Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Jakou vybrat nejvýhodnější předplacenku? Poradíme vám

  |  1 komentář  |  autor: Martin Skořepa

Operátoři a virtuálové nabízejí v České republice stovky různých tarifů a nové neustále přibývají. U předplacenek je sice situace o něco lepší, i tak ovšem nemusí být pro zákazníky rozhodně jednoduché vybrat si to nejlepší, aby neplatili zbytečně moc. My vám však s výběrem trochu pomůžeme. V bonusovém šestém díle našeho seriálu se podíváme na předplacené karty, které pořídíte zcela zdarma.

Další seriálové články:

» 1. Jaký vybrat nejvýhodnější tarif do 100 Kč
» 2. Jaký vybrat nejvýhodnější tarif do 350 Kč
» 3. Jaký vybrat nejvýhodnější tarif do 500 Kč
» 4. Jaký vybrat nejvýhodnější tarif do 1000 Kč
» 5. Jaký vybrat nejvýhodnější tarif nad 1000 Kč

tarify


Partnerem tohoto redakčního seriálu je Tarifomat.cz, který přináší praktickou kalkulačku s objektivním srovnáním tarifů.


Doba předplacených karet pomalu končí. Zatímco v minulosti byly předplacenky velmi populární díky tomu, že volání a další způsoby elektronické komunikace nebyly zas až tak běžné, nemělo u každého smysl pořízovat si rovnou tarif. Nicméně i dnes můžete pořídit předplacenou kartu, která nemusí být nutně o moc dražší než tarif, a využívat ji podle svého uvážení. Nebudete tak zbytečně každý měsíc platit za něco, co nevyužijete.

BLESKmobil

Za pořizovací cenu 150 Kč získáte od BLESKmobilu kredit o stejné hodnotě, tedy 150 Kč. Výhodou je například levnější volání na 1 vybrané číslo, jen za 1 Kč za minutu, jinak na ostatní čísla do všech sítí voláte za 2,50 Kč za min, SMS vyjde na 1,50 Kč za kus. Při dobití kreditu alespoň za 200 Kč získáte na 30 dnů výhodně víkendové volání za 1 Kč/min na všechna čísla. Za internet zaplatíte: 50 MB na den za 20 Kč, 100 MB na 30 dní za 100 Kč, 500 MB na 30 dní za 200 Kč nebo 1500 MB na 30 dní za 300 Kč.

bleskmobil-logo

Mobil.cz

Za předplacenku od Mobil.cz zaplatíte standardně 200 Kč a získáte kredit taktéž za 200 Kč. Rozhodně největším lákadlem je 200 MB balíček dat, který zdarma získáte na 30 dnů při každém dobití alespoň za 200 Kč, tedy včetně prvního pořízení předplacenky. Po vyčerpání obnosu dat se rychlost zpomalí, stále však můžete využívat internet v mobilu zdarma. Jinak volání do všech sítí vyjde na 2,20 Kč za min, za SMS zaplatíte 1,50 Kč do všech sítí.

mobil.cz-logo-banner

SAZKAmobil

Velmi zajímavá je také nabídka od virtuála SAZKAmobil, kde za pořizovacích 150 Kč získáte kredit v hodnotě 150 Kč, navíc zdarma ještě 200 MB dat. Následně při dobití alespoň 300 Kč získáte na 30 dnů jednu ze tří odměn – levnější volání (1,50 Kč za minutu, 1,30 Kč za SMS), 500 MB dat nebo 1000 minut pro volání v síti. Jinak vyjde volání na 2 Kč za min do všech sítí a 1,50 Kč dáte za SMS do všech sítí.

sazkamobil-logo

Kaktus

Pokud jste závislí na sociální síti Facebook, vypadá velmi zajímavě nabídka od dalšího virtuála, Kaktusu. Ten totiž při aktivaci jakéhokoliv datového balíčku zdarma umožňuje připojení na Facebook, přičemž přenesená data v rámci sociální sítě se nepočítají do FUPu. Je však třeba upozornit, že ze sociální sítě vede spousta odkazů „ven“, a poté vám může váš datový balíček rychle mizet před očima, např. při sledování YouTube videí. Nicméně pořídíte balíčky za 50 Kč (80 MB), 100 Kč (200 MB), 200 Kč (500 MB) nebo 300 Kč (1000 MB). Volání vyjde na 2,50 Kč kamkoliv a SMS na 1,50 Kč kamkoliv.

kaktus-banner-fb

O2 PředplaDENka

A poslední předplacenkou je tzv. „PředplaDENka“ od O2. Jak už samotný název (který může na první pohled vypadat jako gramatická chyba) napovídá, jedná se o zvýhodněnou nabídku na jeden den, konkrétně za 20 Kč na den získáte neomezené volání do všech sítí, stačí jen uskutečnit hovor a okamžitě po dobu 24 hodin za veškeré volání kamkoliv zaplatíte celkem jen 20 Kč. Jenže háček je v tom, že se služba aktivuje automaticky nejen po prvním hovoru, ale také po poslání SMS nebo i po připojení k internetu.

o2-logo

Která z předplacených karet, které pořídíte zcela zdarma, je pro vás nejzajímavější a proč? Podělte se o svůj názor s ostatními čtenáři v diskuzi pod článkem.

Tento seriál vám přináší redakce Mobilizujeme.cz ve spolupráci s Tarifomat.cz.

Další seriálové články:

» 1. Jaký vybrat nejvýhodnější tarif do 100 Kč
» 2. Jaký vybrat nejvýhodnější tarif do 350 Kč
» 3. Jaký vybrat nejvýhodnější tarif do 500 Kč
» 4. Jaký vybrat nejvýhodnější tarif do 1000 Kč
» 5. Jaký vybrat nejvýhodnější tarif nad 1000 Kč

ČLÁNKY:, , , , , ,
Leagoo S9 bude mít vyříznutý displej, stejně jako iPhone X

Leagoo S9 bude mít vyříznutý displej, stejně jako iPhone X

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Byla to jen otázka času, kdy přijde některý „ze známějších“ čínských výrobců a okopíruje charakteristický výřez displeje nového iPhonu X. Podobností…

App Store nyní umožňuje předobjednávky aplikací

App Store nyní umožňuje předobjednávky aplikací

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Tvůrci aplikací dostali skvělou možnost, jak zvýšit své šance na úspěch na App Store, kde je samozřejmě obrovská konkurence. Apple oznámil,…

Recenze Xiaomi Redmi Note 5A: králem mezi levnými?

Recenze Xiaomi Redmi Note 5A: králem mezi levnými?

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

O Xiaomi by se dalo říct, že je králem levných smartphonů. Pokud si vybíráte nový telefon, ale nechcete sahat příliš hluboko…

Mobilní zobrazení