Mobilizujeme.cz

Nokia Lumia 530 uniká na fotografii, potvrzuje se 4,3″ displej

  |  2 komentáře  |  autor:

Světově nejpopulárnější a nejprodávanější smartphone se systémem Windows Phone, tedy Nokia Lumia 520, se nejspíše již brzy dočká svého nástupce. Seznamte se s Nokií Lumia 530.

Nokia Lumia 530

Telefon byl spatřen v nákupní příručce, zobrazující modely se systémem Windows Phone 8.1. V této chvíli zatím nejsou známy žádné informace ohledně technických specifikací a výbavy přístroje, ale z přiloženého obrázku lze vyčíst zajímavé informace. Tak například porovnáme-li velikosti displeje na obrázku přítomné Lumie 635 s Lumií 530, zjistíme, že chystaná novinka nabídne displej s úhlopříčkou 4,3″. To je mírný nárůst oproti populární Lumii 520, která nabízí 4″ displej s rozlišením 800 x 480 pixelů.

Můžeme si také povšimnout, že Nokia Lumia 530 nejspíše nebude vybavena přední kamerkou stejně, jako současná Lumia 520. Přehlédnout nelze ani softwarová tlačítka na displeji, která jsou novinkou ve Windows Phone 8.1 a mají za úkol ušetřit pár dolarů při výrobě telefonu. Vzhledem k nízké počáteční ceně Lumie 630 je pravděpodobné, že cenovka chystané Lumie 530 bude opravdu extrémně příznivá.

Tip: Nepřehlédněte naši recenzi na nejpopulárnější Windows Phone, Nokii Lumia 520.

Na závěr je také důležité poznamenat, že na přední straně telefonu nad displejem se tradičně nachází logo Nokia. Po tom, co Microsoft koupil divizi Zařízení a služeb finské Nokie za 5,44 mld eur, nebylo jasné, zda bude americký gigant i nadále používat značku Nokia u svých nových mobilních produktů. Jak ale vidíme u Lumie 530, vše zatím zůstává při starém a Nokia z mobilů ještě nemizí.

Zdroj: GeekOnGadgets via: GSMArena

ČLÁNKY:, , , , ,
Vyměněný displej vám může hacknout telefon

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

DNES  |    |  diskuze (0)

Rozbil se vám při prázdninových radovánkách displej vašeho smartphonu? Tak si dejte pozor, jakým displejem ten rozbitý nahradíte. Může se vám totiž…

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

DNES  |    |  diskuze (0)

Žijeme v době smartphonů, tabletů, chytrých hodinek, zkrátka mobilních technologií. Pokud chceme, jako jednotlivci, udržet krok se světem, tak dříve nebo později…

Mobilní zobrazení