Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Android 4.0 pro Samsung Galaxy S II a Galaxy Note (aktualizováno)

  |  50 komentářů  |  autor: Jakub Vrbacký

Uživatelé současné vlajkové lodi od Samsungu, Samsungu Galaxy S II, stejně tak tabletofonu Galaxy Note, by se od 1. března měli dočkat updatu na Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Samozřejmě záleží na vašem regionu, či na tom, zda máte brandovaný telefon.

TIP: Komu se nechce čekat na oficiální uvolnění Androidu 4.0 pro Samsung Galaxy S II v ČR do začátku dubna, může jej do svého telefonu dostat neoficiálně již nyní. Přečtěte si u nás tento návod.

(aktualizováno 14. března) Tisková zpráva českého zastoupení Samsungu potvrdila, že Android 4.0 ICS pro model Galaxy S II bude dostupný začátkem dubna. V dohledné době bude pokračovat softwarový upgrade na Android 4.0 ICS také pro modely Galaxy Note a další, včetně tabletů Galaxy Tab 7.0 Plus, 7.7, 8.9 a 10.1. Zároveň s tím bude od konce března uvolňována aktualizace na Android 2.3 Gingerbread pro některé starší modely.

A pokud se chcete podívat, jak bude Android 4.0 ICS vypadat na vašem Galaxy S II, podívejte se na video serveru Pocketnow, který už má v Galaxy S II oficiální ROMku.

(aktualizováno 9. března) Dnes před polednem jsme vás na našem Twitteru informovali, že aktualizace na Android 4.0 ICS pro současnou vlajkovou loď Samsung Galaxy S II má být dostupná od zítřka. Tato informace pochází z oficiálních stránek Samsungu, jak dokládá níže přiložený obrázek. Spolu s ním se podívejte, co nového aktualizace přinese.

Ovšem pozor, neradujte se. Toto platí pouze pro nebrandovanou verzi. Radujete se pořád? Tak nyní se přestaňte radovat úplně! Samsung prostřednictvím svého Twitter účtu tuto informaci dementoval (a my jsme tak na našem twitteru učinili také)! Datum 10. března tedy není správné datum, bohužel. Zároveň Samsung dodal, že až bude aktualizace opravdu dostupná, dá to vědět prostřednictvím speciálně vyhrazeného twitterového účtu. Nyní tedy nezbývá, než dále čekat, anebo věřit datu 15. března z facebookových stránek izraelského Samsungu, které nebylo ani potvrzeno, ani vyvráceno. Nadále tedy sledujte náš Twitter kanál, kde vás o skutečné aktualizaci budeme včas informovat.

(aktualizováno 5. března) I Eldar Murtazin se jednou za čas plete. V tomto případě se plete hodně, protože z celého světa ještě nedorazila jediná zmínka o updatu na Android 4.0 ICS pro telefony Samsung. Co k nám však dorazilo, je jiná zpráva. Mnozí s vás volají po tom, aby Samsung stanovil konkrétní datum, kdy aktualizaci vydá. Tady ho máte – přes Facebookové stránky Samsungu v Izraeli se do světa šíří zpráva, že se tak stane 15. března. Tedy, alespoň v Izraeli. Okolo tohoto data tedy lze, pokud je zpráva pravdivá, očekávat vlnu aktualizace po celém světě (pozn.: text na obrázku je volným překladem).

(Původní text z 29. února 2012) – Dobrá zpráva pro všechny uživatele, kteří mají Samsung Galaxy S II, nebo tabletofon Samsung Galaxy Note. Počínaje zítřkem by se pro tyto dva modely od Samsungu měla začít šířit aktualizace na Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Alespoň to tvrdí mobilní guru Eldar Murtazin.

Samsung, zdá se, vyřešil všechny možné problémy, a tak se aktualizace může začít postupně uvolňovat skrze OTA nebo Kies na vašem PC. Samozřejmě, jako u každé aktualizace, záleží na vašem regionu. Pro ty, kdo mají brandované telefony, bude ještě nějaký čas trvat, než aktualizaci schválí a upraví operátoři. I tak ji pravděpodobně dostanete dříve, než ostatní značky. Napište nám do diskuze, kdy vám bude aktualizace nabídnuta a jak jste s ní spokojeni.

 

ČLÁNKY:, , ,
Nabídne Xiaomi Mi Mix 3 duální fotoaparát?

Nabídne Xiaomi Mi Mix 3 duální fotoaparát?

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Řada Mi Mix od Xiaomi odstartovala vlnu takzvaných bezrámečkový smartphonů. Modely Mi Mix a Mi Mix 2 tedy nabízejí velký displej…

Potvrzeno: Apple kupuje Shazam, detaily akvizice zůstávají tajné

Potvrzeno: Apple kupuje Shazam, detaily akvizice zůstávají tajné

DNES  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (0)

Apple si plácnul se společností Shazam, která má na kontě velepopulární aplikaci pro rozpoznání skladeb na základě poslechu hudby z okolí.…

Nejrychlejší nabíjení má telefon z Číny, tvrdí odborné srovnání

Nejrychlejší nabíjení má telefon z Číny, tvrdí odborné srovnání

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

O rychlém nabíjení se v poslední době mluví poměrně dost a není také divu. Nabít svůj telefon až dvakrát rychleji se v situacích,…

Mobilní zobrazení