Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

  |  4 komentáře  |  autor: Jakub Mokříš

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli slabšímu zabezpečení iCloudu. Celý svět tak měl možnost spatřit například Jennifer Lawrence nebo Bar Rafaeli tak, jak je vídají jen jejich partneři.

A dnes si na své přišli i fanoušci dalších velmi dobře známých celebrit – např. úspěšné lyžařky Lindsey Vonn, jejího bývalého partnera a golfisty Tigera Woodse, zpěvaček Miley Cyrus a Katharine McPhee, nebo herečky Kristen Stewart. Fotografie se objevily na serveru Celeb Jihad a největší poprask je hlavně kolem prvně jmenované.

Má se údajně jednat o snímky, které si Lindsey Vonn posílala s Tigerem Woodsem, než se v roce 2015 rozešli. Na fotografiích jde vidět, že si tihle dva vzájemně velmi chyběli. Některé snímky jsou dokonce natolik intimní, že je zde ani nemůžeme zveřejnit.

Tip: Apple Leak 2.0: Další várka fotek nahých celebrit

Dost bulváru, teď si dovolím takovou malou spekulaci. K úniku intimních obrázků by nedošlo, pokud by „oběti“ měli pořádně silné heslo a nikomu ho nesdělovaly. Ano, v roce 2014 byla slabina i na straně poskytovatele cloudového uložiště – Applu, nicméně se silným heslem by s vysokou pravděpodobností celebrity svoji čest uhájily.

Tipuji, že i v případě aktuální „nahaté kauzy“ sehrálo hlavní roli slabé heslo nebo to, že se ho někomu podařilo z poškozených vyloudit pomocí podvodného emailu. Ať už tedy máte na cloudu cokoliv, vytvořte si silné heslo a pamatujte, že poskytovatel služby ho po vás nikdy nebude chtít v žádném emailu, ani po telefonu.

Zdroj: The Sun

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Bjørn
Bjørn

ať žije cloud, všchno do cloudu, vše synchronizovat s nějakými servery na druhém konci světa…a heslo stačí 1234

Bosto2
Bosto2

Mě mohou klidně ukrást všechny fotky, já se nefotím. Vyfotil jsem se jen jednou před deseti lety SonyEricssonem K700i na profilovku. To ještě přední kamery nebyly a zadní měly vedle zrcátko.

Harry
Harry

Nikdo jí nic neukradl – všechny rádoby Celebrity udělají vše pro to, aby se o nich psalo. Udělala to na 100% sama a vědomě – a to platí u všech takovýchto bulvárních zpráv a senzací…

Lojza
Lojza

Ba Ba

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

O telefonu OnePlus 6 se poslední dobou stále více spekuluje. Dozvěděli jsem se například, že po vzoru iPhonu X…

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

VČERA  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

18ti letá indická dívka, která vlastnila obstarožní Nokii 5233, byla smrtelně zraněna výbuchem zařízení během telefonického hovoru. Čí je…

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Skupina PPF oznamuje, že se dohodla se společností Telenor na koupi jejích telekomunikačních aktiv ve střední a východní Evropě,…

Mobilní zobrazení