Mobilizujeme.cz

Nová Nokia Lumia 930 v ČR: Známe cenu a dostupnost

  |  53 komentářů  |  autor:

Dnešním dnem započal oficiální prodej Nokie Lumia 930. Tento přístroj je zajímavým upgradem svého předchůdce Lumie 920 a nese celou řadu vylepšení. Nokia také uvolnila první reklamu na svůj nový high-end. Nese se ve stylu cestování. Podívejte se sami.

Do českých eshopů dnešním dnem zamířila nová Nokia Lumia 930. Cena přístroje činí 13 990 Kč. Připomeňme si krátce výbavu. Novinka disponuje 5-palcovým Full HD displejem, 4-jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 800 s frekvencemi 2,2 GHz na každém jádře a grafikou Adreno 330, 2 GB RAM či fotoaparátem CarlZeiss o rozlišení 20,7 megapixelů, kterému nechybí technologie PureView. Operačním systémem je přirozeně Windows Phone 8.1.

Nokia Lumia 930 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

A Nokia také přišla s reklamou na svůj nově prodávající produkt. Lumia 930 v ní klade důraz na fotoaparát a propojení s dalšími Windows přístroji. Tématicky je laděna do cestování aneb „Roadtrip“.

https://www.youtube.com/watch?v=pBvyI3LeyC8

Jak se vám Nokia Lumia 930 líbí? Uvažovali byste o její koupi? Myslíte si, že cena je přiměřená? Své názory můžete vyjádřit v diskuzi.

Zdroj: PhoneArena

ČLÁNKY:, , ,
HTC do konce roku 2017 představí ještě 3 nové telefony

HTC do konce roku 2017 představí ještě 3 nové telefony

DNES  |    |  diskuze (0)

HTC se už na začátku roku 2017 nechalo slyšet, že letos přijde jen se 6-7 telefony, což je výrazně méně, než tucet…

Huawei G10 se ukázal na prvních reálných snímcích

Huawei G10 se ukázal na prvních reálných snímcích

DNES  |    |  diskuze (0)

Huawei svůj model G10 s kódovým označením Maimang 6 uvede sice až 22. září, ovšem už teď se telefon začal objevovat na živých…

Dostanete nejnovější Android 8.0 Oreo? (velký přehled)

Dostanete nejnovější Android 8.0 Oreo? (velký přehled)

DNES  |    |  5 komentářů

Písnička kolem aktualizací Androidu je stále stejná. Google každoročně připraví novou verzi, která přináší zajímavé novinky a vylepšení, ovšem reálně se dočká…

Mobilní zobrazení