Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Baterie pro Galaxy S8 prý bude vyrábět japonská firma

  |  6 komentářů  |  autor: Pavel Kreuziger

Mnoho lidí bude jistě skeptických ohledně baterie chystané vlajkové lodi Galaxy S8, a není se čemu divit, vzhledem k proslulým loňským problémům Galaxy Note 7.

Tip: Samsung si pořádně zaplatí, aby měl ty nejbezpečnější baterie

Samsung se tomu samozřejmě chce vyhnout, a údajně tak, že učiní některé změny v dodavatelském řetězci.

Důvěryhodný zdroj portálu Korea Economic Daily tvrdí, že Samsung bude část baterií nakupovat od Murata Manufacturing Company, japonského výrobce baterií, který loni v létě koupil divizi baterií Sony. Zpráva uvádí, že Samsung bude outsourcingem získávat mezi dvěma a osmi procenty celkového počtu baterií nutných pro napájení celkového počtu vyrobených zařízení Galaxy S8.

Velkou většinu baterií bude vyrábět Samsung SDI, divize Samsungu, která vyrábí baterie pro vlastní smartphony firmy. Důvodem udávané změny výrobců baterií pro Galaxy S8 má být nucená zvýšená produkce baterií ze strany čínského výrobce ATL (Amperex Technology Ltd) v průběhu první svolávky Galaxy Note 7. Kromě toho se na internetu již v říjnu 2016 objevila zpráva, která tvrdila, že baterie pro Galaxy S8 bude vyrábět také LG.

Netřeba pochybovat o tom, že Samsung Galaxy S8 bude fungovat bez samovznícení. Přece jenom si společnost nemůže dovolit udělat podruhé stejnou chybu. Kromě toho slíbila, že bude pracovat na vylepšení bezpečnosti baterií.

Zdroj: GSM Arena

ČLÁNKY:, , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
anawarr
anawarr

Podle článků v posledním týdnu to vypadá, že se vás server dostal na výplatní pásku firmy Apple. „sorry jako“, ale přestávám vás číst.

mrtvá žížala
mrtvá žížala

v cine vyrobit, v japonsku nalepit made in japan a zpet do ciny vestavet do telefounu…

Radek
Radek

Nemyslím si že redaktoři jsou iOvce,ale zmínit těch pár přehřátých baterií v každém článku u výrobce,který dal loni baterie do 310 mil. telefonů a 8 mil. tabletů mi přijde přinejmenším nevkusné.

Richy
Richy

Japonská preciznost je ted rozhodující faktor. Designers z Koree umí všechno svádět jenom na baterie a stojí za H0vno.

Oli
Oli

Samsung jen prehazuje odpovednost na jine firmy kdyby to byl zase fail budou to mit aspon na koho hodit…

Radek
Radek

Vadný Samsung mi snad převezme servis Samsung a ať se stará. Nebo ty myslíš,že rozšíření dodavatelů znamená,že to půjdu reklamovat do Sony,LG,ATL..?

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Některé Pixely se přebíjí. Jedná se o nebezpečnou chybu

Některé Pixely se přebíjí. Jedná se o nebezpečnou chybu

VČERA  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Pixely od Googlu jako by byly prokleté. Koncem minulého roku prakticky každý týden vycházely nové zprávy ohledně dalších chyb…

Apple v tichosti vyvíjí nový microLED displej

Apple v tichosti vyvíjí nový microLED displej

VČERA  |  Filip Matějka  |  diskuze (0)

Americká společnost se dosud o trh s displeji nijak zvlášť nezajímala. Vzpomeňme třeba odběr displejů od konkurenčního Samsungu, kdy…

Lenovo S5: moderní smartphone s přijatelnou cenou

Lenovo S5: moderní smartphone s přijatelnou cenou

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Číňané představili nový smartphone Lenovo S5, který se pokusí zaujmout moderním protáhlým displejem, solidní výbavou, nebo rozumnou cenou. Hned…

Mobilní zobrazení