Mobilizujeme.cz

Nokia představuje telefon s kombinovaným ovládáním – ONLINE zpravodajství

  |  10 komentářů  |  autor:

Nokia představuje model s inovativním způsobem ovládání mobilních telefonů. Jedná se o vůbec první přístroj, Nokia X3, s kombinovaným ovládáním – dotykový displej a klávesnice. Mobilizujeme.cz přináší ONLINE zpravodajství.

Nokia se dnes pokusí obnovit zájem o své telefony. Představí novinku s odlišným způsobem ovládání. Říkáte si, co to může být zač? Pak vězte, že nevíme ani my, upozornění na představení telefonu přistálo v redakční poště před několika okamžiky, přičemž představení je plánováno od 11 hodin našeho času. Sledujte Mobilizujeme.cz, přineseme vám nejrychlejší informace.

TIP: Čtěte preview telefonu – Nokia X3 (X3-02) Touch and Type – první dotyková Nokia s S40 pro Evropu.

(11.00) – A je to tu, Nokia X3 Touch and Type, trochu nelogické označení, opět. Tomu že Nokia říká nový způsob ovládání mobilního telefonu? Vždyť dotykový displej a zároveň klávesnici má řada telefonů! Možná tedy pro finského výrobce je to tak trochu novinka.

(11.08) – Nokia X3 Touch and Type (neplést s předchozí X3) má rozměry 106 x 48 x 9,6 mm a hmotnost 78 gramů. Konstrukce je tvořena převážně z hliníku a bude nabízeno celkem pět barevných variant. Ve výbavě jsou rychlá data HSPA, bezdrátové Wi-Fi, FM rádio, hudební přehrávač, 5 Mpx fotoaparát s čtyřnásobným digitálním zoomem (snad ne zas bez autofocusu jako u modelu X2!).

K ovládání je připraven 2,4″ dotykový displej a klasická klávesnice se zkratkami navíc. Na vybraných trzích bude telefon dostupný se službou Ovi Music Unlimited, což znamená přístup až k 11 milionům songů, které můžete ukládat na 16GB microSD kartu v telefonu. Výdrž telefonu v pohotovostním režimu má být až 17 dní. Cena se bude pohybovat kolem 125 Eur před zdaněním.

Nejprve se s telefonem setkají v Číně, Irsku a Velké Británii, Rusku, Austrálii a Novém Zélandu, Singapuru, Německu, Španělsku, Portugalsku, Francii, Mexiku, Saudské Arábii a Yemenu, a to v nejkratší době po tomto představení. Další státy budou následovat později.

ČLÁNKY:, ,
Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

DNES  |    |  diskuze (0)

Máte doma dítě, které je fanouškem nestárnoucího lega, ale zároveň ho semlela doba plná techniky, takže u vás každou chvíli škemrá, ať…

Zenfone 5 a spol. jsou již v přípravě, potvrdil šéf Asusu

Zenfone 5 a spol. jsou již v přípravě, potvrdil šéf Asusu

DNES  |    |  diskuze (1)

Před nedávnem tchaiwanský výrobce Asus představil šestici smartphonů spadající do modelové řady Zenfone 4, ve které si může vybrat téměř každý. Společnost…

Do rukou se nám dostala rušička signálu. Jak vlastně funguje?

Do rukou se nám dostala rušička signálu. Jak vlastně funguje?

DNES  |    |  diskuze (0)

Do rukou se nám dostala rušička signálu, se kterou prakticky přestanou fungovat všechny mobilní telefony v nejbližším okolí. Její použití nám však…

Mobilní zobrazení