Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

City Mobile: nový virtuál má zajímavé tarify i dotované telefony

  |  22 komentářů  |  autor: Jakub Vrbický

Ačkoliv náš trh čítá pouze tři plnohodnotné operátory, objevuje se zde nejeden virtuální. Do nového roku vstoupil nový virtuál, který si říká City Mobile. A nepřichází s vůbec špatnou nabídkou služeb.

Tato firma vznikla primárně za účelem provozovat telekomunikační služby. Nejedná se tedy o případ, kdy by nějaká větší společnost rozšiřovala nabídku o virtuálního operátora. Své služby bude City Mobile provozovat v síti českého Vodafonu. A jaké služby to vlastně jsou?

City Mobile nabízí pětici tarifů, z nichž čtyři jsou více podobné většině nabídky virtuální konkurence, a jeden, který nabídne účtování po sekundách. Na rozdíl od většiny svých oponentů nabídne možnost zakoupení dotovaného telefonu. Prvním tarifem, který je možné z nabídky vybrat, je balíček City MINI. Zákazníka přijde na 99 korun měsíčně. Za tuto cenu je nabídnuto 60 volných minut. Vše, co se provolá nad tarif, pak stojí 1,50 Kč za minutu. Typ tarifikace je 60+1. Znamená to tedy, že první započatou minutu platíte celou a zbytek hovoru po sekundách. Jedna zpráva SMS přijde na 1,25 Kč. Multimediální zpráva má cenu 4,95 Kč.

Druhým, dražším tarifem pak je City STANDARD. V něm za 199 korun měsíčně získáte 150 minut volání a 50 SMS. Hovory jsou účtovány technikou 60+1. Poplatky po překročení tarifu jsou naprosto shodné jako u předchozího balíčku.

Další v nabídce se nachází tarif City MAX. Ten přijde na 249 korun za měsíc a obsahuje 100 volných minut, 50 volných SMS a 150 MB dat. Ostatní parametry jsou shodné jako u výše zmíněných.

city-mobile

Posledním klasickým tarifem je City RODINA. Na tento tarif je možné získat až tři SIM karty. Měsíčně stojí 449 Kč. Nabídne 300 volných minut a 60 SMS. Ceny volání a SMS mimo tarif jsou stejné jako u předchozích balíčků.

Posledním, a to speciálním tarifem, je SEKUNDOVKA. Od ostatních se odlišuje tím, že hovor není počítán technikou 60+1, nýbrž 1+1, a tak platíte pouze po sekundách a nemusíte tak vždy hradit první minutu. Minuta do sítě City přijde na jednu korunu. Do ostatních sítí pak voláte za 1,80 Kč. SMS do sítě City stojí jednu korunu, do ostatních sítí pak posíláte za 1,25 Kč.

V dnešní době samozřejmě operátor nemohl zapomenout na datové balíčky. Nabídne Denní připojení o objemu 25 MB za 18 korun. 150 MB měsíčně přijde na 69 korun. O 150 MB větší balíček pak získáte za 139 korun. Mobilní data v objemu 600 MB stojí 219 korun. A největší balíček čítající 1,2 GB přijde na 299 korun.

Výhodou oproti většině své konkurenci je skutečnost, že nabízí doplňkové balíčky, kterých je hned 8. Je vám k dispozici 300 minut za 159 Kč, 200 minut za 99 Kč a 100 minut za 59 Kč. To vše do sítě City. Můžete si též dokoupit volné minuty do ostatních sítí v objemech 100  a 200 minut za ceny 89 a 149 korun. Nezapomnělo se však ani na SMS. Sto kusů esemesek do všech sítí získáte za 89 korun. Stejný počet do domovské sítě přijde na 59 Kč. Dvě sta SMS do City přijdou na 99 korun.

Dalším plusem tohoto virtuála je skutečnost, že nabízí telefony, které jsou dotovány. Jejich ceny se sice po dotaci hýbou jen v řádu stokorun, na druhou stranu nabídne City Mobile bonusový kredit nebo slevu na tarif MINI. Prodej bude zahájen 27. ledna 2014, již nyní je však možné si některý z přístrojů objednat v předprodeji. Jsou jimi Apple iPhone 4S, Samsung Galaxy S4 mini, HTC Desire X, HTC Desire 500, HTC Desire 200, Nokia 208.

Tento nový virtuál poměrně překvapil vyrovnanou nabídkou služeb a oproti většině své konkurence, pyšní se mnohými výhodami. Možná nás ještě jednou překvapí, když nabídne připojení internetu a televize, což není nemožné. Bude to však stačit?

 Zdroj: TZ Citymobile, CityMobile.cz

ČLÁNKY:,
Poslední aktualizace aplikace Uber potěší hlavně řidiče

Poslední aktualizace aplikace Uber potěší hlavně řidiče

DNES  |  Martin Skořepa  |  diskuze (0)

Uber neustále zdokonaluje svou aplikaci, se kterou se dá jednoduše nechat odvést nebo naopak s ní snadno vydělávat, to v případě…

OnePlus 3 a 3T nyní dostávají aktualizaci Android 8.0 Oreo

OnePlus 3 a 3T nyní dostávají aktualizaci Android 8.0 Oreo

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Společnost OnePlus slibovala, že aktualizace na Android 8.0 bude pro obě zařízení dostupná do konce tohoto roku. A slib dodržela. Od…

Alcatel Idol 5: i brácha modelu 5s má co nabídnout

Alcatel Idol 5: i brácha modelu 5s má co nabídnout

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Alcatel představil kromě modelu 5s také telefon Idol 5. Již z názvu je jasné, že se bude jednat o něco méně…

Mobilní zobrazení