Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Špatný marketing: LG rok lhalo svým zákazníkům

  |  6 komentářů  |  autor: Jakub Vrbacký

Ne, že by šlo o něco až zas tak zásadního, ale toto se prostě nedělá, a někomu to může vadit. Jihokorejská firma LG lhala rok svým zákazníkům, a ke koupi modelu LG Optimus 2X je lákala na přítomnost xenonového blesku. Bohužel, přítomnost je spíše nepřítomností.

Xenonový blesk. Výhoda, nebo nevýhoda? Jeho nevýhodou je, že jej nelze použít jako svítilnu. Xenonový blesk totiž zvládá dávat pouze jeden výboj jasného světla, než se musí znovu nabít – tedy žádné nepřetržité svícení. Taky je mnohem hladovější než LED diody, co se konzumace energie z vestavěné baterie týče, a v neposlední řadě zabírá více místa. Jeho hlavní pozitivum jsou však mnohem jasnější a prozářenější snímky ve špatných světelných podmínkách.


Takhle vypadá xenonový blesk Nokie N8, a takto pouze LED blesk LG Optimusu 2X

Po dobu skoro celého roku se v Jižní Koreji LG Optimus 2X prodával jako mobil s xenonovým bleskem. Na všech reklamách, na všech poutačích, letáčcích a dalších propagačních materiálech. Vedení firmy však uznalo chybu, a veřejně se za ni omluvilo. Zároveň také slíbilo, že se to už nikdy nebude opakovat. Přece jenom ale, že by šlo o pouhou chybu po celý rok? Nebudu soudit, nechci nikomu křivdit. Je však pochopitelné, že se mnoho z asi 400 000 jihokorejských majitelů Optimusu 2X ozývá a žádá odškodnení za to, že se stali obětí klamavé reklamy.

zdroj: UnwiredView

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

6
Komentujte

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JirkaNSAdunRobertxsarahdiAL Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
AL
AL

stejna tak LG lhala s dostupnosti gingerbread u optimus black!!

nejdriv tvrdili leto 2011, pak podzim, pak zimu a je duben a do dnes neni!!

xsarahdi
xsarahdi

ONI NELHALI…oni sa iba snažia doladiť systém aby fungoval čo najlepšie…:))
A,že im to trvá? tým lepšie pre klientov, bude doladený…:))
Klasika LG…inak mám microvlnku ale som spokojný…zohrieva a svieti…:))

Robert
Robert

Vcera jsem updatoval manzelce LG optimus black na verzi 2.3.4, ma ofic cz distribuci, pres LG updater. Uz vim ze od LG mobil dobudoucna nechci .o))

dun
dun

Jo mi dnes upgrade totálně umrtvilo LG Black a to sem postupoval přesně podle návodu na webu, aktuální ovladač, soft. Příště LG ani náhodou.

JirkaNSA
JirkaNSA

Dnes jsem updatoval Optimus Black – a naprosto v pohodě 2.3.4

dun
dun

Už mi včera došel z opravy a mám taky 2.3.4 je skvělé stejně jako záruční servis byl super rychlý. Nechtělo se mi to řešit nějak jinak, např. přes root, tak jsem to poslal na servis.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Facebook testuje překladač přímo v aplikaci Messengeru

Facebook testuje překladač přímo v aplikaci Messengeru

DNES  |  Radek Chlup  |  diskuze (0)

Facebook chce zavádět automatický překlad angličtiny a španělštiny v aplikaci Messenger. O tento překlad se bude starat AI, která bude aktivní…

Apple experimentuje s iPhonem bez konektorů, tvrdí Bloomberg

Apple experimentuje s iPhonem bez konektorů, tvrdí Bloomberg

DNES  |  Jakub Mokříš  |  4 komentáře

Představte si, že si koupíte telefon, který je prost jakýchkoliv otvorů, vstupů a podobně. Vypadá to, že k něčemu takovému Apple…

Xiaomi Mi Pad 4 dostane čtečku tváře a 6 GB RAM

Xiaomi Mi Pad 4 dostane čtečku tváře a 6 GB RAM

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (1)

Systém rozpoznávání tváří se stává čím dál tím populárnějším. Nejen mezi smartphony, ale už si hledá cestu i do tabletů. Xiaomi…

Mobilní zobrazení