Mobilizujeme.cz

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

  |  3 komentáře  |  autor:

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli slabšímu zabezpečení iCloudu. Celý svět tak měl možnost spatřit například Jennifer Lawrence nebo Bar Rafaeli tak, jak je vídají jen jejich partneři.

A dnes si na své přišli i fanoušci dalších velmi dobře známých celebrit – např. úspěšné lyžařky Lindsey Vonn, jejího bývalého partnera a golfisty Tigera Woodse, zpěvaček Miley Cyrus a Katharine McPhee, nebo herečky Kristen Stewart. Fotografie se objevily na serveru Celeb Jihad a největší poprask je hlavně kolem prvně jmenované.

Má se údajně jednat o snímky, které si Lindsey Vonn posílala s Tigerem Woodsem, než se v roce 2015 rozešli. Na fotografiích jde vidět, že si tihle dva vzájemně velmi chyběli. Některé snímky jsou dokonce natolik intimní, že je zde ani nemůžeme zveřejnit.

Tip: Apple Leak 2.0: Další várka fotek nahých celebrit

Dost bulváru, teď si dovolím takovou malou spekulaci. K úniku intimních obrázků by nedošlo, pokud by „oběti“ měli pořádně silné heslo a nikomu ho nesdělovaly. Ano, v roce 2014 byla slabina i na straně poskytovatele cloudového uložiště – Applu, nicméně se silným heslem by s vysokou pravděpodobností celebrity svoji čest uhájily.

Tipuji, že i v případě aktuální „nahaté kauzy“ sehrálo hlavní roli slabé heslo nebo to, že se ho někomu podařilo z poškozených vyloudit pomocí podvodného emailu. Ať už tedy máte na cloudu cokoliv, vytvořte si silné heslo a pamatujte, že poskytovatel služby ho po vás nikdy nebude chtít v žádném emailu, ani po telefonu.

Zdroj: The Sun

ČLÁNKY:, , , ,
Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

DNES  |    |  2 komentáře

Dlouho očekávaný iPhone X představil Apple na konferenci před dvěma týdny a nikoho určitě nenechal chladným konečně nový design telefonu. Mimo jiné…

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

DNES  |    |  diskuze (0)

Získejte Leagoo Kiicaa Mix za pouhých 109,99 dolarů (sleva 30 dolarů) na stránkách Aliexpress. Kdy? 26. až 27. září 2017 Srovnání fotoaparátů: Kiicaa…

Apple Watch 3 na operačním sále: co všechno inženýři vymysleli?

Apple Watch 3 na operačním sále: co všechno inženýři vymysleli?

DNES  |    |  diskuze (0)

Zbrusu nová generace Apple Watch dorazí ke svým prvním zákazníkům v několika příštích dnech, zahraniční šťastlivci z oboru ji ale již mohou…

Mobilní zobrazení