Mobilizujeme.cz

Nejočekávanější telefony pro druhou polovinu roku 2017

  |  10 komentářů  |  autor:

První polovina roku nám přinesla velké množství skvělých telefonů. Příkladem můžou být zařízení Samsung Galaxy S8 a S8+, LG G6, OnePlus 5, HTC U11, Sony Xperia XZ Premium a mnoho dalších. Zdá se, že výrobci přesto neukázali vše co dokáží, proto si nyní představíme nejočekávanější telefony pro druhé pololetí roku 2017.

Samsung Galaxy Note 8

Po loňském fiasku se Samsung pokusí napravit reputaci telefonů řady Note. Proto nás letos čeká představení Galaxy Note 8. Tento model by měl vycházet z designové linie S8 a S8+. Dlouho to vypadalo, že se Samsungu podaří implementovat čtečku otisků do displeje. Podle nejnovějších spekulací se jim to ale nepodaří, a tak si na čtečku v displeji budeme muset počkat. Osmičková řada, jak již jsme zvyklí, bude nabízet S-Pen, ten by měl projít značnou evolucí, a tak bude jeho používání ještě více intuitivní. Výbavou i cenou by telefon měl spadat do té nejvyšší kategorie.

Apple iPhone 8/7s

Tento telefon je opředen mnoha neznámými. Mezi ně patří i název nebo kam umístí čtečku otisku prstů. Nabízí se klasický Home Buton, ten by ale měl zmizet na úkor bezrámečkového displeje. Proto se nabízí místo buď v displeji, na zadní straně, nebo v odemykací klávese na boku. Design, který iPhone nabízí již od řady 6, zmizí a nahradí jej u údajného iPhonu 8 moderní vzhled. Ve výbavě nejspíše nebude chybět bezdrátové nabíjení, kvůli této technologii tak bude iPhone disponovat skleněnou konstrukcí. Telefon bude vybaven také voděodolností či stereo reproduktory. Nový iPhone bude s největší pravděpodobností představen již v září.

Google Pixel 2/Pixel XL 2

Loňský rok Google upustil od Nexusu a nahradil jej Pixely. Letošní rok tomu nebude jinak a na trh dorazí Pixely druhé řady. Toto zařízení bude obsahovat nekompromisní výbavu v čele s novým Androidem O. Google by měl pokračovat v trendech které nastolila S8 a G6 a tak bude nabízet maximální displej v co nejmenším těle. Dočkáme se i hlasového asistenta, který bude mít ještě větší využití. Novinkou by také měl být displej s OLED technologií, které společnosti dodává LG. To by mohlo naznačovat podobný design letošní G6.

Nokia 9

Finská společnost se letos vrátila na trh hned se čtveřicí telefonů v čele s legendární 3310. Nyní ovšem chystá pravý top model. Tím by měla být Nokia 9. Zařízení bude obsahovat tu nejlepší možnou výbavu. Vzhledově se bude podobat spíše letošnímu Huawei P10 a nabídne tak čtečku otisku prstů pod displejem. Ve výbavě také nebude chybět stále populárnější duální fotoaparát. Milým překvapením by měla být také cena. Ta bude konkurenceschopná novému OnePlus 5, díky tomu by tak tato novinka mohla být předurčená k úspěchu.

Sony Xperia XZ2

Sony představí svou novinku 30. srpna, což je den před zahájením mobilového kongresu IFA v Berlíně. Již tradičně Sony představuje své vlajkové lodě co 6 měsíců. Jinak tomu nebude i letos. Japonský výrobce však stále nabízí ten samý a ohraný design. Velké, téměř nevyužité rámečky nad a pod displejem. Letos by tomu tak ale u nové Xperie XZ2 nemělo být. Sony má po vzoru konkurence představit displej s minimálními rámečky a šesti palci. Díky konstrukci by ale telefon měl být vcelku kompaktní. Výbavou pak bude spadat do nejvyšší třídy. Cena XZ Premium byla rozumně stanovena a tak doufáme že tomu tak bude i u tohoto modelu.

LG V30

Tento model je velice očekávaný. LG ukázalo, že má stále co nabídnout a umí udělat telefon s minimálním rámečkem kolem displeje. Design tohoto modelu bude tak vycházet z letošní G6. Své portfolio LG letos rozšířilo o dva top modely, G6 a G6+. Oba tyto telefonu ale nenabízí tu nejlepší možnou výbavu. To napraví právě LG V30, které nabídne už Snapdragon 835. Společnosti LG a Google již dříve oznámily, že spolupracují na V30, to by mohlo znamenat, že tento model nabídne již nový Android O. Oproti předchozím modelům „véčkové“ řady nabídne dle spekulací V30 pouze jeden displej. Přesné datum představení tohoto modelu ještě není známo, spekuluje se ale o datu 31. srpna.

zdroj: Phone Arena

ČLÁNKY:, , , , , , , , , , , , ,
Android 8.0 Oreo je ke stažení, ale zatím jen pro vybraná zařízení

Android 8.0 Oreo je ke stažení, ale zatím jen pro vybraná zařízení

DNES  |    |  diskuze (0)

Krátké představení nové verze Androidu 8.0 Oreo s sebou přineslo i zásadní aktualizaci nové verze na první smartphony. Prozatím si sladkého Orea…

Známe datum uvedení očekávaného phabletu Huawei Mate 10

Známe datum uvedení očekávaného phabletu Huawei Mate 10

DNES  |    |  diskuze (0)

V současné době prodávaný phablet Huawei Mate 9, pyšnící se velice slušnou výbavou i na dnešní poměry, pomalu zlevňuje – a to může…

Xiaomi Redmi Note 5A: kvalitní selfie pro každého

Xiaomi Redmi Note 5A: kvalitní selfie pro každého

DNES  |    |  diskuze (0)

Společnost Xiaomi je se svou modelovou řadou Note mimořádně úspěšná, a to hlavně díky poměru cena/výkon. Proto není divu, že jsme se…

Mobilní zobrazení