Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Apple si dává na čas s vypuštěním iOS 7 beta 4, kdy dorazí?

  |  6 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Apple překvapivě nedodržel pomyslný termín pro vypuštění iOS 7 beta 4 pro vývojáře a trochu tak zadělal na možné časové problémy s následným oficiálním uvolněním finální verze iOS 7.

(Aktualizováno 29. července) Apple dnes po 19. hodině uvolnil iOS 7 beta 4, čtěte: iOS 7 beta 4 konečně uvolněno, změn je však pomálu.

(Původní text článku níže)

Na oficiálních stránkách Applu pro vývojáře nastal bezpečnostní problém. Apple tak stránky raději přepnul do offline režimu, než celou situaci vyřeší. A s tím přišly problémy pro vývojáře, kteří očekávali uvolnění další beta verze mobilního systému iOS 7. Pomyslný harmonogram ukazuje, že by nové beta verze měly přicházet ve dvoutýdenních intervalech. Od poslední verze beta 3 už to ovšem zítra budou 3 týdny a stále se čeká. Přitom vývojáři i přes zmíněnou nepříznivou situaci nepřišli o možnost aktualizace desktopového systému OS X Mavericks (skrze App Store). U mobilního iOS je však situace jiná. Podle informací to vypadá, že se čeká na zapnutí tzv. Xcode. Které části jsou stále offline a které již online můžete sledovat na stránkách Apple Developer.

Kdy tedy iOS 7 beta 4 dorazí? Apple na zjištění bezpečnostního problému pracuje a nejzažší termín pro vypuštění by byl termín před 29. srpnem, kdy vyprší expirace pro iOS 7 beta 3. Můžeme ale očekávat, že to bude mnohem dříve, alespoň soudě podle tempa obnovení dalších funkcí na vývojářském portálu.

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Willie
Willie

iOS Dev center je už online, jelikož všechny bety iOS7 i 6 byly vydány v pondělí, je pravděpodobné, že se toho Apple bude držet a bety 4 se dočkáme už zítra. Já bych to velmi uvítal, mám betu 3 a stále je znát že je systém velmi nedodělaný.

Honza
Honza

Velmi nedodělaný je slabé slovo. Až žasnu, jaký polotovar Apple vypustil. Vyvíjejí na velmi omezený počet zařízení, pracují na tom takovou dobu a výsledek je aplikace, která se kouše, padá a má neskonale množství grafických chyb.

Jedním slovem OSTUDA. Mrkvosoft hadra. Jsem zvědav, zda si betou 4 napraví reputaci.

Volf
Volf

A s čím asi tak počítáš?! Je to beta prober se… Počkej na finální když se ti toto nelíbí.

Petr
Petr

Je to BETA = testovaci neverejna verze. Jako vyvojar by jsi to pochopil. Jako lama se k tomu nemas vubec dostat!

M..
M..

Honza v zivote jsi nic nedokazal na co si sahl tos posral a budes kecat hovna na druhy.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

O telefonu OnePlus 6 se poslední dobou stále více spekuluje. Dozvěděli jsem se například, že po vzoru iPhonu X…

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

VČERA  |  Tomáš Richter  |  2 komentáře

18letá indická dívka, která vlastnila obstarožní Nokii 5233, byla smrtelně zraněna výbuchem zařízení během telefonického hovoru. Čí je to…

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Skupina PPF oznamuje, že se dohodla se společností Telenor na koupi jejích telekomunikačních aktiv ve střední a východní Evropě,…

Mobilní zobrazení