Mobilizujeme.cz

iPhone 8 na nových snímcích. A stále vypadá docela otřesně

  |  14 komentářů  |  autor:

Apple by měl za 2-3 měsíce představit nový iPhone 8, ovšem ani podle nejnovějších úniků nevypadá tak, jak by asi většina fanoušků chtěla.

Když se o očekávaném iPhonu k příležitosti desetiletého výročí telefonu jen mluví nebo píše, zní to to všechno fantasticky – např. nový bezokrajový displej, luxusní skleněno-kovová konstrukce, vylepšený duální fotoaparát apod.

Jenže podle dosavadních snímků spadne asi většině fanoušků Applu brada. iPhone 8 stále vypadá spíše jako nějaká hračka nebo laciná čínská kopie než finální produkt, se kterým by se výrobce mohl za 2-3 měsíce pochlubit.

Samozřejmě, fotky mohou být teoreticky jen podvrhem, nebo třeba jde jen o testovací prototyp s ještě nedotaženým designem. Anebo Apple nestíhá a iPhone 8 představí opravdu až o pár měsíců později, někdy před Vánocemi.

Tip: Kdy bude představený nový iPhone 8 a další novinky?

Nicméně je zajímavé, že přibližně stejnou podobu „převratného“ iPhonu pro rok 2017 zveřejnilo v poslední době hned několik různých zdrojů, což rozhodně přidává na jejich pravdivosti (tedy za předpokladu, že od sebe jen potichu nekopírují).

Čeho si můžeme u nových fotek s údajným iPhonem 8 všimnout, je zřejmě skleněno-kovové tělo s výrazně zakulacenými hranami, dále téměř bezokrajový displej s jen malým vyříznutím v horní části, či vystouplý duální fotoaparát na zádech.

Pokud jde o umístění čtečky otisků prstů, z nejnovějších snímků se to nedá poznat. Jelikož se ale snímky téměř shodují s nedávným únikem od výrobců pouzder, Apple zřejmě opravdu umístí snímač do odemykací klávesy na pravém boku.

Uvidíme, co přinesou příští dny, týdny a měsíce. Je jasné, že rušno kolem nového iPhonu 8 teprve bude.

zdroj: OnLeaks (Twitter)

ČLÁNKY:, , ,
Huawei představí i Lite verzi modelu Mate 10

Huawei představí i Lite verzi modelu Mate 10

DNES  |    |  diskuze (0)

Za necelý měsíc představí společnost Huawei velmi očekávaný phablet Mate 10. Konkrétně uvede hned tři modely, jedním z nich bude i telefon…

Samsung přidává k televizi Galaxy S8+ zdarma. Má to ale háček

Samsung přidává k televizi Galaxy S8+ zdarma. Má to ale háček

VČERA  |    |  3 komentáře

Samsung je velká firma a vyrábí velké množství produktů. Několikero svých odvětví dokáže ale mistrně spojit a nezřídka se tak stává, že…

128 GB microSD kartu nyní seženete za hubičku, stačí jen 250 Kč

128 GB microSD kartu nyní seženete za hubičku, stačí jen 250 Kč

VČERA  |    |  9 komentářů

Stejně jako platí Moorův zákon, tak každým rokem za přibližně stejnou částku koupíte paměťovou kartu s větším úložným prostorem. A platí to…

Mobilní zobrazení