Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Budeme ve Windows 10 pracovat s dlaždicemi novým způsobem?

  |  5 komentářů  |  autor: Petr Moravec

Nový způsob interakce s dlaždicemi pomocí 3D gest byl vyvíjen speciálně pro Lumii Mclaren. Její vývoj byl však podle nedávných zpráv zastaven. Jak se ale zdá, nového způsobu práce s dlaždicemi bychom se mohli dočkat společně s Windows 10! Dlaždice by měly doslova „explodovat“ a následně nabídnout další možnosti práce s odpovídajícími položkami.

Live Tiles

Funkce explodujících dlaždic je vyvíjena pod názvem „MixView“. Je možné, že reálná funkce Mixview se bude od dnešní spekulace ještě lišit, nicméně idea je následující: Uživatel stiskne dlaždici, ta bude explozí obložena novými druhy dlaždic, které budou obsahovat informace z vybrané aplikace. Dotek kamkoliv jinam na displej pak dlaždici opětovně složí.

Explodující dlaždice by tak odstranily častý problém s nedostatkem zobrazovaných informací a zároveň by umožnily získat nejdůležitější informace bez nutnosti aplikaci spouštět. Pravděpodobně se rovněž ještě dočkáme možnosti spustit pomocí „poddlaždice“ rovnou požadovanou část aplikace, což by byla dozajista značná konkurenční výhoda oproti dalším operačním systémům.

Jak se vám nová funkce „Mixview“ systému Windows 10 zamlouvá? Je jisté, že na plánované Lumii McLaren s 3D ovládáním by byla tato funkce působivější, ale i v klasické dotykové verzi bude jistě o co stát.

zdroj: pocketnow.com

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

5
Komentujte

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ThomasMichalFerrariLuboš Srbbubu Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
bubu
bubu

Nedostatek zobrazenych informaci?! To si delate prdel? WP je myslim si z tohodle pohledu, kdy jen odemknu mobil a vidim naprosto vsechno dulezite,bez nutnosti kamkoliv klikat, bezkonkurencni…

Luboš Srb
Luboš Srb

Je to myšlené tak, že ve srovnání s widgety nenabízí tolik informací okamžitě (některé dlaždice se překlápejí a nenabízí tak informace stále, jiné pak nedokáží pojmout nebo zkrátka neumí tolik informací, co widgety).

Ferrari
Ferrari

Kravina samozřejmě.. Jinak nad explozi jsem se zasmál, zkuste se naučit ty clanky aspon trosku překládat, a bacha aby těch vykricniků v textu a nadpisech nebylo nahodou málo!!!

Michal
Michal

Tomuhle systému už nepomůže nic.

Thomas
Thomas

Když myslíš :-)

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Sony Xperia XA3 se zjevila v benchmarku se Snapdragonem 660

Sony Xperia XA3 se zjevila v benchmarku se Snapdragonem 660

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

Benchmarkem Geekbench prošlo zařízení s označením Sony H4493; nejspíš jde o Xperii XA3 nebo některou z jejích variant (Plus/Ultra). Telefon je jako…

Google vytasil odlehčený Android Pie Go: více místa i výkonu

Google vytasil odlehčený Android Pie Go: více místa i výkonu

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Po úspěšném startu Androidu 9 Pie se Google chce obrátit na ty nejméně náročné. A tak stejně jako vloni, kdy…

Nové rendery lákají na možný skládací smartphone od Samsungu

Nové rendery lákají na možný skládací smartphone od Samsungu

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  3 komentáře

O chystaném skládacím telefonu od Samsungu jsme slyšeli již mnoho. Úniky a zveřejněné patenty nás provází už půl roku, ale…

Mobilní zobrazení