Mobilizujeme.cz

Super akční střílečka na iPhone aneb Guerrilla Bob řádí

  |  komentovat  |  autor:

Vžijte se do kubánského hrdiny Guerilly Boba a poražte s ním v masové akční střílečce svého úhlavního nepřítele Joha. Pozor, nyní už nejde jen ale o hrdost, ale i o život.

Guerrilla Bob je akční střílečka na Apple iPhony a iPody touch, která vám zajístí zábavu na velice dlouhou dobu. Po dohrání samotného příběhu hry, kdy s Bobem porazíte svého úhlavního nepřítele Johna, se vám otevře nový „survival“ herní mód, kde se snažíte lámat rekordy v co nejdelším přežítí. Takže pak záleží jen a jen na vás, kdy hra skončí.

V průběhu hry se dostáváte k mnoha velice zajímavým zbraním, jako je například kulomet, plamenomet, minigun a tak dále. Ty si můžete dát do zbraňového inventáře a za běhu hry si zbraň vyměnit. Zbytek životů Guerrilly Boba, neboli „life-metr“, se vám znázorňuje na levé straně pomocí vypáleného, jak jinak než kubánského doutníku.

Atraktivnosti na této gamesce navíc přidává velmi lehké a pohodlné oládání. Ovládá se pomocí dvou joysticků, kde prvním řídíte pohyb vašeho hrdiny Guerrilly Boba a druhým určujete směr střel. Ostatně to sami uvidíte na tomto game-play videu v HD kvalitě.

Pokud se vám tato střílečka líbila tak jako nám, tak Guerrilla Bob app najdete kde jinde, než na portálu AppStore. Tam je k dispozici ke stažení za necelé 3 dolary.

zdroj: DailyMobile

ČLÁNKY:
LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

DNES  |    |  4 komentáře

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design –…

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

DNES  |    |  diskuze (0)

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé…

Microsoft se opět snaží "modernizovat" Skype pro iPhone

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

DNES  |    |  diskuze (0)

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační…

Mobilní zobrazení