeje u některých majitelů vykazuje opravdu závažné problémy (například může vybouchnout baterie nebo může telefon potkat i náhlá smrt).

samsung-galaxy-note-7

Tip: Proč někdy telefony explodují a jak tomu vlastně předcházet?

Dobrá zpráva je, že se k nim jihokorejský výrobce rozhodl raději postavit čelem a důkladně je nejprve vyřešit, aby už nic podobného nepotkalo další majitele, včetně například českých zákazníků, kteří na oficiální zahájení prodeje Notu 7 stále čekají.

„Společnost Samsung se zavázala k výrobě produktů té nejvyšší kvality a jakoukoliv zprávu o případných závadách od našich zákazníků bereme velmi vážně. V reakci na hlášené případy týkající se Galaxy Note 7 jsme provedli důkladné vyšetřování a zjistili jsme závady na baterii tohoto mobilního zařízení.

Doposud k 1. září došlo k 35 případům, které byly nahlášeny po celém světě. V současné době provádíme velmi pečlivé kontroly s našimi dodavateli, abychom zamezili dalšímu šíření vadných baterií napříč trhem. Jelikož je bezpečnost a spokojenost zákazníků naší naprostou prioritou, pozastavili jsme prodeje Galaxy Note 7.

Zákazníkům, kteří si již Galaxy Note 7 zakoupili, umožníme v nadcházejících týdnech výměnu. Zákazníci z České republiky mohou kontaktovat naše Zákaznické kontaktní centrum na bezplatné telefonní lince 800 726 786, kde jim budou poskytnuty bližší informace jak dále postupovat a zodpovězeny případné dotazy k jimi zakoupenému modelu Galaxy Note 7.

Jsme si vědomi, že pro některé zákazníky to může znamenat jisté nepohodlí, nicméně pro Samsung je naprostou prioritou, abychom na trhu prodávali bezvadné produkty té nejvyšší kvality. Ve spolupráci s našimi partnery nyní hledáme takové cesty, aby případná výměna byla pro naše zákazníky co nejjednodušší a efektivní.“

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Standa
Standa

No ty mají alespoň koule a snaží se věci řešit to je pravda.

Kedlub
Kedlub

No já bych řekl že spíše ostuda Note 7 už má přezdívku domácí bomba za 25 papouchů.

Majkkl
Majkkl

Jestli do telefonů cpou místo kvalitní baterie nějaký šunt „podle regionu“, tak jak jim lze věřit ty pindy o kvalitě?

Janko
Janko
Oproti názoru řady diskutujících, přicházím se zcela jiným pohledem na věc. Muže jít o obchodní válku ve které Samsumg utrpěl těžkou ztrátu prestiže. Důvod: 1/selhat by musela cela řada kontrolních mechanizmů 2/výroba je řízena počítači lze nakazit virem 3/proč jen 35 ks z 4oo tis. dosud vyrobených? 4/konkurentů je dost a výsledky Samsungu v prodejich jsou vyborné Pro vyřazení obchodního soupeře ze soutěže stačí málo, 35 vadných ks, jestli to někdo naplánoval a uskutečnil, pak se mu to povedlo dokonale.
Radek
Radek

Sabotáž to nebude,vadné kusy přišly z korejské ITM,Korejec by nepoškodil korejskou firmu,prostě chybička se vloudila a řeší se to.Ale máš pravdu že útoky od Apple lze očekávat,zvláště teď co se objevil neřešitelný problém s displeji.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
I Huawei P20 přijede ve zbrusu novém Porsche designu

I Huawei P20 přijede ve zbrusu novém Porsche designu

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Při pohledu na společnost Huawei si nelze nevšimnout i partnerských firem, které se kolem tohoto čínského giganta točí. Ať už jde…

Motorola Moto G6 odhaluje veškeré důležité parametry

Motorola Moto G6 odhaluje veškeré důležité parametry

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Motorola již brzy představí trojici nových modelů. Konkrétně se můžeme těšit na Moto G6 Plus, Moto G6 a Moto G6 Play.…

Analytik: ohebný iPhone přijde, nejdříve však v roce 2020

Analytik: ohebný iPhone přijde, nejdříve však v roce 2020

DNES  |  Jakub Fišer  |  3 komentáře

Vloni Apple zaujal novátorským iPhonem X, který zboural všechny zajeté konvence fanoušků společnosti Apple; například co se týče ceny. Podle posledních…

Mobilní zobrazení