Mobilizujeme.cz

Xiaomi Mi 6 dostane Snapdragon 821 a posléze i Snapdragon 835

  |  3 komentáře  |  autor:

V mobilním světě právě probíhá akce, kterou bychom mohli obrazně nazvat „Hon na osm set třicet pětku.“ Výrobci se totiž stále snaží marně sehnat procesory Snapdragon 835 od společnosti Qualcomm do svých zařízení. Xiaomi ale řeklo jasné ne čekání a vytvořilo důvtipný plán úspěchu, vyjde to?

Nadcházející top model čínského výrobce, Xiaomi Mi 6, je jedním z desítek čekajících na srdce v podobě Snapdragonu 835. Tento procesor není v současnosti k dostání z důvodu rezervace Samsungu, který všechny nové kousky okamžitě montuje do vlajkových lodí Galaxy S8 a Galaxy S8+. Odkazuje tak všechny výrobce ke smrtelnému čekání nebo k vymýšlení jiných plánů, jak za úspěchem, jako je to právě v případě Xiaomi.

Plán zní jasně, začít starším a až bude k dispozici novější, aktualizovat. Zkrátka je tím míněno to, že Xiaomi začne nejspíš letos v dubnu prodávat Mi 6 s loňským Snapdragonem 821. Stejně to má i LG, jehož model G6 byl právě rezervací Samsungu silně dotčen a v boji proti „es osmičkám” bude se starším procesorem zaostávat. Xiaomi si ale pro svůj top model takovýto osud nepřeje a hned jak bude Snapdragon 835 k dispozici, začne se Mi 6 vyrábět a prodávat s ním. Budou to tedy takové dvě varianty jednoho smartphonu, dalo by se říct.

Fanoušci Xiaomi se tedy bát o nenasazení Snapdragonu 835 nemusí. Příjemnou zprávu však může zhatit jen doba čekání a ta se prý vyšplhá nejspíš až do května nebo června, přibližně v době, kdy se objeví i Sony Xperia XZ.

Xiaomi telefony a další produkty této značky seženete u ověřeného a doporučeného prodejce Xiaomimobile.cz, který kromě specializovaného prodeje poskytuje profesionální záruční i pozáruční servis.

Zdroj: GizChina

ČLÁNKY:, , , ,
HTC do konce roku 2017 představí ještě 3 nové telefony

HTC do konce roku 2017 představí ještě 3 nové telefony

DNES  |    |  diskuze (0)

HTC se už na začátku roku 2017 nechalo slyšet, že letos přijde jen se 6-7 telefony, což je výrazně méně, než tucet…

Huawei G10 se ukázal na prvních reálných snímcích

Huawei G10 se ukázal na prvních reálných snímcích

DNES  |    |  diskuze (0)

Huawei svůj model G10 s kódovým označením Maimang 6 uvede sice až 22. září, ovšem už teď se telefon začal objevovat na živých…

Dostanete nejnovější Android 8.0 Oreo? (velký přehled)

Dostanete nejnovější Android 8.0 Oreo? (velký přehled)

DNES  |    |  5 komentářů

Písnička kolem aktualizací Androidu je stále stejná. Google každoročně připraví novou verzi, která přináší zajímavé novinky a vylepšení, ovšem reálně se dočká…

Mobilní zobrazení