Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Uživatelé iPhonu X si stěžují, že nemůžou přijmout hovor

  |  6 komentářů  |  autor: Tomáš Richter

Na komunitním fóru podpory společnosti Apple se ozývá spousta majitelů telefonu iPhone X a stěžují si, že nemohou přijmout potažmo zamítnout telefonní hovor. K zapnutí displeje od prvního zazvonění dochází v nejhorších případech až po dlouhých 10 vteřinách.

Tip: Aktualizace ostošest u Applu pokračují. Venku je nový iOS 11.2.5

A jak se zdá, nejde o nejnovější problém. Několik indických majitelů iPhone X (recenze) si na tento nešvar stěžovalo již v listopadu, kdy se zařízení začalo prodávat. To, že nyní se tím Apple důkladně zabývá, je hlavně proto, protože v tuto chvíli je postiženo čím dál více uživatelů. Je to prosté. Zazvoní vám telefon, ale obrazovka se nerozsvítí, takže telefon vesele dál zvoní. A až se obrazovka rozsvítí, je většinou pozdě.

V tento okamžik se stížnosti na Apple přímo valí jak z fóra pro technickou podporu, tak i Twitteru nebo Redditu. Podle uživatelů problém přetrvává i po aktualizování na iOS 11.2.5 a jak to tak vypadá, situace není lepší ani u předešlých verzí včetně iOS 11.2 a dokonce to může jít ještě dál.

Apple nyní údajně shromažďuje data postižených uživatelů a chce problém vyřešit v co nejkratším možném čase. Společnost se v posledních měsících potýkala s celou řadou softwarových a hardwarových problémů, tu menších jako třeba svislá zelená linka po straně displeje, tu větších jako například zamrzání telefonu, špatná odezva při nižších teplotách anebo špatné ostření fotoaparátu.

Každopádně pokud se takový problém týká někoho z vás, milí čtenáři, doporučujeme vám okamžitě problém ohlásit na stránkách podpory.

zdroj: MacRumours

ČLÁNKY:, , , , , , ,

Diskuze

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Marek studnickaJacksonRadekKarelMichal Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
dad
dad

Podobný problém má samotný iOS. A to keď normálne chodím a telefón mám vo vrecku a niekto mi volá tak obrazovka ako keby zamrzla, proste nejde potiahnuť a prijať hovor. Jediné riešenie je power tlačítkom odmietnuť hovor a zavolať naspäť. Dosť smutné, že tento problém, ktorý pretrváva od iOS 4, či 5 Apple nerieši, resp. skôr asi nevie vyriešiť.

Michal
Michal

A je to chyba, nebo funkce?

Karel
Karel

X mám a zatím žádný problém… Že by fakenews se snahou a proklik? Trapárna…

Jackson
Jackson

Samozřejmě tím tady nahrávají trojlístku blbounů Radek-haha-Marek Studnička, kteří se vyjadřují pod každý článek o Apple, aniž by ho někdy měli v rukách. Ti tvoří majoritní část příjmů.

Radek
Radek

Hovor a sms je u iPhonu X luxus, za to si měli připlatit.

Marek studnicka
Marek studnicka

Uživateli Jackson jedinej blb seš tady Ty,laskavě neurážej,a ten Skvělej Iphone X,tu sračku,co neumí ani přijmout hovor a zamrzá,si narvi za límec

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Alcatel 7: střední třída s duálním fotoaparátem a velkou baterií

Alcatel 7: střední třída s duálním fotoaparátem a velkou baterií

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Společnost Alcatel se prezentuje především modely spadajícími do střední třídy. Aktuálně nám představila novinku Alcatel 7, která láká na nízkou…

Recenze Huawei Y5 (2018): dravec mezi nejslabšími

Recenze Huawei Y5 (2018): dravec mezi nejslabšími

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Huawei letos představilo trojici smartphonů řady Y (2018). A to modely Y7 Prime (2018), Y6 Prime (2018) a Y5 (2018).…

Samsungu se vysmívá celý svět. Může za to repráček Galaxy Home

Samsungu se vysmívá celý svět. Může za to repráček Galaxy Home

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Na první pohled vypadá nově představený chytrý repráček Samsung Galaxy Home jako klasický reproduktor, který má navíc plno chytrých funkcí.…

Mobilní zobrazení