Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Samsung přiznává fiasko s Notem 7 a slibuje vynahrazení

  |  5 komentářů  |  autor: Jakub Fišer

Tak to vypadá, že se nám aféra s Galaxy Note 7 chýlí k relativně zdárnému konci. Šéf mobilní divize Samsungu se před korejským tiskem omluvil a dokonce se zmínil o snaze vynahradit se postiženým zákazníkům. Otázkou však zůstává, jestli dokáží zákazníci prominout.

note-7

Ačkoliv se ještě nenašlo finální vysvětlení, proč smartphony samovolně explodovaly, Samsung přichází s konečným řešením – celou situaci batterygate s phabletem Note 7 pomocí veřejné omluvy smete ze stolu. Navíc slibují, že najdou problém, který způsobuje exploze a příště se již poučí. Na závěr zástupci Samsungu poděkovali všem zaměstnancům a trpělivým zákazníkům, kteří zůstali věrni své značce.

koh-dong-jin

Tip: RIP: problematický Galaxy Note 7 definitivně skončil

Všichni jsme si jistě vědomi, jakého neuvěřitelného průšvihu se v Samsungu dopustili a bylo by přímo s podivem, kdyby celá situace neměla vliv i na stávající sestavu vedení Samsungu. Člověk, který na tom bude trpět nejvíce, bude Koh Dong-jin, vedoucí mobilního odvětví Samsungu. Ten bude bohužel z této (podstatně vysoké) pozice sesazen.

Jak se na celou situaci díváte vy? Přijde vám řešení fér vůči zákazníkům?

zdroj: Phone Arena

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Martin
Martin

Stalo se, ale jak se říká chybami se člověk učí, i když byla to dost velká chyba která je stala dost. Musí se hlavně poučit.

Lukas
Lukas

Sem zvědavej, kvůli čemu to bouchalo. Otázka, zda za to může Samsung.

Radek
Radek

Stáhli nebezpečné výrobky,omluvili se,co po nich ještě chcete? Spíš by bylo fér,kdyby jste ukončili tenhle mediální humbuk a nechali vývojáře v Samsungu v klidu pracovat. My zákazníci jsme v pohodě,koupíme třeba jiný telefon,ale těm lidem kolem NOTE 7 co vyhodili miliardy oknem,moc příjemně není.

Alugoole
Alugoole

(…) je to smutné a divné. A zatím i nenahraditelné. Kdo má rád prostředí Google, nepůjde si z mnoha důvodů koupit Apple, protože je zvyklý na software, které tam mnohdy ani nenajde. Uvidíme, co bude. Důvěra se bude získávat těžko, spíš někdo využije mezery na trhu. Huawei?

Richy
Richy

Samsung se vytahoval nejnovější nanotechnologií a jak to dopadlo? Prohrané soudní spory + tohle. Samsung je jedna velká fraška a ostuda na mobilní scéně. Rozhodně by neměl být leader v prodeji androidů. Nechápu to…

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Xiaomi Mi 5 a Mi Mix možná dostanou Android 8 Oreo

Xiaomi Mi 5 a Mi Mix možná dostanou Android 8 Oreo

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Xiaomi ve svém portfoliu nabízí několik zajímavých a skvěle vybavených smartphonů. Mezi ně patří například i model Mi 5…

Nokia 8 Sirocco: odolná vlajková loď bez jacku

Nokia 8 Sirocco: odolná vlajková loď bez jacku

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

V Barceloně dnes Nokia představila upgradovanou vlajkou loď Nokia 8, která nese přídomek Sirocco. A již na první pohled…

Někteří zájemci získají nové Samsungy o 7 dnů dříve, než ostatní

Někteří zájemci získají nové Samsungy o 7 dnů dříve, než ostatní

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Samsung před malým okamžikem představil své nové vlajkové modely řady S9 a již nyní známe české ceny i dostupnosti.…

Mobilní zobrazení