Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Samsung spouští pojištění telefonů za necelých 5 Kč denně

  |  4 komentáře  |  autor: Luboš Srb

S novou službou Samsung Mobile Care můžete smartphone během dvouleté záruční doby klidně 2x totálně zničit a za opravu pak zaplatíte výrazně méně.

Služba Samsung Mobile Care, jejímž pojistným partnerem je společnost Allianz Global Assistance, se vztahuje pouze na vybrané modely (S7, S7 Edge, S8, S8+, Note 8) a jde o pojištění proti náhodnému poškození. Sjednává se na 2 roky přímo při zakoupení telefonu nebo do 30 dnů od nákupu.

Pojistné činí 3 399 Kč jednorázově nebo 159 Kč měsíčně (v tom případě dáte 3816 Kč za sjednané dvouleté období, tj. zaplatíte o 417 Kč více než při jednorázovém zaplacení). V případě uplatnění opravy v rámci této pojistky pak jednorázově v servisu zaplatíte 1999 Kč, místo ceny opravy.

Vyplatí se služba Samsung Mobile Care?

Vzhledem k tomu, že oprava displeje nyní vyjde u uvedených smartphonů na cca 7 tisíc, přičemž během sjednaného dvouletého období můžete uplatnit až dvě likvidace, pak místo 14 tisíc (2x 7 000 Kč) zaplatíte jen poplatek za vyřízení opravy v rámci pojištění, tj. při dvou likvidacích 3998 Kč (2x 1999 Kč). V tomto případě byste tedy ušetřili cca 6 600 Kč (10 000 Kč je rozdíl dvou zmíněných oprav a poplatků za pojistku mínus 3 399 Kč coby poplatek za službu). Při uplatnění jedné likvidace by ušetřená částka byla poloviční, tj. 3 300 Kč.

Služba Samsung Mobile Care je jediným pojištěním pro zákazníky, kde jsou všechny opravy mobilních telefonů Samsung prováděny autorizovanými techniky Samsung za použití originálních dílů Samsung.

Roman Šebek, ředitel mobilní divize Samsung Czech and Slovak, k nové službě říká: „Život je nepředvídatelný a my bychom svým zákazníkům chtěli dopřát klid v každém okamžiku, kdy své telefony používají. Díky garantované opravě a zákaznickému servisu přímo od společnosti Samsung pomáháme udržovat funkčnost a životnost našich mobilních zařízení.“

Více informací o službě Samsung Mobile Care najdete na stránkách Samsungu.

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
tomas
tomas

Len aby poškodenie uznala poisťovňa.

haha
haha

to je teda kravina

Jarda
Jarda

Proč, pojištění dělat nemusíš a můžeš potom platit plnou palbu

Petr
Petr

Měl jsem u S7 edge a místo 10.000 jsem platil jen 999,- spoluůčast. Je to na mechanické poškození jakéhokoliv typu a uznají bez řečí. Prostě přijdeš s certifikátem do Samsungu a je to. Teď mám na dva roky na Note 8. Každej rok tedy může teoreticky 1x „upadnout“. Cena na dva roky cca 2400,- a na rok 1200,- což není moc když vezmu v potaz cenu Note 8.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Američané zuří. Kdokoliv mohl sledovat polohu všech mobilů

Američané zuří. Kdokoliv mohl sledovat polohu všech mobilů

VČERA  |  Luboš Srb  |  3 komentáře

Co je nedávná aféra Facebooku s Cambridge Analytica ve srovnání s tím, za čím doposud stála firma LocationSmart. Kvůli obrovské chybě…

Sluchátka Sony WH-1000XM2 přestávají po aktualizaci fungovat

Sluchátka Sony WH-1000XM2 přestávají po aktualizaci fungovat

18. 5. 2018  |  Martin Skořepa  |  diskuze (1)

Prvotřídní bezdrátová sluchátka Sony WH-1000XM2, která vyjdou na téměř 10 tisíc, ale i tak je výrobce rozdával zcela zdarma…

O telefon Honor 10 je zájem. V Evropě už hlásí vyprodáno

O telefon Honor 10 je zájem. V Evropě už hlásí vyprodáno

18. 5. 2018  |  Luboš Srb  |  7 komentářů

V některých evropských zemích se po novém telefonu Honor 10 jen krátce po oficiálním uvedení na trh a zahájení…

Mobilní zobrazení