Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

HTC Sensation – recenze dvoujádra se špičkovým hardwarem

  |  10 komentářů  |  autor: Jindřich Srb

HTC Sensation je prvním dvoujádrovým telefonem tohoto výrobce. Recenze HTC Sensation se standardně zaměřuje na konstrukční zpracování, výdrž, hardware a výkon, fotoaparát a možnosti využití telefonu. Jak si vede HTC Sensation v konkurenci tvořené LG Optimusem 2X, Samsungem Galaxy S II a nově i LG Optimusem 3D, prozradíme právě nyní.

HTC Sensation je v doslovném překladu senzační telefon, což dokládá už výtečná výbava v čele s dvoujádrem o taktu 1,2 GHz, 4,3“ qHD displejem, 8 Mpx fotoaparátem, datovou konektivitou a multimediální výbavou. Říká se však také, že sebechvála smrdí, a to platí i pro tento mobilní telefon. Chcete vědět proč? Pak čtěte dále.


HTC Sensation – oficiální fotografie

Základní parametry – HTC Sensation

Rozměry126,1 x 65,4 x 11,3 mm
Hmotnost148 g
DisplejS-LCD, dotykový kapacitní, rozlišení qHD (540 x 960 px), 16 milionů barev, úhlopříčka 4,3“, ochrana Gorilla Glass
LED indikátor, Multitouch, akcelerometr, senzor jasu, proximity senzor, gyroskop, magnetometr
Procesor a paměťdvoujádrový 1,2GHz procesor Qualcomm MSM 8260, grafika Adreno 220, 768 MB RAM
1 GB ROM + paměťové karty microSD až 32 GB (8GB v balení)
Operační systémAndroid 2.3.3 s nadstavbou HTC Sense 3.0
Fotoaparát8,1 Mpx (3264 x 2448 px), autofocus, LED blesk, detekce obličeje
nahrávání HD 1080p videa se 30 snímky/s
Obsah balenínávod, baterie, nabíječka, USB datový kabel, stereo headset se sluchátky, 8GB microSD karta, záruční list
Cena a dostupnost13 000 Kč, červen 2011

Krátké postřehy z testování telefonu HTC Sensation

Co se nám líbilo: konstrukce s oddělitelnou vaničkovou částí z kovu a výplně plasty, 4,3“ S-LCD dotykový displej s qHD rozlišením a ochranou vrstvou Gorilla Glass, podpora rychlých dat HSDPA až 14,4 Mb/s a HSUPA až 5,76 Mb/s, Wi-Fi (802.11 b/g/n) s DLNA a funkcí Wi-Fi Hotspot, Bluetooth 3.0 a microUSB port, 3,5 mm konektor Jack, OS Android 2.3.3 Gingerbread s nadstavbou prostředí HTC Sense 3.0, dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon MSM8260 s taktem 1,2GHz a grafikou Adreno 220, paměť pro aplikace 1 GB, RAM paměť 768 MB, 8 Mpx fotoaparát s autofocusem, LED bleskem a nahráváním HD 1080p videa (30fps), GPS (včetně A-GPS), slot na microSD kartu (s kapacitou až 32GB), senzory – akcelerometr, jas a proximity, gyroskop, magnetometr, FM rádio s RDS, přední kamerka určená pro videohovory, služby HTC Locations a HTCSense.com, odemknutí bootloaderu (možnost nahrát běžný Android bez nadstavby Sense od výrobce)

Co se nám nelíbilo: designově telefon postrádá nápaditost a různorodost, pouze jediná výpust reproduktoru, chybí hardwarové tlačítko fotoaparátu, ztráta Wi-Fi signálu při držení telefonu na šířku, čitelnost na slunci není ideální, slot na microSD kartu je až pod krytem baterie, výkon telefonu ve srovnání s jinými dvoujádry zaostává

TIP: Pro podrobné informace o telefonu HTC Sensation navštivte katalog mobilů.

Obsah balení: nadstandard se nekonná

Prodejní balení HTC Sensation obsahuje vedle telefonu i baterii, nabíječku s oddělitelným USB kabelem, 8GB microSD kartu, návod a záruční list. Telefonu by neuškodilo ani nějaké kožené pouzdro, které by chránilo před možným poškozením. Snad od Nokie E66 jsem ho u žádného telefonu v balení neobdržel.

Vzhled a konstrukce: kovová vanička s Wi-Fi malérem

HTC Sensation nevybočuje ze standardních tvarů společnosti HTC. Snadno se tak stane, že vám telefon bude připomínat třeba Desire S. Výrobce je skálopevně přesvědčen, že právě zarytý konstrukční koncept je tím správným. Jednu specialitu přesto HTC Sensation má – unikátní konstrukce tvořená zadní částí, do níž se celé vnitřnosti telefonu s přední částí vkládají. Záklopka přitom obě části drží velmi pevně, a tak se nestane, že by vám telefon z „ulity“ náhle vypadl.

Na přední straně telefonu je zhora VGA videokamerka, která mimo videohovorů poslouží i jako šikovné zrcátko pro nejednu něžnou polovičku. Vedle té je výřez pro hovorový reproduktor. Nejvíce místa zabírá 4,3“ dotykový displej, jemuž HTC přiřklo qHD rozlišení. K ovládání je určena i čtveřice senzorových tlačítek pod displejem, v očekávaném rozložení zleva – menu, nastavení, zpět a vyhledávání.

Konstrukce přechází do boků telefonu zaoblením, ze kterého vystupuje na levé straně dvojtlačítko hlasitosti a microUSB port. Na pohled běžný microUSB port však v sobě skrývá tzv. MHL port, což značí možnost připojení HDMI kabelu přes speciální MHL adaptér. Ten však součástí balení není, stejně jako ani HDMI kabel. Stejné řešení zvolil do telefonu Galaxy S II také Samsung.

Na pravé hraně telefonu není žádné funkční tlačítko, tedy ani to fotoaparátové, které by přístroji slušelo. Spodní hrana má dírku se schovaným hovorovým mikrofonem a tlačítko pro vyjmutí telefonu ze zadního krytu. Na vrchu telefonu je umístěn 3,5 mm konektor Jack a tlačítko zámku displeje/vypínání telefonu.

Kovová konstrukce zadního krytu je tvořena i plastovými částmi. Z horní z nich vystupuje čočka fotoaparátu, dvojice LED diod a prořez reproduktoru. HTC pod tyto plasty ukrylo všechny důležité antény tak, aby jim nebránila kovová část v intenzitě prostupu. To si však nikdo u výrobce zřejmě neuvědomil, že se telefon drží i na šířku, kdy dojde k zakrytí Wi-Fi antény rukou a znatelnému poklesu signálu.

Baterie a výdrž: vysosnutí baterie záleží především na vás

HTC Sensation má Li-Ion baterii s kapacitou 1520 mAh, ke které přidal výrobce i teoretické hodnoty výdrže – 400 hodin pohotovosti ve 3G sítích a zhruba 6,5 hodiny hovorů. Výdrž se ale odvíjí především od stupně zatížení, hodnoty jasu a doby práce s telefonem, kdy nesetrvává v klidu, a tak jsou skutečné hodnoty výdrže daleko nižší. Osobně jsem se po seznámení s telefonem nestačil divit, jak procenta baterie mizí před očima, a již po necelém dni jsem poprvé nabíjel. Pak jsem přešel do běžného stavu, kdy s telefonem uskutečním během dne pár kratších hovorů, pošlu několik SMS, aktualizuji své emailové účty a k tomu využívám datový provoz, jak Wi-Fi, tak 3G operátora. S automatickou úrovní jasu jsem byl spokojen, proto jsem nepotřeboval manuálně upravovat. Takto jsem telefon připojoval k nabíječce každý druhý den.

Opět, jako skoro u všech současných smartphonů, platí, že výdrž je závislá na tom, jak s telefonem nakládáte, jestli především včas ukončujete nepotřebné aplikace a nemáte trvalé zapnutou GPS či Wi-Fi. Od definovaného počtu % baterie lze stanovit úsporný režim, kdy telefon bude s baterií hospodařit šetrněji.

Displej a ovládání: AMOLED by slušel daleko víc

Displejem může na první pohled HTC Sensation převyšovat největší konkurenty, avšak není tomu tak. Telefon má sice 4,3“ dotykový kapacitní displej s rozlišením qHD (540 x 960 px), ale je typu S-LCD, které nemá zdaleka tak skvělé výsledky na přímém slunečním světle a v podání barev mi přijde oproti typu AMOLED stále o třídu horší. Pozorovací úhly přitom nejsou vůbec špatné. Reakce na dotyk je vždy přesná a okamžitá. Displej zobrazuje 16 milionů barev a chrání jej ochranné sklíčko Gorilla Glass. Pokud by vám telefon upadl z výšky na zem, nepomůže však ani tato speciální ochrana.


Krycí sklíčko displeje je po stranách mírně zakulacené, což přispívá k lepšímu ovládání

Displej využívá celou řadu senzorů. Akcelerometr přetáčí obraz na obě boční hrany telefonu, proximity senzor zamyká displej při přiblížení telefonu k uchu, abyste si hovor nechtěně neodmítli. Nechybí ani senzor jasu pro automatickou regulaci intenzity podsvícení displeje. Telefon používá také gyroskop a magnetometr. V nastavení telefonu lze měnit interval vypnutí obrazovky a nastavení oznámení událostí (zmeškaný hovor, SMS/MMS, email, hlasová schránka, připomenutí) pomocí LED diody, ukryté v prořezu předního reproduktoru. Majitel je tedy odkázán na ovládání telefonu pomocí displeje a senzorových tlačítek pod ním, a tak bych rozhodně nedoporučoval tento model těm, kteří přichází v práci i mimo ní do kontaktu s nečistotami, které mohou displej poničit a hůře se tak bude i ovládat.

Prostředí telefonu: Gingerbread a HTC Sense 3.0 navrch

HTC Sensation má ve výbavě téměř to nejlepší, co dnešní telefony mohou nabídnout. Výrobce mohl s modelem vyjít oficiálně na scénu už na únorovém MWC v Barceloně, ale tehdy ještě Qualcomm neměl zcela hotovou čipovou sadu MSM8260, a tak se uvedení telefonu zpozdilo. Procesor má dvě jádra, každé s taktem 1,2 GHz, k tomu grafický čip Adreno 220 a solidních 768 MB RAM paměti. Vnitřní paměť telefonu, určená pro instalaci aplikací či her, je 1GB.

Nejlépe budeme moci telefony porovnávat na základě benchmark testů. V následující tabulce máte seznam testů s konkrétními výsledky (naměřeným maximem). Z těch je patrné, že třeba oproti Samsungu Galaxy S II má HTC Sensation co dohánět, vyladěnost není v tomto směru taková, jakou bychom si přáli. Celkově ale výkon telefonu musím hodnotit kladně, protože jsem se za celou dobu testování nesetkal ani s jediným problémem, kdy by se telefon zasekl, dělal časové průtahy v otevírání či instalaci aplikací a her. Na jedničku fungují i složitější hry, které jsou náročnější na grafiku.

Quadrant Standard – 1840
AnTuTu Benchmark v2.0.3 – 4300
Smartbench 2011 – produktivita – 2574
Smartbench 2011 – hry – 1692
Linpack – 73,39
Nenamark2 – 26 fps

Prostředí systému Android 2.3.3 Gingerbread je tvořeno sedmi domovskými obrazovkami uzpůsobenými stylem do HTC Sense, nechybí možnost přidávání widgetů, aplikací a dalšího obsahu na jednotlivé obrazovky, včetně změny stylu, schéma a obrázků na pozadí. Do menu se uživatel dostane tlačítkem na levém spodním okraji displeje. Posun v menu je po obrazovkách s 16 ikonami, jejichž řazení je dle abecedy nebo data instalace (od nejstarší či nejnovější), případně je možno změnit na seznam aplikací. Pak je zde možnost prohlížení buďto všech aplikací, často používaných či stažených.

Velice důležitou informací pro řadu z vás je to, že telefon má odemknutý bootloader, tzn. že do telefonu lze nahrát holý Android, který by neobsahoval mnohdy zatěžující nadstavbu prostředí HTC Sense. Je ovšem na každém z vás, jestli se touto neoficiální cestou úprav vydáte a vystavíte se tak ztrátě záruky. HTC Sense 3.0 se přitom zobrazuje ve 3D režimu, který je propracovaný (lze vidět při posunu po obrazovkách plochy), má nový způsob odemykání displeje posunem kruhu (včetně možnosti posunutí na vybrané aplikace s následným spuštěním).

Telefonování a zprávy: s přehledem a kvalitou

U HTC Sensation můžeme hledat odlišnosti od jiných modlů jen stěží. Výrobce prostě vsází na totéž, co zřejmě většině vyhovuje. U kontaktů tak nechybí fotografie, lze vytvářet skupiny se specifickým vyzváněním, v seznamu hovorů je vždy přehledně vidět, kdy kdo volal. Navolit můžeme zobrazení pouze kontaktů na SIM kartě, telefonu či z dalších přiřazených účtů, ať už emailových či sociálních skupin (Facebook, Twitter). Vytváření nových kontaktů je spojeno se zadáváním mnoha dodatečných informací, které někdo ocení, jiný vynechá. V kontaktech se u každého zobrazuje počet přijatých SMS či emailů, které nebyly zatím přečteny.

Zprávy se řadí do konverzací, což není žádným překvapením vzhledem k větší přehlednosti. Odstranění zpráv pak je otázkou zaškrtnutí nepotřebných konverzací. Pokud vytváříme novou zprávu, můžeme přidat několik příjemců, stejně tak multimediální obsah zprávy (MMS) – obrázek, video, zvuk, umístění, doporučení aplikace, kontakt (vCard) či událost z kalendáře. Na psaní je připravena prostorná QWERTY klávesnice HTC, se kterou není problém psát v režimu na výšku i šířku displeje. Přímo na ní je také ikonka hlasového zadávání, které rozpoznává češtinu.

Správa emailů od Googlu probíhá v aplikaci Gmail, která může dle nastavení synchronizovat emaily na pozadí automaticky či manuálně. Další emailové účty spravujte v poště (Microsoft Exchange ActiveSyncYahoo! Mail, Windows Live Hotmail či POP3/IMAP). Lze navolit velikost písma, podpis a výchozí účet, stejně tak frekvence přijímání, limit velikosti emailů či oznámení. Zdařilou funkcí telefonu je ta s názvem „přenést“, která může po několika dotecích snadno přesunout věci (kontakty, zprávy SMS a události kalendáře) ze starého přístroje do vašeho nového HTC telefonu. Telefon dá na výběr všechny přední značky mobilních telefonů, dále modely a pak už jen stačí zapnout Bluetooth ve starém telefonu.

Fotoaparát: FullHD s pofiderní kvalitou fotoaparátu

Fotoaparát telefonů HTC je v poslední době největší překážkou v honu za ostatními výrobci. Kvalitou se nemůže rovnat. Zcela nepochopitelně tak i HTC Sensation doplácí na nedůslednost výrobce při výběru optiky, což se projevuje v kvalitě fotografií níže. Do fotoaparátu se vzhledem k absenci hardwarové spouště dostaneme z menu telefonu a také nově při odemknutí displeje, kdy posuneme kruh na ikonku fotoaparátu, čímž jej rovnou aktivujeme přímo při odemknutí displeje.

Prostředí přetáčí ikonky nastavení dle natočení telefonu, nastavení je dostupné po stisknutí senzorového tlačítka menu. Rychlé volby na obrazovce jsou vyčleněny pro přepínání mezi fotoaparátem a kamerou, režim blesku, nastavení efektů a přesun do galerie. Irisem uprostřed se pořizují snímky. Přední VGA kamerka může být využita kromě videohovorů, Skype hovorů atd. i v aplikaci zrcadlo, díky které se každá žena pohodlně namaluje kdekoliv, bez nutnosti s sebou nosit zrcátko. I tím se Sensation neliší od svých vrstevníků z HTC.

V nastavení je možné volit velikost fotografií (3264 x 2448 px), úpravu obrázků (expozice, kontrast, sytost, ostrost), samospoušť, vyvážení bílé, rozlišení, ISO, zkontrolování po sejmutí, širokoúhlá obrazovka (5:3), geotagging, automatické vylepšení, ostření, detekce obličeje, zvuk závěrky, mřížka. Ostřit lze na libovolný předmět, nikoliv pouze na střed. Stačí dotykem na displej zvolit místo, kam bude fotoaparát zaostřovat. Na levé hraně displeje je lišta s přiblížením (2x digitální zoom). Videokamera dovoluje nastavit maximální rozlišení FullHD 1080p (1920 x 1080 px, 30 snímků/s), nahrávat s/bez zvuku a s efekty (stupně šedi, sépie, negativ a další). Otázkou zůstává, jestli majitelé opravdu využijí tak velké rozlišení videa, které má příponu 3gp a každých 10 sekund videa se řekne zhruba o 14 Mb volného místa na kartě.

Zkušební fotografie – HTC Sensation:


Organizační funkce, zábava, navigace: smysl pro odlišení se vytratil

HTC v podstatě do každého současného telefonu umisťuje tytéž aplikace, které by měly uživatele oslovit, ať už se jedná o akcie, čtečku knih, Peep (Tweety), počasí, světlo (spuštění LED diody ve třech úrovních svitu), zprávy a počasí, zrcadlo (využití přední kamerky jako zrcadla), YouTube, Twitter, Facebook. Skvělá zpráva pro ty z vás, kteří v mobilu spouštějí či upravují Office soubory. HTC totiž vyměnilo QuickOffice za lepší Polaris Office, se kterou otevřete a upravíte soubory .doc, .xls a .ppt, ale pouze otevřete soubory v .pdf. V telefonu je též kalendář, kalkulačka, Google vyhledávání a hodiny s budíkem.

GPS včetně A-GPS spolupracuje skvěle s Google mapami, které se v době testu nacházely ve verzi 5.8. Orientaci na mapě usnadňuje digitální kompas. Navigace od Googlu působí sympaticky a lze ji každému doporučit, jelikož se po načtení konkrétní trasy nemusí telefon dále datově spojovat a vy můžete navigování využít offline. Samozřejmě někomu bude více vyhovovat jiný navigační software, který se ovšem v telefonu nenachází. Vyhledání pozice dle GPS však trvalo kolem dvou minut, což je na podobný telefon s vysokými ambicemi poměrně dost.

Majitelé telefonů HTC jistě znají funkci HTC Likes – po přihlášení k účtu HTC Sense lze v této aplikaci zobrazovat materiály, které sdílejí vaši přátelé na HTC Friends, včetně doporučení o aplikacích a Footprints, stejně tak synchronizovat preference pomocí služby HTC Sense.

Chybět nesmí nepostradatelné FM rádio, které lze spustit až po připojení sluchátek. Spouštění rádia je mi na telefonech s Androidem záhadou. Trvá to vždy několik sekund. Rádio zobrazuje RDS stanice a informace jím vysílané (názvy skladeb a rádia). Stanice mohou být ukládány, automaticky vyhledávány, naopak přepnutí na reproduktor telefonu je v menu rádia pod volbou „hlasitě“. Kvalita hudebního výstupu však zaostává, a to především hlasitostí.

Hudební přehrávač má kromě běžných funkcí i možnost načtení hudebního obsahu, nasdíleného přes domácí Wi-Fi síť (funkce DLNA). Součástí přehrávače je vylepšovač zvuku – SRS. V režimu se sluchátky je možno používat různé styly ekvalizéru. Kromě přehrávače hudby najdeme v telefonu i šikovnou aplikaci SoundHound (identifikace skladeb), která odešle ukázku a po chvíli přijde odpověď. Přehrávač videí si poradí s formáty DivX, XviD, MP4, H.263, H.264, WMV. Telefon si poradí s filmy ve FullHD rozlišení, posun je plynulý. Pokud budete holdovat sledování filmů, tak počítejte tak 5 hodin přehrávání v kuse, než se telefon vybije.

V neposlední řadě má telefon i hru – Kostky. Tentokrát ovšem ve 3D verzi. Není to sice kdovíjaká gamesa, ale na zabavení ve volných chvílích stačí. Další hry jsou ke stažení na Android Marketu, a to běžně v sekci hry i v sekci HTC. Dvoujádro zatím dokáže využít jen malé procento her.

Datová výbava, webový prohlížeč: kompletně vybavený stroj

HTC Sensation ukazuje svou vyspělost naplno u datové výbavy. Můžeme jej spojit pomocí datového USB kabelu s počítačem, v tom případě najede na displeji volba režimu připojení k počítači – na výběr jsou možnosti: pouze nabít, HTC Sync, Disková jednotka, Sdílení internetu, Internetová propust. MicroUSB port obsahuje i MHL, tzn. že přes něj lze prostřednictvím adaptéru připojit i HDMI kabel.

Bezdrátová technologie Wi-Fi má standardy 802.11 b/g/n a funkci DLNA, dovolující v domácí síti sdílení obsahu. Neodmyslitelnou součástí je vytvoření Wi-Fi hotspotu pro sdílení internetu, a to až pěti dalším zařízením. Podobně lze sdílet internet i přes USB. Výčet uzavírá Bluetooth 3.0 (včetně A2DP profilu). Sluchátka se připojují přes klasický 3,5 mm konektor Jack. Datová konektivita podporuje přenosy GPRS, EDGE a HSPA+, které umožňuje stahování rychlostí až 14,4 Mb/s a odesílání až 5,76 Mb/s. V dnešní době tak v telefonu nepostrádáte snad nic, co se konektivity týče.

Webový prohlížeč přehrává téměř veškerý obsah včetně Flash videí (obsahuje Flash Player 10.3.). Uživatel může pracovat se záložkami, zároveň otevřenými okny, má možnost kopírování textu atd. Díky qHD rozlišení displeje je zobrazení stránek skvělé i na 4,3“ displeji. Prohlížeč je i přes nulovou datovou konverzi poměrně svižný a nesetkal jsem se s žádným nekorektním zobrazením stránek. Kdo holduje raději jiným prohlížečům, má na výběr třeba Opera Mobile či Mini, Firefox, Dolphin Browser či Maxthon.

Závěr recenze HTC Sensation

HTC Sensation patří mezi nejlepší telefony na trhu (v polovině roku) a dá se očekávat, že se na tomto místě ještě nějaký čas pozdrží. Může za to především relativně slušná cena, která odsouvá na druhou kolej současnou mobilní špičku Samsung Galaxy S II. Telefon by si nicméně zasloužil lepší odladěnost systému, kterou by se přiblížil na úroveň S II. Vždyť oba mají 1,2 GHz procesor a i v dalších parametrech jsou si docela blízcí. Zamrzí také použitý typ displeje S-LCD, který vedle Super AMOLED Plus displeje vypadá jak chudý kolega.

Aktuální cena HTC Sensation v českých e-shopech:
(Zdroj: Heureka.cz, )

Na trhu je tedy silná trojka dvoujádrových telefonů, k nimž brzy přibude i LG Optimus 3D. HTC Sensation má navrch především v kovovém provedení, zajímavou 3D nadstavbou prostředí HTC Sense a službami HTC. Ztrácí naopak kvůli problému s Wi-Fi signálem a horšímu fotoaparátu. S koupí HTC Sensation ale budete vesměs spokojeni.

kovové zpracování chybí tlačítko fotoaparátu
Android 2.3 + HTC Sense 3.0 úbytek Wi-Fi signálu
1,2 GHz dvoujádrový procesor
grafika Adreno 220
MHL (k připojení HDMI), Wi-Fi, HSPA+
odolné sklíčko displeje (Gorilla Glass)
ČLÁNKY:, ,

Diskuze

10
Komentujte

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
PeterHanákkoluchAocLuboš Srb Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
anawarr.cz
anawarr.cz

ty videa bez komentáře jsou k ničemu. když už nechcete popisovat co s telefonem provádíte, mohli byste to podbarvit alespoň nějakou hudbou

adis002
adis002

přidávám se tady pánovi a prosím si tu skvělou relaxační hudbu, jakou jste dávali kdysi :) to chroustání té kamery je děs :(

Luboš Srb
Luboš Srb

Dobrý den, díky za postřeh, bohužel má Google už několik dní problém s tím hudbu přidat na pozadí našich nejnovějších videí, takže nezbývá, než čekat. Do budoucna jinak samozřejmě plánujeme videa s komentářem, ale chceme, aby bylo vše připravené a přinesli jsme třeba něco nového, než co už tu je.

Aoc
Aoc

Chci se zeptat ktery mobil doporucujete více zda HTC Sensation nebo Samsung i9100 Galaxy S II páč mi nebylo moc jasné z této recenze , Děkuji

koluch
koluch

Dobrý den chtěl jsem se zepta zda tento telefón má stabilizaci při focení(zda fotky nejsou rozmazané)Kolega z práce ma Desire HD a ten ji nemá.
Děkuji

Hanák
Hanák

Po zakoupení HTC-S jsem byl zklamán z nestability signálu WIFI. Potvrdil to prográmek WIFI Analyzer z Marketu.
Vše ovšem vyřešilo zakoupení silikonového pouzdra za 200Kč.A nejen to. Telefon se lépe drží. -h-

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Unikají specifikace chystaného Honoru 8X. Bude mít čím oslnit?

Unikají specifikace chystaného Honoru 8X. Bude mít čím oslnit?

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Před pár dny se na čínském regulačním úřadu TENAA objevil model s kódovým označením ARE-AL00, pod kterým se skrývá Honor…

Chystaný čipset od Qualcommu by mohl nést název Snapdragon 865

Chystaný čipset od Qualcommu by mohl nést název Snapdragon 865

DNES  |  Dominik Hlásný  |  diskuze (0)

Výrobce pravděpodobně upraví název z obchodních důvodů. Zbrusu nový čipset od amerického Qualcommu tak bude Snapdragon 865. Qualcomm v současnosti kraluje…

Google a zdraví. Začal vývoj fitness asistenta Google Coach

Google a zdraví. Začal vývoj fitness asistenta Google Coach

DNES  |  Dominik Hlásný  |  diskuze (0)

Specialista ze Silicon Valley plánuje vylepšenou aplikaci na cvičení. Podaří se mu rozpohybovat své androidí uživatele? Slovo cvičit zní…

Mobilní zobrazení