Mobilizujeme.cz

Lenovo Moto E4 a Moto E4 Plus: levnější modely z kovu

  |  komentovat  |  autor:

Lenovo nás v posledních dnech nešetří. Nejdříve společnost představila nástupce cenově dostupnějšího provedení vlajkového modelu – Moto Z2 Play, a nyní přišel čas odhalit také levnější řadu Moto E4.

Nově představené smartphony Moto E4 a Moto E4 Plus budou vynikat především kovovým tělem. Moto E4 Plus dále nabídne obří 5000 mAh kapacitu baterie. S úhlopříčkou 5,5″ a HD displejem se bude řadit spíše mezi phablety. Pokud vám však baterie stačit nebude, můžete zařízení napájet skrze 10W rychlonabíječku.

Vybavení telefonu je vcelku solidní. Rozlišení zadního fotoaparátu se zastavilo na 13 Mpx, přední na 5 Mpx. Nechybí LTE standard, čtečka otisku prstů nebo čtyřjádrový procesor.

Oproti většímu modelu se Moto E4 zásadně liší. Zadní fotoaparát má 8 Mpx, přední zůstává stejný. S nižší cenou klesly i další nároky, proto se dočkáme 5″ HD displeje a 2800 mAh baterie. Jako u Moto E4 Plus, i tento model nabídne LTE připojení a čtyřjádrový procesor.

Zařízení poběží na aktuální verzi Android 7.1 a dostupné budou již tento měsíc. Za levnější Moto E4 zaplatíte 130 dolarů (cca 3000 Kč), za větší variantu Moto E4 Plus si připlatíte. Cena se bude pohybovat kolem 180 dolarů (cca 4200 Kč).

ČLÁNKY:, , , , ,
Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

DNES  |    |  diskuze (0)

Špičkové parametry zabalené do levné škatulky – kdo by odolal? Že ani čínský původ už není na závadu? Elephone P8 vypadá tak zázračně,…

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

VČERA  |    |  2 komentáře

Dávat telefon už malému dítěti odborníci nedoporučují. Co je ovšem jednoznačně vhodné, jsou různé hračky. A pokud nechcete zůstat jen u těch…

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

VČERA  |    |  7 komentářů

Při pohledu na zadní kryt nového iPhonu 8 a 8 Plus musí každého bezpodmínečně zaujmout jeho lesk. Už jen při pomyšlení, že…

Mobilní zobrazení