Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Kdo dostane Windows 10 pro telefony? Zřejmě většina Lumií!

  |  6 komentářů  |  autor: Jakub Vrbický

Uživatelé systému Windows Phone se zatím moc aktualizací svého systému nedočkali. Zanedlouho však přijdou nová Windows 10, která zřejmě přinesou celou řadu nových funkcí. Kdo ale oficiálně dostane očekávanou nejnovější verzi?

Není tomu tak dávno, co se ještě mluvilo o tom, že se na Windows 10 mohou těšit všichni uživatelé, kteří do svého přístroje oficiální cestou dostali Windows Phone 8. Viceprezident pro obchod s mobilními zařízeními, Chris Weber, se však nyní oficiálně vyjádřil v o něco skromnějším měřítku.

Nokia Lumia 830 a 735

Uvedl, že se Microsoft bude snažit dostat Windows 10 na většinu přístrojů Lumia. Pravděpodobně se tedy nemusíme bát, že by se na řadu nedostali Nokia Lumia 930, Nokia Lumia 735 či Microsoft Lumia 435. Pochybnosti však nastávají v případě starších kousků, jako jsou Lumia 520 a 620.

Nyní nám však nezbývá nic jiného, než počkat na finální výčet přístrojů, na něž se nové Windows 10 pro telefony dostanou. S takovými smartphony bychom se měli setkat nejdříve letos v létě.

Zdroj: PhoneArena.com

ČLÁNKY:, , , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
cucek
cucek

Ale 820 a 920 jsou nejstarší z lumii, takže dostanou? Nebo ne

Fikusj
Fikusj

Nejstarší sice ano, ale myslim si že se jedna spiše o HW požadavky.

bubu
bubu

Uživatelé wp se moc aktualizací nedočkali?

Aha, takže moje aktualizace z wp8 na wp8.1, pak GDR1 a GDR2 k tomu čtyři aktualizace Amber – Black – Cyan – Denim nejsou skoro nic… (?)

newkeny
newkeny

Přesně tak…myslím, že konkurence si může o takové podpoře nechat pouze zdát…Dokud jsem používal primárně jiné OS, viděl jsem za celou dobu cca 1 aktualizaci ročně, takže dle mého má Microsoft v podpoře a potažmo péči o zákazníky WP, poměrně navrch.

Ferrari
Ferrari

hahaha, prej nedostali moc aktualizací, nikdo nikdy nedostal více aktualizací a delší podporu, jste trapní, neznalí a doporučuji tu s tím rychle přestat a neztrapňovat se pořád víc a víc

makrolom
makrolom

Koukam že tady píšou samý odborníci. Mám Lumii 920 a na jinej tel jsem nikdy víc aktualizací nedostal…

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Chystá Samsung nové modely Galaxy A6 a A6+?

Chystá Samsung nové modely Galaxy A6 a A6+?

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Řada A pro rok 2018 přinesla mnoho změn. Předně se dostalo na moderní Infinity displej, který má však poměrně…

Android je prý srovnatelně bezpečný jako konkurenční iOS

Android je prý srovnatelně bezpečný jako konkurenční iOS

DNES  |  Jakub Foltýn  |  2 komentáře

David Kleidermacher, šéf oddělení bezpečnosti Androidu, Chrome OS, a Google Play, v nejnovější výroční bezpečnostní zprávě uvádí, že Android…

Sony Xperia XA1, XA1 Plus i XA1 Ultra dostávají Android 8 Oreo

Sony Xperia XA1, XA1 Plus i XA1 Ultra dostávají Android 8 Oreo

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

Japonské Sony je opravdu ukázkovým výrobcem, alespoň co se týče rychlosti aktualizace na aktuální verzi operačního systému. Což dokazuje…

Mobilní zobrazení