Tržby ze Samsungu S8 a S8+ jsou nakonec větší než u předchůdců
Nedávno jsme vás informovali, že Samsungu začínají klesat prodeje modeů S8 a S8+. Nyní se k celé situaci vyjádřil CEO Samsungu, DJ Koh.
Nedávno analytici vypustili do světa zprávu o prodejnosti letošních modelů. Tvrdili, že se novinky S8 (recenze) a S8+ (recenze) prodávají hůře než předchozí vlajkové modely, tedy S7 (recenze) a S7 Edge (recenze). Jedním z důvodů mělo být představení nového phabletu Note 8, který má být odhalen dříve než jeho předchůdci, a to 23. srpna.
K celé situaci se vyjádřil DJ Koh, CEO Samsungu. Ten tyto zprávy o klesajícím prodeji vyvrátil, a navíc dodal, že se naopak novinky Galaxy S8 a S8+ prodávají ještě lépe. Příjmy z letošních modelů jsou prý o 15 % vyšší než u modelů S7 a S7 Edge, za stejné období.
Očekává se tedy, že Note 8 bude představen již 23. srpna. Do prodeje se dostane ve dvou vlnách. První vlna by měla přijít až měsíc po představení. Konkrétně do USA, Jižní Koreje a Velké Británie. Do ostatních zemích se Note 8 dostane ve druhé vlně, měsíc po uvedení na již zmíněné trhy. Tudíž fandové společnosti budou mít na nákup „es osmiček“ ještě dva měsíce. Tržby tak zřejmě ještě porostou.
zdroj: Phone Arena
Autor článku

Tomáš se zajímá o technologie všeho druhu. Píše seriály o novinkách z Netflixu a dalších streamovacích služeb. Pracuje v elektrotechnice, ve volném čase rád cestuje a fandí fotbalu.
Tomáš se zajímá o technologie všeho druhu. Píše seriály o novinkách z Netflixu a dalších streamovacích služeb. Pracuje v elektrotechnice, ve volném čase rád cestuje a fandí fotbalu.









