Mobilizujeme.cz

Nokia Lumia 800 dostává aktualizaci, která ji prodlouží výdrž

  |  1 komentář  |  autor:

Nokia včera začala distibuovat novou aktualizaci pro smartphone Nokia Lumia 800, která v první řadě vylepšuje výdrž baterie telefonu. Změn a vylepšení je samozřejmě více. V této verzi aktualizace se akorát ještě nedostalo na slíbený Wi-Fi tethering.

Aktualizace softwaru na verzi 1600.2487.8107.12070 se ke všem majitelům Nokie Lumia 800 dostane postupně v několika fázích. První začala již včera a týká se i značného množství telefonů, které jsou mezi českými zákazníky. Poslední vlna aktualizací by měla vyjít 18. dubna 2012. Dostupnost aktualizace podle verze hardwaru najdete na stránce europe.nokia.com.


Nokia Lumia 800 – oficiální fotografie

Hlavním vylepšením je prodloužená výdrž baterie. Mluví se o 25 až 30 hodinách práce. U každého ale jistě bude rozpětí výdrže jiné. Další změnou, kterou tato aktualizace přináší, je vylepšená kvalita přehrávání hudby. Do zvukového výstupu se nyní dostane více basů, než tomu bylo u předcházejících verzí softwaru. Softwarové klávesy pod displejem také nyní svítí při všech úrovních jasu.

Na kterou funkci se ale naopak u této aktualizace pro Nokii Lumia 800 nedostalo, je Wi-Fi tethering pro sdílení mobilního připojení k internetu přes Wi-Fi. Nokia na ni ale podle jejích slov pracuje a „je na cestě“.

Doporučujeme: přečtěte si naší podrobnou recenzi Nokie Lumia 800

Samotná aktualizace je velmi jednoduchá: stačí telefon Nokia Lumia 800 připojit k počítači. Automaticky se spustí program Zune (popřípadě Windows Phone 7 Connector na Mac počítači) a průvodce v českém jazyce vás provede procesem aktualizace.

http://www.youtube.com/watch?v=8i2SJFPhguI

ČLÁNKY:, , ,
Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

DNES  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

DNES  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

DNES  |    |  4 komentáře

Značky nás obklopují na každém kroku. Pokud si nějakou oblíbíme, snažíme se ji věnovat co možná nejvíce. Pijeme kávu jedné značky, kouříme…

Mobilní zobrazení