Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Budeme ve Windows 10 pracovat s dlaždicemi novým způsobem?

  |  5 komentářů  |  autor: Petr Moravec

Nový způsob interakce s dlaždicemi pomocí 3D gest byl vyvíjen speciálně pro Lumii Mclaren. Její vývoj byl však podle nedávných zpráv zastaven. Jak se ale zdá, nového způsobu práce s dlaždicemi bychom se mohli dočkat společně s Windows 10! Dlaždice by měly doslova „explodovat“ a následně nabídnout další možnosti práce s odpovídajícími položkami.

Live Tiles

Funkce explodujících dlaždic je vyvíjena pod názvem „MixView“. Je možné, že reálná funkce Mixview se bude od dnešní spekulace ještě lišit, nicméně idea je následující: Uživatel stiskne dlaždici, ta bude explozí obložena novými druhy dlaždic, které budou obsahovat informace z vybrané aplikace. Dotek kamkoliv jinam na displej pak dlaždici opětovně složí.

Explodující dlaždice by tak odstranily častý problém s nedostatkem zobrazovaných informací a zároveň by umožnily získat nejdůležitější informace bez nutnosti aplikaci spouštět. Pravděpodobně se rovněž ještě dočkáme možnosti spustit pomocí „poddlaždice“ rovnou požadovanou část aplikace, což by byla dozajista značná konkurenční výhoda oproti dalším operačním systémům.

Jak se vám nová funkce „Mixview“ systému Windows 10 zamlouvá? Je jisté, že na plánované Lumii McLaren s 3D ovládáním by byla tato funkce působivější, ale i v klasické dotykové verzi bude jistě o co stát.

zdroj: pocketnow.com

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
bubu
bubu

Nedostatek zobrazenych informaci?! To si delate prdel? WP je myslim si z tohodle pohledu, kdy jen odemknu mobil a vidim naprosto vsechno dulezite,bez nutnosti kamkoliv klikat, bezkonkurencni…

Luboš Srb
Luboš Srb

Je to myšlené tak, že ve srovnání s widgety nenabízí tolik informací okamžitě (některé dlaždice se překlápejí a nenabízí tak informace stále, jiné pak nedokáží pojmout nebo zkrátka neumí tolik informací, co widgety).

Ferrari
Ferrari

Kravina samozřejmě.. Jinak nad explozi jsem se zasmál, zkuste se naučit ty clanky aspon trosku překládat, a bacha aby těch vykricniků v textu a nadpisech nebylo nahodou málo!!!

Michal
Michal

Tomuhle systému už nepomůže nic.

Thomas
Thomas

Když myslíš :-)

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Xiaomi Mi Max 3 přinese bezdrátové nabíjení a čtečku duhovky

Xiaomi Mi Max 3 přinese bezdrátové nabíjení a čtečku duhovky

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Nejočekávanějšími smartphony od Xiaomi pro letošní rok jsou jistě vlajkové modely Mi Mix 2S a Mi 7. Ale ne každý chce…

První zařízení s Android Go jsou na spadnutí, přijdou již příští týden

První zařízení s Android Go jsou na spadnutí, přijdou již příští týden

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Jedna z velkých nevýhod Androidu je ta, že starší zařízení se kvůli jeho náročnosti zpomalují a stávají se takřka nepoužitelnými. Minulý…

Konec zlatých časů? Prodeje telefonů začínají stagnovat

Konec zlatých časů? Prodeje telefonů začínají stagnovat

VČERA  |  Tomáš Richter  |  4 komentáře

Před několika dny jsme přinesli informaci, že Apple v posledním čtvrtletí loňského roku jasně dominoval. A to i navzdory meziročnímu poklesu…

Mobilní zobrazení