Mobilizujeme.cz

Nokia World 2010 – Londýn, 14.-15. září

  |  4 komentáře  |  autor:

Letošní Nokia World se koná v Londýně mezi 14.-15.září 2010. Vystavena bude Nokia N8 a třeba také Nokia X3 (X3-02) Touch and Type. Představení se může dočkat Nokia E7 či C6–01, naopak odtajnění N9 by nyní bylo vůči N8 nelogické.

Nokia se ukáže světu z Londýna

Akce Nokia World 2010 v letošním roce zabrousila do Londýna a své brány otevře nedaleko řeky Temže už 14. září. Během dvou dní zde budou prezentovány myšlenky a inovace, které by Nokii měly posunout zpátky do neohrozitelných vod s mobilními telefony. Očekává se, že světlo světa zde oficiálně spatří minimálně jeden nový smartphone, a to Nokia E7 (E7-00) (čtěte Chystaná Nokia E7 (E7-00) nabídne nejnovější Symbian a QWERTY). Dále se nabízí i model Nokia C6-01 (čtěte Nokia C6-01 se ukázala předběžně. Nabídne minoritní vylepšení) a Nokia C7 (C7-00) (čtěte Nokia C7-00 – Symbian3, 8 Mpx fotoaparát, HD 720p video, 3,5 mm Jack). Naopak ne příliš reálně vypadá představení modelu Nokia N9, nápadně připomínající MacBook (čtěte Nokia N9 prozrazena – je to takový finský MacBook).

Co Nokia World 2010 nabídne

Mezi tématy, která na akci zazní, se vyskytuje položka oněch nových smartphonů, dále Location (tedy možná vylepšení v Ovi mapách či nové služby určení pozic), Social (podpora sociálních sítí ještě ve větším měřítku?), Games (po ukončení N-Gage her nás jistě bude zajímat, co Nokia zvolí za náhradu), Web TV (aplikace na přehrávání světových TV by se šikla, do telefonu nahraná a spravovaná přímo výrobcem), Music (inovace v hudebním přehrávači oceníme) a Nokia N8 home theatre (předvádění schopností N8 s HDMI kabelem, nejspíše). A co očekáváte nejvíce vy?

Mezi uvedenými vystupujícími osobnostmi jsou mimo jiné Vittorio Colao z Vodafonu, Steve Alder z O2 a Paul Francois-Fournier z Orange, takže se třeba dočkáme telefonu právě pod hlavičkou těchto operátorů. Naopak mezi vystupujícími představiteli společnosti Nokia nepochopitelne schází nový výkonný ředitel, Stephen Elop (čtěte Výkonný ředitel Olli-Pekka Kallasvuo končí v Nokii). Možná jej jenom ve spěchu a jeho představení 10. září zapomněli na seznam dopsat. Uvidíme.

Všechny podrobnosti z akce přineseme v podobě samostatných představení telefonů a dalších článků. Začínáme v úterý 14. září.

Aktualizováno 14. září 2010Nokia představila trojici smartphonů C6-01, C7 a E7.

ČLÁNKY:, , ,
První recenze na iPhone 8: jen pokrok v mezích zákona

První recenze na iPhone 8: jen pokrok v mezích zákona

DNES  |    |  diskuze (0)

Je nový iPhone 8 plnohodnotným nástupcem předešlé řady anebo jen pouhou iterací? Pojďme se nyní podívat, co si o tom myslí naši kolegové…

Geekbuying zlevňuje až o 20 % vybrané kategorie s elektronikou

Geekbuying zlevňuje až o 20 % vybrané kategorie s elektronikou

DNES  |    |  diskuze (0)

Přední zahraniční eshop si připravil pro své zákazníky velkou podzimní akci, ve které až do zhruba poloviny října zlevňuje vybrané kategorie s…

Nokia 9 se znovu producíruje. Zřejmě bude mít i zahnutý displej

Nokia 9 se znovu producíruje. Zřejmě bude mít i zahnutý displej

DNES  |    |  diskuze (0)

Finská legenda pod taktovkou HMD Global ještě neřekla letos poslední slovo. Po představení top modelu v podobě Nokie 8 si pro nás…

Mobilní zobrazení