Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Apple si dává na čas s vypuštěním iOS 7 beta 4, kdy dorazí?

  |  6 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Apple překvapivě nedodržel pomyslný termín pro vypuštění iOS 7 beta 4 pro vývojáře a trochu tak zadělal na možné časové problémy s následným oficiálním uvolněním finální verze iOS 7.

(Aktualizováno 29. července) Apple dnes po 19. hodině uvolnil iOS 7 beta 4, čtěte: iOS 7 beta 4 konečně uvolněno, změn je však pomálu.

(Původní text článku níže)

Na oficiálních stránkách Applu pro vývojáře nastal bezpečnostní problém. Apple tak stránky raději přepnul do offline režimu, než celou situaci vyřeší. A s tím přišly problémy pro vývojáře, kteří očekávali uvolnění další beta verze mobilního systému iOS 7. Pomyslný harmonogram ukazuje, že by nové beta verze měly přicházet ve dvoutýdenních intervalech. Od poslední verze beta 3 už to ovšem zítra budou 3 týdny a stále se čeká. Přitom vývojáři i přes zmíněnou nepříznivou situaci nepřišli o možnost aktualizace desktopového systému OS X Mavericks (skrze App Store). U mobilního iOS je však situace jiná. Podle informací to vypadá, že se čeká na zapnutí tzv. Xcode. Které části jsou stále offline a které již online můžete sledovat na stránkách Apple Developer.

Kdy tedy iOS 7 beta 4 dorazí? Apple na zjištění bezpečnostního problému pracuje a nejzažší termín pro vypuštění by byl termín před 29. srpnem, kdy vyprší expirace pro iOS 7 beta 3. Můžeme ale očekávat, že to bude mnohem dříve, alespoň soudě podle tempa obnovení dalších funkcí na vývojářském portálu.

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
PetrM..VolfHonzaLuboš Srb Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Willie
Willie

iOS Dev center je už online, jelikož všechny bety iOS7 i 6 byly vydány v pondělí, je pravděpodobné, že se toho Apple bude držet a bety 4 se dočkáme už zítra. Já bych to velmi uvítal, mám betu 3 a stále je znát že je systém velmi nedodělaný.

Honza
Honza

Velmi nedodělaný je slabé slovo. Až žasnu, jaký polotovar Apple vypustil. Vyvíjejí na velmi omezený počet zařízení, pracují na tom takovou dobu a výsledek je aplikace, která se kouše, padá a má neskonale množství grafických chyb.

Jedním slovem OSTUDA. Mrkvosoft hadra. Jsem zvědav, zda si betou 4 napraví reputaci.

Petr
Petr

Je to BETA = testovaci neverejna verze. Jako vyvojar by jsi to pochopil. Jako lama se k tomu nemas vubec dostat!

Volf
Volf

A s čím asi tak počítáš?! Je to beta prober se… Počkej na finální když se ti toto nelíbí.

Luboš Srb
Luboš Srb

Také to tak vidím, zítra ve večerních hodinách uvolnění iOS 7 beta 4. Snad už doladí občasné kratší tmavší podkreslení domovské obrazovky po vrácení se z některých aplikací a funkčně pak kalendář, který mi občas spadne a motá osobní schůzky s pracovními.

M..
M..

Honza v zivote jsi nic nedokazal na co si sahl tos posral a budes kecat hovna na druhy.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Nubia Z18S nabídne druhý displej na zádech pro selfie

Nubia Z18S nabídne druhý displej na zádech pro selfie

VČERA  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Doba zužování rámečků kolem displeje pomalu finišuje a výrobci se snaží docílit 100% podílu displeje vůči přední straně. Většinu…

Nejapný vtip? Huawei dává k nákupu nových iPhonů powerbanku

Nejapný vtip? Huawei dává k nákupu nových iPhonů powerbanku

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  6 komentářů

Konkurenční boj mezi výrobci je neúprosný. Každá možnost, jak se zviditelnit na úkor konkurence, společnosti vítají s otevřenou náruční.…

V Instagram zprávách nyní budete moci posílat GIFy

V Instagram zprávách nyní budete moci posílat GIFy

22. 9. 2018  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (0)

Instagram neusíná na vavřínech a se svými direct messages se chce s novými updaty stále přibližovat ke klasickým chatovacím…

Mobilní zobrazení