Mobilizujeme.cz

Spekulace: Oppo Find 7 se Snapdragonem 805 a 2K rozlišením?

  |  komentovat  |  autor:

O nové vlajkové lodi čínského Oppo sice zatím nevíme prakticky nic, ale to neznamená, že se nemůžeme pustit do spekulací. A jednu takovou s odkazem na „ověřené zdroje“ přinesl server GizChina.

Oppo-LTE-teaser

V dřívějších dnešních hodinách se na oficiálním účtu Oppo na čínské sociální síti Weibo objevil obrázek (nahoře) s nápisem „4G LTE, Oppo je připraveno!“. Sice se může jednat pouze o dovětek k nedávnému slavnostnímu spuštění sítí čtvrté generace v Číně, ale stejně tak ale může jít o náznak nové vlajkové lodi, Oppo Find 7.

Ačkoliv všichni vědí, že se na nástupci skoro rok starého modelu Oppo Find 5 usilovně pracuje, dodnes se neobjevila jediná uniknutá fotka, ba dokonce ani žádná spekulace. Ale jelikož se oficiální odhalení nového vlajkonoše nezadržitelně blíží, začínají se (konečně) objevovat i první spekulace.

Oppo-Find-7

Dle různých zdrojů by mělo nové Oppo nabídnout absolutně špičkové parametry. Displej o úhlopříčce 5,7″ by měl disponovat rozlišením 2K, tedy 2 560 na 1 440 obrazových bodů. O výkon se má starat nedávno představený čipset od Qualcommu, Snapdragon 805, obsahující čtyřjádrový procesor o maximálním taktu 2,5 GHz. Operační paměť bude činit celé 3 GB RAM. Kapacita baterie není známa, mohla by ale mít kapacitu 4 000 mAh, jak naznačovaly spekulace z letošního léta.

Oppo se jako obvykle zaměří také na fotoaparát. Hlavní bude disponovat 13 Mpx rozlišením, jeho přední kolega se pak zastaví na 5 megapixelech. Z obrázku také vyplývá, že Oppo Find 7 bude patrně schopno komunikovat přes LTE, chybět by neměla klasická výbava jako GPS, Bluetooth či Wi-Fi. Dá se také předpokládat, že podobně jako nedávno vydané modely bude na koncovém uživateli, dá-li přednost firemní nadstavbě Color OS nebo vsadí-li na osvědčenou custom ROM, CyanogenMod.

Jedná se však o pouhé spekulace z „různých zdrojů“, určitě tedy tyto informace berte s rezervou, od konečné podoby Oppo Find 7 se mohou značně lišit.

Chybí vám na novém Oppo něco? Jste z něčeho zklamáni? A kolik byste za takto nabušený mobil byli ochotni zaplatit?

ČLÁNKY:, , , ,
Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

DNES  |    |  diskuze (0)

Google si po příchodu na indický trh liboval ve vývoji levných zařízení s čistým Androidem. Projekt s názvem Android One by teď mohl…

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

DNES  |    |  diskuze (0)

Modelová řada Galaxy A od Samsungu je velice oblíbená. A to hlavně díky prémiovému designu nebo kvalitní výbavě. Do představení modelů Galaxy…

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

DNES  |    |  diskuze (0)

Čínský Alcatel produkuje smartphony, které svou výbavou většinou spadají do střední nebo nižší třídy. A výjimkou zřejmě nebudou ani čtyři chystaná zařízení,…

Mobilní zobrazení