Mobilizujeme.cz

Obrazem: velké HTC One vs. malé HTC One mini

  |  7 komentářů  |  autor:

Jak od sebe poznat velké HTC One a malé HTC One mini? O kolik je One mini menší? A který z této dvojice se vám líbí více?

Nové HTC One mini je zmenšenou verzí vlajkové lodi HTC One. Nechybí hliníkové provedení, UltraPixel fotoaparát či stereo reproduktory. Displej byl příjemně zmenšen z 4,7″ na 4,3″, totéž platí i pro rozměry a hmotnost. Pokud vás zajímají další odlišnosti, přečtěte si naše podrobné preview na HTC One mini včetně srovnávací tabulky s větším modelem One a konkurenčním Galaxy S4 mini.

Nyní ale pojďme na přímé porovnání velkého HTC One a menšího HTC One mini.

 
Jak rozeznat oba modely zepředu, když nebudeme mít s sebou metr? Třeba díky výraznější hraně či počtu otvorů na mřížkách obou reproduktorů nad a pod displejem.


Na spodních hranách obou modelů najdeme microUSB a mikrofon, pravý bok se ale odlišuje provedením kláves pro redukci hlasitosti, oddělené provedení má menší HTC One mini.


Detail horní a spodní části telefonů lépe ukazuje zmíněné rozdíly

 
Na zadní straně také postřehneme výrazné změny, menší One mini má blesk nad čočkou, větší One má blesk vedle čočky. Horní strana pak také ukazuje změny, černé vypínací tlačítko se zabudovaným Infraportem má větší HTC One, naopak menší One mini se musí obejít bez něj.

Dokázali byste si vybrat jeden z těchto modelů? Byl by to větší model One nebo menší One mini?

foto: The Verge

ČLÁNKY:, , ,
Obyčejná autokamera z Číny je skoro zadarmo, nestojí ani 200 Kč

Obyčejná autokamera z Číny je skoro zadarmo, nestojí ani 200 Kč

DNES  |    |  diskuze (1)

Přímo z Číny můžete každý den sehnat spoustu zlevněného zboží, ale s čím nyní přichází prodejce TomTop, je skoro až neskutečné. Obyčejnou…

Doogee je novým hráčem, jeho telefony koupíte i v supermarketu

Doogee je novým hráčem, jeho telefony koupíte i v supermarketu

DNES  |    |  diskuze (0)

Na český trh vstoupila nová značka Doogee, kterou jste si doposud mohli zakoupit jen od neoficiálních dovozců či přímo ze zahraničí. Nyní…

Doogee Mix 2: vlajková loď s obřím displejem a novou čtečkou

Doogee Mix 2: vlajková loď s obřím displejem a novou čtečkou

DNES  |    |  diskuze (1)

Minimálně po technologické stránce je nejzajímavějším telefonem od Doogee pro rok 2017 zbrusu nový vlajkový model Mix 2. Částečně sice upouští od…

Mobilní zobrazení