Allegro
Allegro

Recenze Nothing Ear (a) – Výstřední sluchátka vyladěná do posledního detailu

  • Společnost Nothing je známá hlavně svými stylovými telefony
  • Už od začátku své existence se ale věnuje bezdrátovým sluchátkům
  • Do redakce nám dorazila horká novinka, sluchátka Nothing Ear (a)
Otestovali jsme sluchátka Nothing Ear (a)

Otestovali jsme sluchátka Nothing Ear (a) | foto: vlastní

První produkt, který společnost Nothing představila, byla bezdrátová sluchátka Nothing Ear (1), a tak je jasné, že za těch několik let firma nabrala mnoho cenných zkušeností, které se promítly do současné generace sluchátek. Obstojí Nothing Ear (a) v dnešní nemilosrdné konkurenci? A pro koho jsou vlastně sluchátka určena? Na to si odpovíme v dnešní recenzi.

Recenze Nothing Ear (a) – Obsah balení

Sluchátka dorazí ve velmi malé krabičce. V té naleznete oboustranný USB-C kabel a špunty různých velikostí pro zajištění toho, aby sluchátka v uchu seděla každému. Poté je v balení už jen manuál s QR kódem na stažení doprovodné aplikace ke sluchátkům.

Balení sluchátek je velmi minimalistické

Balení sluchátek je velmi minimalistické | foto: vlastní

Elegantní hned na první pohled

Na trhu je mnoho různých tvarů sluchátek. Značka Nothing vsadila na tvar podobný AirPodům od Apple, kdy nožičky sluchátek koukají z ucha. Na rozdíl od konkurence sluchátka vynikají svým ikonickým transparentním vzhledem, jaký mají i telefony této značky. V bílé barvě sluchátka vypadají opravdu skvěle.

Nothing si s designem sluchátek opravdu vyhrál. Oproti konkurenci tu nalezneme nespočet malých detailů, jako je název modelu na každém sluchátku a pohled do útrob nohou sluchátek, kde můžeme vidět elektronické spoje a dokonce i čip, který se stará o aktivní potlačení hluku. Na sluchátcích ale nenajdeme typické označení stran, jako je L a R, ale jsou zde dvě malé barevné tečky. Černá pro levé a červená pro pravé sluchátko. Každé sluchátko váží 4,8 gramu a proto není v uchu téměř cítit.

Pro označení stran zvolil Nothing černou a červenou barvu

Pro označení stran zvolil Nothing černou a červenou barvu | foto: vlastní

Stylové průhledné pouzdro

Stejně jako sluchátka, i samotné pouzdro je průhledné a opět v něm nalezneme barevné tečky pro jednodušší identifikaci místa, kam patří konkrétní sluchátko. Ideální řešení pro všechny, kteří mají problém identifikovat, na jakou stranu patří které sluchátko. Obal pouzdra je vyroben z matného plastu.

Samotné víko sluchátek má poměrně silný magnet a těsně před zavřením příjemně zaklapne. Nemusíte se tak bát, že se pouzdro nechtěně otevře. Magnety se nacházejí i u úchytů sluchátek a při vložení do pouzdra se pěkně samy napasují na správné místo. Uvnitř pouzdra nalezneme také malé tlačítko, které slouží pro aktivaci párovacího režimu.

Nothing Ear (a)

Nothing Ear (a) | foto: vlastní

V pouzdře nechybí ani malá nenápadná LED dioda, která indikuje stav baterie a na zadní straně pouzdra nalezneme USB-C konektor pro dobíjení. Co se týče rozměrů a hmotnosti, pouzdro váží 39,6 gramu a má rozměry 47,6 × 63,3 × 22,7 mm. Je tedy o poznání širší než například pouzdro na Samsung Galaxy Buds Pro 2, ale i přesto je o cca 4 gramy lehčí.

Velkým kladem sluchátek je zvýšená odolnost pouzdra a sluchátek. Pouzdro má certifikaci IPX2 proti vodě a prachu a sluchátka mají certifikaci IP54, takže zvládnou používání v lehkém dešti nebo v prašnějším prostředí.

Nothing Ear (a)

Nothing Ear (a) | foto: vlastní

Ergonomie sluchátek

Ač jsem se trochu bál toho, jak mi budou sluchátka do uší pasovat, obavy byly zbytečné. Pasují i s původními silikonovými špunty a drží jako přibité i při prudších pohybech hlavy, což byl problém například u starších generací Galaxy Buds, které vypadávaly. Ergonomii a sezení v uších tedy hodnotím na jedničku.

Povedené zvukové podání

Nothing za léta vývoje sluchátek nabral obrovské množství zkušeností. V krátkosti si shrneme důležité specifikace. Sluchátka Nothing Ear (a) využívají 11mm měnič, který zajistí čistý zvuk s dobře vyváženými výškami. Sluchátka podporují tyto kodeky – AAC, SBC a LDAC. Právě LDAC stojí nejvíce za zmínku, protože díky němu můžete poslouchat High Res hudbu s velmi vysokou vzorkovací frekvencí 990 kbps při 24 bitech. Hudba tak bude znít lépe než například na originálních CD nosičích.

Poslech hudby je s těmito sluchátky zážitek

Poslech hudby je s těmito sluchátky zážitek | foto: vlastní

LDAC můžeme nalézt i na jedněch z nejlepších bezdrátových sluchátek na trhu, Sony WF-1000XM5. Tento kodek je ale potřeba v aplikaci nejdříve povolit v sekci Nastavení zařízení. Poté je třeba mít dostatečně kvalitní zdroj zvuku. K tomu postačí streamovací platforma TIDAL, která jako jedna z mála podporuje High Res hudbu. Pokud využíváte Spotify či YouTube Music, plný potenciál sluchátek nevyužijete. Obě tyto platformy zatím nepodporují High Res zvuk.

Nothing Ear (a)

Nothing Ear (a) | foto: vlastní

Výsledný zvukový výstup je velice vyvážený a není přebasovaný, jak bývá zvykem u mnoha sluchátek. Výšky jsou detailní a dobře separované od dalších frekvencí. Hudbu si tak užijete, ať už posloucháte rock, pop nebo klasickou hudbu či soundtracky z filmů a seriálů. V porovnání s dražšími Galaxy Buds 2 Pro hrají sluchátka až překvapivě dobře a mají v některých případech o dost živější a energičtější podání skladeb, hlavně těch instrumentálních.

Vysoce přizpůsobitelné ANC

Nothing Ear (a) mají poměrně výkonný systém potlačení aktivního hluku. Na výběr máte celkem čtyři režimy ANC – Vysoké, Střední, Nízké a Adaptivní, které se přizpůsobí okolnímu hluku. Nejvyšší nastavení dobře filtruje ambientní a konstantní zvuky, jako je například větrák, déšť nebo hluk dopravy. O něco hůře ale eliminuje hovory lidí nebo zvuk kláves mechanické klávesnice. Občas se ale stávalo, že ANC na chvíli vypadávalo, naštěstí nešlo o častý jev. Pořád jde ale o povedený výkon i s ohledem na cenu.

V každém sluchátku nalezneme celkem 3 mikrofony, které se starají o funkci prostupnosti. Ta funguje poměrně dobře, ale pokud budete přes sluchátka volat, výsledná kvalita hovoru je spíše průměrná. Druhá strana vás sice dobře uslyší, ale mohou se objevit menší výpadky zvuku.

Nothing Ear (a)

Nothing Ear (a) | foto: vlastní

Intuitivní a jednoduchá aplikace

Ke sluchátkám budete využívat doprovodnou aplikaci Nothing X. Ta je na první pohled velmi minimalistická a laděná do stylu všech produktů Nothing. Po spárování sluchátek uvidíte hlavní stránku, přes kterou se dostanete do úpravy ekvalizéru, ANC a najdete zde také speciální sekce pro nastavení intenzity basů, ve které si můžete zvolit rovnou pět úrovní. Milovníci pořádných basů si tedy přijdou na své.

Nesmíme opomenout ani nabídku s ovládacími prvky, ve které si můžete přizpůsobit gesta pro každé sluchátko zvlášť. Více o gestech a o ovládání si povíme v další kapitole. Nakonec na úvodní stránce můžete vidět stav baterie každého sluchátka zvlášť a také stav nabíjecího pouzdra.

Dodatečné funkce navíc

V rámci aplikace nalezneme ještě pár zajímavých funkcí navíc, které stojí za zmínku. Například Režim nízkého zpoždění ocení především hráči, protože zajistí rychlejší odezvu zvuku. Druhou možnou, trochu opomenutou funkcí, je možnost připojení sluchátek ke dvěma zařízením najednou. To se může hodit, pokud využíváte více zařízení, jako je telefon a tablet.

Pokud často odkládáte sluchátka mimo krabičku a nemůžete je pak najít, Nothing pro vás má řešení. Přes aplikaci si sluchátka můžete jednoduše najít tak, že do nich pustíte hlasitý zvuk. V neposlední řadě nechybí ani funkce detekce nasazení sluchátek, takže se hudba sama zastaví nebo pustí podle toho, jestli si sluchátka sundáte nebo nasadíte.

Pro někoho možná problematická gesta

V rámci aplikace si můžete uzpůsobit gesta pro každé sluchátko zvlášť, plně podle sebe. Jak se ukázalo, na gesta je třeba si trochu zvyknout. Přestože je plocha pro aktivaci gest viditelně označená, na můj vkus byla až příliš malá a bylo třeba se jí specificky dotknout, aby sluchátka gesto zaregistrovala.

Zkrátka gesta u novějších sluchátek Galaxy Buds mi přijdou zvládnutá o dost lépe a spolehlivěji, plocha pro jejich aktivaci je znatelně větší, a proto tak často nehrozí, že sluchátka gesto nezaregistrují. Možná je to ale jen o zvyku, jelikož jsem dlouholetý uživatel sluchátek od Samsungu a Sony. Gesta jsou tedy u Nothing Ear (a) ta méně povedená část a to je škoda.

Nothing Ear (a) v uších

Nothing Ear (a) v uších | foto: vlastní

Výdrž baterie

Zhodnotit výdrž baterie u bezdrátových sluchátek je vždy poměrně oříšek. Záleží totiž na mnoha faktorech, jako je hlasitost hudby, použitý kodek a stupeň nastavení ANC. Při poslechu hudby na 80 % a se zapnutým ANC na maximální stupeň jsem dosáhl výdrže sluchátek okolo 5 hodin, což jsou podobné hodnoty, které deklaruje výrobce. Pokud vypnete aktivní potlačení hluku, výdrž baterie může narůst klidně o další 4 hodiny.

Ergonomie je super

Ergonomie je super | foto: vlastní

S pomocí dobíjecího pouzdra je možné dosáhnout celkové výdrže cca 42 hodin v případě vypnutého ANC a zhruba poloviční výdrže v případě spuštěného aktivního potlačení zvuku. Pouzdro disponuje baterií s kapacitou 500 mAh a každé sluchátko má kapacitu 46 mAh. Co se týče nabíjení, přibaleným kabelem můžete sluchátkům za 10 minut dodat dostatek energie na dalších 10 hodin poslechu s vypnutým ANC.

Výdrž baterie mohu zhodnotit pozitivně, bude stačit většině uživatelům, ale asi ne těm, kteří pravidelně cestují přes půlku planety letadlem a potřebují mít neustále aktivní ANC.

Nabíjení probíhá přes USB-C

Nabíjení probíhá přes USB-C | foto: vlastní

Závěrečné zhodnocení

I přes pro mně nesympatické ovládání gesty mohu Nothing Ear (a) doporučit všem méně až středně náročným uživatelům, kteří ocení kvalitní zvuk a stylové provedení sluchátek. Sluchátka dobře drží v uších, mají solidní výdrž baterie a poměrně efektivní potlačení okolního zvuku. Největším kladem sluchátek je ale High-Res zvuk, ten dokáže zatopit i o několik tisíc korun dražší konkurenci.

Pokud jste ale zvyklí na gesta a nemůžete si představit ovládání sluchátek bez jejich použití, raději se poohlédněte po konkurenci, anebo si sluchátka někde půjčte a vyzkoušejte. ANC sice sem tam vypadávalo, ale to není nic, co by nešlo vyladit pomocí aktualizace. S nastavenou cenou 2 599 korun se jedná o koupi, co stojí za zvážení.

Co se nám líbí? Co se nám nelíbí?
Kvalitní zvukové podání Na gesta je třeba si zvyknout
Stylový design O něco větší nabíjecí pouzdro než má konkurence
Přehledná doprovodná aplikace Občasné výpadky ANC
Podpora High Res zvuku
Cena

Nepřehlédněte

Diskuze

"Komentáře se nahrávají..."
Allegro

Recenze Nothing Ear (a) – Výstřední sluchátka vyladěná do posledního detailu

  • Společnost Nothing je známá hlavně svými stylovými telefony
  • Už od začátku své existence se ale věnuje bezdrátovým sluchátkům
  • Do redakce nám dorazila horká novinka, sluchátka Nothing Ear (a)
Otestovali jsme sluchátka Nothing Ear (a)

Otestovali jsme sluchátka Nothing Ear (a) | foto: vlastní

První produkt, který společnost Nothing představila, byla bezdrátová sluchátka Nothing Ear (1), a tak je jasné, že za těch několik let firma nabrala mnoho cenných zkušeností, které se promítly do současné generace sluchátek. Obstojí Nothing Ear (a) v dnešní nemilosrdné konkurenci? A pro koho jsou vlastně sluchátka určena? Na to si odpovíme v dnešní recenzi.

Recenze Nothing Ear (a) – Obsah balení

Sluchátka dorazí ve velmi malé krabičce. V té naleznete oboustranný USB-C kabel a špunty různých velikostí pro zajištění toho, aby sluchátka v uchu seděla každému. Poté je v balení už jen manuál s QR kódem na stažení doprovodné aplikace ke sluchátkům.

Balení sluchátek je velmi minimalistické

Balení sluchátek je velmi minimalistické | foto: vlastní

Elegantní hned na první pohled

Na trhu je mnoho různých tvarů sluchátek. Značka Nothing vsadila na tvar podobný AirPodům od Apple, kdy nožičky sluchátek koukají z ucha. Na rozdíl od konkurence sluchátka vynikají svým ikonickým transparentním vzhledem, jaký mají i telefony této značky. V bílé barvě sluchátka vypadají opravdu skvěle.

Nothing si s designem sluchátek opravdu vyhrál. Oproti konkurenci tu nalezneme nespočet malých detailů, jako je název modelu na každém sluchátku a pohled do útrob nohou sluchátek, kde můžeme vidět elektronické spoje a dokonce i čip, který se stará o aktivní potlačení hluku. Na sluchátcích ale nenajdeme typické označení stran, jako je L a R, ale jsou zde dvě malé barevné tečky. Černá pro levé a červená pro pravé sluchátko. Každé sluchátko váží 4,8 gramu a proto není v uchu téměř cítit.

Pro označení stran zvolil Nothing černou a červenou barvu

Pro označení stran zvolil Nothing černou a červenou barvu | foto: vlastní

Stylové průhledné pouzdro

Stejně jako sluchátka, i samotné pouzdro je průhledné a opět v něm nalezneme barevné tečky pro jednodušší identifikaci místa, kam patří konkrétní sluchátko. Ideální řešení pro všechny, kteří mají problém identifikovat, na jakou stranu patří které sluchátko. Obal pouzdra je vyroben z matného plastu.

Samotné víko sluchátek má poměrně silný magnet a těsně před zavřením příjemně zaklapne. Nemusíte se tak bát, že se pouzdro nechtěně otevře. Magnety se nacházejí i u úchytů sluchátek a při vložení do pouzdra se pěkně samy napasují na správné místo. Uvnitř pouzdra nalezneme také malé tlačítko, které slouží pro aktivaci párovacího režimu.

Nothing Ear (a)

Nothing Ear (a) | foto: vlastní

V pouzdře nechybí ani malá nenápadná LED dioda, která indikuje stav baterie a na zadní straně pouzdra nalezneme USB-C konektor pro dobíjení. Co se týče rozměrů a hmotnosti, pouzdro váží 39,6 gramu a má rozměry 47,6 × 63,3 × 22,7 mm. Je tedy o poznání širší než například pouzdro na Samsung Galaxy Buds Pro 2, ale i přesto je o cca 4 gramy lehčí.

Velkým kladem sluchátek je zvýšená odolnost pouzdra a sluchátek. Pouzdro má certifikaci IPX2 proti vodě a prachu a sluchátka mají certifikaci IP54, takže zvládnou používání v lehkém dešti nebo v prašnějším prostředí.

Nothing Ear (a)

Nothing Ear (a) | foto: vlastní

Ergonomie sluchátek

Ač jsem se trochu bál toho, jak mi budou sluchátka do uší pasovat, obavy byly zbytečné. Pasují i s původními silikonovými špunty a drží jako přibité i při prudších pohybech hlavy, což byl problém například u starších generací Galaxy Buds, které vypadávaly. Ergonomii a sezení v uších tedy hodnotím na jedničku.

Povedené zvukové podání

Nothing za léta vývoje sluchátek nabral obrovské množství zkušeností. V krátkosti si shrneme důležité specifikace. Sluchátka Nothing Ear (a) využívají 11mm měnič, který zajistí čistý zvuk s dobře vyváženými výškami. Sluchátka podporují tyto kodeky – AAC, SBC a LDAC. Právě LDAC stojí nejvíce za zmínku, protože díky němu můžete poslouchat High Res hudbu s velmi vysokou vzorkovací frekvencí 990 kbps při 24 bitech. Hudba tak bude znít lépe než například na originálních CD nosičích.

Poslech hudby je s těmito sluchátky zážitek

Poslech hudby je s těmito sluchátky zážitek | foto: vlastní

LDAC můžeme nalézt i na jedněch z nejlepších bezdrátových sluchátek na trhu, Sony WF-1000XM5. Tento kodek je ale potřeba v aplikaci nejdříve povolit v sekci Nastavení zařízení. Poté je třeba mít dostatečně kvalitní zdroj zvuku. K tomu postačí streamovací platforma TIDAL, která jako jedna z mála podporuje High Res hudbu. Pokud využíváte Spotify či YouTube Music, plný potenciál sluchátek nevyužijete. Obě tyto platformy zatím nepodporují High Res zvuk.

Nothing Ear (a)

Nothing Ear (a) | foto: vlastní

Výsledný zvukový výstup je velice vyvážený a není přebasovaný, jak bývá zvykem u mnoha sluchátek. Výšky jsou detailní a dobře separované od dalších frekvencí. Hudbu si tak užijete, ať už posloucháte rock, pop nebo klasickou hudbu či soundtracky z filmů a seriálů. V porovnání s dražšími Galaxy Buds 2 Pro hrají sluchátka až překvapivě dobře a mají v některých případech o dost živější a energičtější podání skladeb, hlavně těch instrumentálních.

Vysoce přizpůsobitelné ANC

Nothing Ear (a) mají poměrně výkonný systém potlačení aktivního hluku. Na výběr máte celkem čtyři režimy ANC – Vysoké, Střední, Nízké a Adaptivní, které se přizpůsobí okolnímu hluku. Nejvyšší nastavení dobře filtruje ambientní a konstantní zvuky, jako je například větrák, déšť nebo hluk dopravy. O něco hůře ale eliminuje hovory lidí nebo zvuk kláves mechanické klávesnice. Občas se ale stávalo, že ANC na chvíli vypadávalo, naštěstí nešlo o častý jev. Pořád jde ale o povedený výkon i s ohledem na cenu.

V každém sluchátku nalezneme celkem 3 mikrofony, které se starají o funkci prostupnosti. Ta funguje poměrně dobře, ale pokud budete přes sluchátka volat, výsledná kvalita hovoru je spíše průměrná. Druhá strana vás sice dobře uslyší, ale mohou se objevit menší výpadky zvuku.

Nothing Ear (a)

Nothing Ear (a) | foto: vlastní

Intuitivní a jednoduchá aplikace

Ke sluchátkám budete využívat doprovodnou aplikaci Nothing X. Ta je na první pohled velmi minimalistická a laděná do stylu všech produktů Nothing. Po spárování sluchátek uvidíte hlavní stránku, přes kterou se dostanete do úpravy ekvalizéru, ANC a najdete zde také speciální sekce pro nastavení intenzity basů, ve které si můžete zvolit rovnou pět úrovní. Milovníci pořádných basů si tedy přijdou na své.

Nesmíme opomenout ani nabídku s ovládacími prvky, ve které si můžete přizpůsobit gesta pro každé sluchátko zvlášť. Více o gestech a o ovládání si povíme v další kapitole. Nakonec na úvodní stránce můžete vidět stav baterie každého sluchátka zvlášť a také stav nabíjecího pouzdra.

Dodatečné funkce navíc

V rámci aplikace nalezneme ještě pár zajímavých funkcí navíc, které stojí za zmínku. Například Režim nízkého zpoždění ocení především hráči, protože zajistí rychlejší odezvu zvuku. Druhou možnou, trochu opomenutou funkcí, je možnost připojení sluchátek ke dvěma zařízením najednou. To se může hodit, pokud využíváte více zařízení, jako je telefon a tablet.

Pokud často odkládáte sluchátka mimo krabičku a nemůžete je pak najít, Nothing pro vás má řešení. Přes aplikaci si sluchátka můžete jednoduše najít tak, že do nich pustíte hlasitý zvuk. V neposlední řadě nechybí ani funkce detekce nasazení sluchátek, takže se hudba sama zastaví nebo pustí podle toho, jestli si sluchátka sundáte nebo nasadíte.

Pro někoho možná problematická gesta

V rámci aplikace si můžete uzpůsobit gesta pro každé sluchátko zvlášť, plně podle sebe. Jak se ukázalo, na gesta je třeba si trochu zvyknout. Přestože je plocha pro aktivaci gest viditelně označená, na můj vkus byla až příliš malá a bylo třeba se jí specificky dotknout, aby sluchátka gesto zaregistrovala.

Zkrátka gesta u novějších sluchátek Galaxy Buds mi přijdou zvládnutá o dost lépe a spolehlivěji, plocha pro jejich aktivaci je znatelně větší, a proto tak často nehrozí, že sluchátka gesto nezaregistrují. Možná je to ale jen o zvyku, jelikož jsem dlouholetý uživatel sluchátek od Samsungu a Sony. Gesta jsou tedy u Nothing Ear (a) ta méně povedená část a to je škoda.

Nothing Ear (a) v uších

Nothing Ear (a) v uších | foto: vlastní

Výdrž baterie

Zhodnotit výdrž baterie u bezdrátových sluchátek je vždy poměrně oříšek. Záleží totiž na mnoha faktorech, jako je hlasitost hudby, použitý kodek a stupeň nastavení ANC. Při poslechu hudby na 80 % a se zapnutým ANC na maximální stupeň jsem dosáhl výdrže sluchátek okolo 5 hodin, což jsou podobné hodnoty, které deklaruje výrobce. Pokud vypnete aktivní potlačení hluku, výdrž baterie může narůst klidně o další 4 hodiny.

Ergonomie je super

Ergonomie je super | foto: vlastní

S pomocí dobíjecího pouzdra je možné dosáhnout celkové výdrže cca 42 hodin v případě vypnutého ANC a zhruba poloviční výdrže v případě spuštěného aktivního potlačení zvuku. Pouzdro disponuje baterií s kapacitou 500 mAh a každé sluchátko má kapacitu 46 mAh. Co se týče nabíjení, přibaleným kabelem můžete sluchátkům za 10 minut dodat dostatek energie na dalších 10 hodin poslechu s vypnutým ANC.

Výdrž baterie mohu zhodnotit pozitivně, bude stačit většině uživatelům, ale asi ne těm, kteří pravidelně cestují přes půlku planety letadlem a potřebují mít neustále aktivní ANC.

Nabíjení probíhá přes USB-C

Nabíjení probíhá přes USB-C | foto: vlastní

Závěrečné zhodnocení

I přes pro mně nesympatické ovládání gesty mohu Nothing Ear (a) doporučit všem méně až středně náročným uživatelům, kteří ocení kvalitní zvuk a stylové provedení sluchátek. Sluchátka dobře drží v uších, mají solidní výdrž baterie a poměrně efektivní potlačení okolního zvuku. Největším kladem sluchátek je ale High-Res zvuk, ten dokáže zatopit i o několik tisíc korun dražší konkurenci.

Pokud jste ale zvyklí na gesta a nemůžete si představit ovládání sluchátek bez jejich použití, raději se poohlédněte po konkurenci, anebo si sluchátka někde půjčte a vyzkoušejte. ANC sice sem tam vypadávalo, ale to není nic, co by nešlo vyladit pomocí aktualizace. S nastavenou cenou 2 599 korun se jedná o koupi, co stojí za zvážení.

Co se nám líbí? Co se nám nelíbí?
Kvalitní zvukové podání Na gesta je třeba si zvyknout
Stylový design O něco větší nabíjecí pouzdro než má konkurence
Přehledná doprovodná aplikace Občasné výpadky ANC
Podpora High Res zvuku
Cena

Nepřehlédněte

Diskuze

"Komentáře se nahrávají..."