Mobilizujeme.cz

Android 4.0 pro Samsung Galaxy S II a Galaxy Note (aktualizováno)

  |  50 komentářů  |  autor:

Uživatelé současné vlajkové lodi od Samsungu, Samsungu Galaxy S II, stejně tak tabletofonu Galaxy Note, by se od 1. března měli dočkat updatu na Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Samozřejmě záleží na vašem regionu, či na tom, zda máte brandovaný telefon.

TIP: Komu se nechce čekat na oficiální uvolnění Androidu 4.0 pro Samsung Galaxy S II v ČR do začátku dubna, může jej do svého telefonu dostat neoficiálně již nyní. Přečtěte si u nás tento návod.

(aktualizováno 14. března) Tisková zpráva českého zastoupení Samsungu potvrdila, že Android 4.0 ICS pro model Galaxy S II bude dostupný začátkem dubna. V dohledné době bude pokračovat softwarový upgrade na Android 4.0 ICS také pro modely Galaxy Note a další, včetně tabletů Galaxy Tab 7.0 Plus, 7.7, 8.9 a 10.1. Zároveň s tím bude od konce března uvolňována aktualizace na Android 2.3 Gingerbread pro některé starší modely.

A pokud se chcete podívat, jak bude Android 4.0 ICS vypadat na vašem Galaxy S II, podívejte se na video serveru Pocketnow, který už má v Galaxy S II oficiální ROMku.

(aktualizováno 9. března) Dnes před polednem jsme vás na našem Twitteru informovali, že aktualizace na Android 4.0 ICS pro současnou vlajkovou loď Samsung Galaxy S II má být dostupná od zítřka. Tato informace pochází z oficiálních stránek Samsungu, jak dokládá níže přiložený obrázek. Spolu s ním se podívejte, co nového aktualizace přinese.

Ovšem pozor, neradujte se. Toto platí pouze pro nebrandovanou verzi. Radujete se pořád? Tak nyní se přestaňte radovat úplně! Samsung prostřednictvím svého Twitter účtu tuto informaci dementoval (a my jsme tak na našem twitteru učinili také)! Datum 10. března tedy není správné datum, bohužel. Zároveň Samsung dodal, že až bude aktualizace opravdu dostupná, dá to vědět prostřednictvím speciálně vyhrazeného twitterového účtu. Nyní tedy nezbývá, než dále čekat, anebo věřit datu 15. března z facebookových stránek izraelského Samsungu, které nebylo ani potvrzeno, ani vyvráceno. Nadále tedy sledujte náš Twitter kanál, kde vás o skutečné aktualizaci budeme včas informovat.

(aktualizováno 5. března) I Eldar Murtazin se jednou za čas plete. V tomto případě se plete hodně, protože z celého světa ještě nedorazila jediná zmínka o updatu na Android 4.0 ICS pro telefony Samsung. Co k nám však dorazilo, je jiná zpráva. Mnozí s vás volají po tom, aby Samsung stanovil konkrétní datum, kdy aktualizaci vydá. Tady ho máte – přes Facebookové stránky Samsungu v Izraeli se do světa šíří zpráva, že se tak stane 15. března. Tedy, alespoň v Izraeli. Okolo tohoto data tedy lze, pokud je zpráva pravdivá, očekávat vlnu aktualizace po celém světě (pozn.: text na obrázku je volným překladem).

(Původní text z 29. února 2012) – Dobrá zpráva pro všechny uživatele, kteří mají Samsung Galaxy S II, nebo tabletofon Samsung Galaxy Note. Počínaje zítřkem by se pro tyto dva modely od Samsungu měla začít šířit aktualizace na Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Alespoň to tvrdí mobilní guru Eldar Murtazin.

Samsung, zdá se, vyřešil všechny možné problémy, a tak se aktualizace může začít postupně uvolňovat skrze OTA nebo Kies na vašem PC. Samozřejmě, jako u každé aktualizace, záleží na vašem regionu. Pro ty, kdo mají brandované telefony, bude ještě nějaký čas trvat, než aktualizaci schválí a upraví operátoři. I tak ji pravděpodobně dostanete dříve, než ostatní značky. Napište nám do diskuze, kdy vám bude aktualizace nabídnuta a jak jste s ní spokojeni.

 

ČLÁNKY:, , ,
Android 8.0 Oreo je ke stažení, ale zatím jen pro vybraná zařízení

Android 8.0 Oreo je ke stažení, ale zatím jen pro vybraná zařízení

DNES  |    |  diskuze (0)

Krátké představení nové verze Androidu 8.0 Oreo s sebou přineslo i zásadní aktualizaci nové verze na první smartphony. Prozatím si sladkého Orea…

Známe datum uvedení očekávaného phabletu Huawei Mate 10

Známe datum uvedení očekávaného phabletu Huawei Mate 10

DNES  |    |  diskuze (0)

V současné době prodávaný phablet Huawei Mate 9, pyšnící se velice slušnou výbavou i na dnešní poměry, pomalu zlevňuje – a to může…

Xiaomi Redmi Note 5A: kvalitní selfie pro každého

Xiaomi Redmi Note 5A: kvalitní selfie pro každého

DNES  |    |  diskuze (0)

Společnost Xiaomi je se svou modelovou řadou Note mimořádně úspěšná, a to hlavně díky poměru cena/výkon. Proto není divu, že jsme se…

Mobilní zobrazení