Mobilizujeme.cz

Trendy: Soutěž o telefon Sony | jak vybrat telefon | Huawei Mate 20 Pro | Android 9 Pie aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Inzerce

Propagujte produkt nebo službu na odborném webu Mobilizujeme.cz a oslovte denně kolem 20 000 čtenářů nebo za měsíc dokonce přes 600 000 návštěvníků, kteří zobrazí kolem 1 000 000 stránek! Proč právě u nás?

navstevnost-2016

Kdo jsme a co děláme

Jsme mladší tým a již od roku 2008 se intenzivněji zajímáme o mobilní telefony. Dnes se zaměřujeme zejména na uživatele chytrých zařízení (smartphony, tablety a chytrá příslušenství) a v naší tvorbě můžete najít čerstvé aktuality a novinky, odborné recenze, soutěže, názory a také naše vlastní seriály článků z mobilního světa.

Mezi našimi čtenáři jsou obecně lidé zajímající se jakýmkoliv způsobem o mobilní zařízení a technologie, 86 % je mužů a 14 % žen, v produktivním věku 19 – 26 a 27 – 40 let se nachází 65 % čtenářů Mobilizujeme.cz.

Jak a proč propagovat svůj produkt u nás?

Nabízíme následující formy propagace:

Záleží na Vás, jakým způsobem chcete svůj produkt našim čtenářům představit. Přesto doporučujeme konzultaci s námi, aby výsledky Vaší kampaně byly co nejlepší!

smartphone-future

Proč inzerovat právě u nás? Důvodů je více, ale například podle měření máme okolo 50 % čtenářů z vyhledávačů a tito noví čtenáři u nás hledají relevantní informace – nejsou přitom čtenáři pravidelnými, a díky tomu dosahujeme vyšší efektivity kampaní než u webů s vyšší mírou pravidelných čtenářů (kteří mají tzv. „reklamní slepotu“). Důležitá jsou samozřejmě stále čísla návštěvnosti a také cena, kterou můžeme za kampaně nabídnout.

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás na emailu lubos.srb (zavinac) mobilizujeme.cz a rádi s Vámi prokonzultujeme možnosti propagace!

Mobilní zobrazení