Mobilizujeme.cz

Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro – klenot s výsuvnou QWERTY

  |  20 komentářů  |  autor:

Sony Ericsson Xperia X10 má nejen zmenšeninu v podobě modelu X10 Mini, nýbrž i verzi s QWERTY klávesnicí. Ve výbavě nechybí Wi-Fi, GPS, 3,5 mm Jack či 5 Mpx fotoaparát.

TIP: Pro kompletní technické parametry a další informace navštivte katalog mobilů – mobilní telefon Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro.

Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro je telefon s rozměry 90 x 52 x 17 mm a hmotností 120 gramů. Oproti verzi bez QWERTY klávesnice je rozdíl v tloušťce opravdu nepatrný – pouhý 1 mm. Displej o úhlopříčce 2,55″ je dotykový, zobrazuje 65 tisíc barev, avšak zamrzí pouze QVGA rozlišení (240 x 320 px). Nechybí hůře poškrabatelný povrch displeje a také automatické přetáčení obrazu.


Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro – oficiální fotografie

Telefon si rozumí s rychlými daty HSDPA, bezdrátovým Wi-Fi a Bluetooth 2.0. Na zadní straně telefonu je připraven 5 Mpx fotoaparát s funkcemi jako detekce úsměvu nebo geotagging. Patřičnou kvalitu fotek ovlivní i autofocus a LED blesk. Operační systém Android ve verzi 1.6 by měl být aktualizovatelný o nové verze. Rychlý chod telefonu zajišťuje 600 MHz procesor Qualcomm.


Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro – oficiální fotografie

Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro potěší zájemce zejména klasickým 3,5 mm konektorem Jack, microUSB konektorem, GPS navigací a řadou aplikací pro přístup na sociální sítě atd. Pohotovostní doba telefonu se pohybuje mezi 285 – 360 hodinami (2G/3G), doba hovoru 4 hodiny, resp. 3,5 hodiny (2G/3G).

Líbivý Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro s QWERTY klávesnicí se na trhu objeví ve druhém čtvrtletí roku 2010, cenu výrobce při představení neoznámil.

ČLÁNKY:
LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

VČERA  |    |  4 komentáře

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design –…

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé…

Microsoft se opět snaží "modernizovat" Skype pro iPhone

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

VČERA  |    |  diskuze (0)

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační…

Mobilní zobrazení