Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Samsung přiznává fiasko s Notem 7 a slibuje vynahrazení

  |  5 komentářů  |  autor: Jakub Fišer

Tak to vypadá, že se nám aféra s Galaxy Note 7 chýlí k relativně zdárnému konci. Šéf mobilní divize Samsungu se před korejským tiskem omluvil a dokonce se zmínil o snaze vynahradit se postiženým zákazníkům. Otázkou však zůstává, jestli dokáží zákazníci prominout.

note-7

Ačkoliv se ještě nenašlo finální vysvětlení, proč smartphony samovolně explodovaly, Samsung přichází s konečným řešením – celou situaci batterygate s phabletem Note 7 pomocí veřejné omluvy smete ze stolu. Navíc slibují, že najdou problém, který způsobuje exploze a příště se již poučí. Na závěr zástupci Samsungu poděkovali všem zaměstnancům a trpělivým zákazníkům, kteří zůstali věrni své značce.

koh-dong-jin

Tip: RIP: problematický Galaxy Note 7 definitivně skončil

Všichni jsme si jistě vědomi, jakého neuvěřitelného průšvihu se v Samsungu dopustili a bylo by přímo s podivem, kdyby celá situace neměla vliv i na stávající sestavu vedení Samsungu. Člověk, který na tom bude trpět nejvíce, bude Koh Dong-jin, vedoucí mobilního odvětví Samsungu. Ten bude bohužel z této (podstatně vysoké) pozice sesazen.

Jak se na celou situaci díváte vy? Přijde vám řešení fér vůči zákazníkům?

zdroj: Phone Arena

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Martin
Martin

Stalo se, ale jak se říká chybami se člověk učí, i když byla to dost velká chyba která je stala dost. Musí se hlavně poučit.

Lukas
Lukas

Sem zvědavej, kvůli čemu to bouchalo. Otázka, zda za to může Samsung.

Radek
Radek

Stáhli nebezpečné výrobky,omluvili se,co po nich ještě chcete? Spíš by bylo fér,kdyby jste ukončili tenhle mediální humbuk a nechali vývojáře v Samsungu v klidu pracovat. My zákazníci jsme v pohodě,koupíme třeba jiný telefon,ale těm lidem kolem NOTE 7 co vyhodili miliardy oknem,moc příjemně není.

Alugoole
Alugoole

(…) je to smutné a divné. A zatím i nenahraditelné. Kdo má rád prostředí Google, nepůjde si z mnoha důvodů koupit Apple, protože je zvyklý na software, které tam mnohdy ani nenajde. Uvidíme, co bude. Důvěra se bude získávat těžko, spíš někdo využije mezery na trhu. Huawei?

Richy
Richy

Samsung se vytahoval nejnovější nanotechnologií a jak to dopadlo? Prohrané soudní spory + tohle. Samsung je jedna velká fraška a ostuda na mobilní scéně. Rozhodně by neměl být leader v prodeji androidů. Nechápu to…

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Na Huawei a Honor telefonech nefungují Google Play služby

Na Huawei a Honor telefonech nefungují Google Play služby

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (1)

Divíte se, proč se na vašem telefonu či tabletu přestaly zobrazovat mapové podklady v některých aplikací? Problém je u…

Ultrasonická čtečka u Honor 10: nevadí ji ani opalovací krém

Ultrasonická čtečka u Honor 10: nevadí ji ani opalovací krém

VČERA  |  Luboš Srb  |  2 komentáře

Nový smartphone Honor 10 se chlubí nejen jedinečným designem a skvělým poměrem cena/výkon, ale také některými pokročilými technologiemi. Tip: Xiaomi…

Miliony rodičů sledovaly děti přes aplikaci. Jenže té unikla data

Miliony rodičů sledovaly děti přes aplikaci. Jenže té unikla data

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Dohled rodičů nad svými dětmi je samozřejmě do určitého věku správný, nicméně miliony rodičů si chtěli zjednodušit život a…

Mobilní zobrazení