Mobilizujeme.cz

HTC M7: nová vlajková loď spatřena naživo, představení už brzy (aktualizováno)

  |  4 komentáře  |  autor: ,

Přístrojů, které na trhu stojí mezi smartphony a tablety, je čím dál víc. Úhlopříčka jejich displeje osciluje okolo 5″. Tchaj-wanské HTC jeden takový model vydalo, je jím J Butterfly. Nyní se na internetu se objevily dohady o tom, že je v přípravách další takový model. 

(Aktualizováno 3.2. 2013) CEO společnosti HTC, Peter Chou, ukázal na akci k uplynulému roku model M7 ze zadní strany, když řekl, že je akce skvělou příležitostí k otestování kvalit tohoto smartphonu (konkrétně fotoaparátu). Oficiální představení pravděpodobně proběhne 19. února.

A jako by to nestačilo, celý sál ještě hlasitými výkřiky oslavovat novou vlajkovou loď HTC M7.

http://www.youtube.com/watch?v=bXk2SU6MxcQ

(Aktualizováno – 17.1. 2013) Náhrada za vlajkovou loď One X, připravovaná novinka HTC M7, se objevuje na renderu. Designem připomíná L sérii od výrobce BlackBerry. Líbí se vám?

(Původní text – 7.12. 2012) Vlajková loď, HTC One X, je přeci jen na trhu delší dobu, a tak by to chtělo změnu. Tou by se mělo stát nové HTC M7, jehož úhlopříčka by měla činit právě 5 palců. Jeho přesné rozlišení neznáme, dovolíme si ale předpokládat, že se jedná o zobrazovač s Full HD rozlišením 1080p, tedy 1920 x 1080 px.

Další parametr, se kterým by měla novinka přijít, je nový procesor Qualcomm Snapdragon APQ8064 S4 Pro. Čip bude čtyřjádrový, stejně tak jako tomu je u aktuální verze S4, měl by ale nabídnout navýšení výkonu. Smartphone či phablet, chcete-li, by měl být připraven na sítě 4G LTE. Většina dražších HTC na svých zádech nosí velmi kvalitní snímač, nejinak tomu bude u M7, snímky by měl pořizovat v rozlišení 13 Mpx.

To je zhruba tak všechno, co zatím o HTC M7 víme. Známe však ještě jednu důležitou informaci, a to přibližnou dobu vydání. Tato novinka by měla být představena v průběhu prvního čtvrtletí roku 2013, jestli to ale bude na veletrhu CES, MWC nebo HTC odhalí přístroj na vlastní akci, nevíme.

zdroj: phonearena.com

ČLÁNKY:, , ,
Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

DNES  |    |  diskuze (0)

Špičkové parametry zabalené do levné škatulky – kdo by odolal? Že ani čínský původ už není na závadu? Elephone P8 vypadá tak zázračně,…

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

VČERA  |    |  2 komentáře

Dávat telefon už malému dítěti odborníci nedoporučují. Co je ovšem jednoznačně vhodné, jsou různé hračky. A pokud nechcete zůstat jen u těch…

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

VČERA  |    |  9 komentářů

Při pohledu na zadní kryt nového iPhonu 8 a 8 Plus musí každého bezpodmínečně zaujmout jeho lesk. Už jen při pomyšlení, že…

Mobilní zobrazení