Mobilizujeme.cz

Samsung zve na Unpacked 2014: Galaxy Note 4 už 3. září

  |  komentovat  |  autor:

Další „velká věc“ od Samsungu je už na cestě. Společnost začala rozesílat pozvánky na svou akci Unpacked 2014, jejíž termín konání je v souladu s předchozími zvěstmi a akce se tak uskuteční 3. září ve 14 hodin v Berlíně.

Samsung galaxy Note 4 koncept
Koncept Samsungu Galaxy Note 4

Akce společnosti Samsung s názvem Unpacked 2014 se uskuteční u příležitosti veletrhu IFA v Berlíně a již tradičně se očekává představení nové generace velice populárního a již dlouho očekávaného tabletofonu z dílny jihokorejského výrobce s názvem Samsung Galaxy Note 4, což bude určitě největším tahákem celé akce, která se uskuteční již za necelý měsíc, a to konkrétně 3. září ve 14:00 hodin našeho času.

Hodí se určitě připomenout, o čem všem se zatím ohledně výbavy chystaného nástupce populární řady, která vlastně definovala kategorii phabletů, spekuluje. Samsung Galaxy Note 4 bude s největší pravěpodobností osazen 5,7″ velkým displejem s Quad HD rozlišením (2560 x 1440 pixelů). Dostatečný výkon bude mít na starost 4-jádrový procesor Snapdragon 805, na některých trzích se ale objeví procesor přímo z dílny Samsungu s označením Exynos 5433, kterým ale v obou případech budou sekundovat 3 GB operační paměti RAM. Fotoaparát bude mít rozlišení 16 Mpx a bude doplněn o optickou stabilizaci obrazu a senzor ultrafialového záření, což slibuje nadprůměrné fotografie. Operačním systémem bude Android ve své nejnovější verzi 4.4.4 KitKat.

ifa-2014-sammobile

Galaxy Note 4 ale nejspíš nebude jediný přístroj, který bude na akci představen. Hovoří se o prémiovém smartphonu Galaxy Alpha s kovovým rámečkem, toho bychom se ale měli dočkat už 13. srpna a je tak pravděpodobné, že na akci bude jen vystavován. Dále je možné, že se Samsung vytasí s novými zařízeními v kategorii nositelné elektroniky a v poslední době se mluví v souvislosti se Samsungem o telefonu, využívajícím rozšířené reality, jehož představení již na letošním veletrhu IFA je ale spíše nepravděpodobné.

Leccos jsme měli možnost slyšet také o nové generaci flexibilních displejů a v přípravách by mohla být také nová generace zakřiveného smartphonu. Nechme ale spekulací, vždyť do začátku akce zbývá už jen necelý měsíc a brzy se tak dozvíme, co vše si pro nás jihokorejský výrobce přichystal.

Zdroj: SamMobile via: PhoneArena

ČLÁNKY:, , ,
Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

DNES  |    |  diskuze (0)

Google si po příchodu na indický trh liboval ve vývoji levných zařízení s čistým Androidem. Projekt s názvem Android One by teď mohl…

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

DNES  |    |  diskuze (0)

Modelová řada Galaxy A od Samsungu je velice oblíbená. A to hlavně díky prémiovému designu nebo kvalitní výbavě. Do představení modelů Galaxy…

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

DNES  |    |  diskuze (0)

Čínský Alcatel produkuje smartphony, které svou výbavou většinou spadají do střední nebo nižší třídy. A výjimkou zřejmě nebudou ani čtyři chystaná zařízení,…

Mobilní zobrazení