Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

iPhone X byl na veletrhu MWC 2018 zvolen telefonem roku

  |  9 komentářů  |  autor: Martin Skořepa

Apple se sice na Mobilním světovém kongresu opět neobjevil, ovšem i tak dokázal získat zvučné ocenění. Jeho iPhone X je telefonem roku.

Tip: Největší inovaci přinesl Apple, rozhodlo letošní MWC

Porota vybírala ze zařízení, které přišli na trh v loňském roce. iPhone X tak porazil např. Galaxy S8 od Samsungu, ale i všechny ostatní superphony. Naopak s nejnovějšími kousky, jako je Galaxy S9, se zatím nemohl přímo srovnávat. V další anketě „nejlepšího telefonu MWC 2018“ pak sice zvítězil Samsung S9+, ovšem podmínkou zas bylo představení přímo na veletrhu MWC, takže iPhone se do této kategorie vůbec nekvalifikoval.

A na základě čeho vybrala porota iPhone X (recenze) za nejlepší telefon roku? Prý jde o zařízení, které je téměř celé jen dotykovým displejem, díky čemuž se do telefonu uživatelé přímo ponoří a mají z toho větší zážitek, než u jiných telefonů. A dále je tak inteligentní, že reaguje nejen na dotek, ale také hlas, či dokonce jen pouhý pohled. S iPhonem X je tedy vize realitou, či zhmotněnou budoucností.

Souhlasíte s rozhodnutím poroty, která vybírala na MWC 2018? Nebo byste vybrali jinak?

zdroj: MWC

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
MartinMaxbosto2JanekMarek+Studnicka Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Jerry
Jerry

Ano, je to s přehledem nejlepší mobilní telefon na trhu až do podzimu 2018, kdy Apple uvede jeho nástupce. O několik generací před konkurencí…

Armies
Armies

Souhlasím,oproti předešlým modelům je iPhone X jak designově tak funkčností vynikající smartphone. Oproti jiným značkám se vymyká designem a výřezem v displeji a proto se nedivím že byl vyhlášen telefonem roku.

Marek+Studnicka
Marek+Studnicka

Samsung S9,S9 Plus nabízí jeden z nejlepších fotoaparátů,clona 1,5 s možností tuto clonu nastavit v ručním režimu,jako u klasického fotoaparátu,toto mi IPhone X nenabízí,jeho rozlišení je horší!Samsung nabízí stereoreproduktory od AKG,Inovovaná dokovací stanice,slow-motion,hlavně stabilní systém,což se o iPhone rozhodně říci nedá,neustálé opravy,týkající se toho,že i můj kolega,který Iphone vlastnil si stěžoval na problémy s poslední aktualizací,nemohl přijmout hovor,telefon zazvonil,trvalo zhruba 10 s než se display rozsvítil a hovor se zobrazil aj.problémy.Neustálé opravy.Samsung tyto problémy nemá-jeho cena je 24 000 a IPhone začíná na 30 000 a je to rychle vypuštěný nedodělek,už o tpm bylo napsáno spousta článků.S9 vstoupil na trh… Číst vice »

Armies
Armies

iPhone X byl zvolen na veletrhu MWC 2018 za minulý rok a Samsung S9 byl teprve uveden na trh.
Ohledně OS iOS je věc názoru, to že „X“ lidí má problém nemusí mít všichni majitelé iPhonu, vlastním IP 7 plus a žádné problémy s iOS 11 nemám.

Jerry
Jerry

Ale to jsou takové kecy, Marek si někde na netu přečetl, že má pár lidí tenhle problém, zdůrazňuju, že je to několik málo uživatelů na světě, a přišlo mu fajn to zmínit a vymyslet si kolegu a stejný problém, protože ho nebetyčně sere, že se Applu tak daří. Upřímně pochybuju o tom, že má Marek nějakého kolegu, leda, žeby myslel bubeníka v Tap Tap

Janek
Janek

Jiná informace na jiném místě a jindy tvrdí, že nejlepším mobilem roku je Huawei Máte 10 PRO (Android Authority). Pokud bych zmínil Display Mate nebo DxOMark, pak je na tom nejlépe Samsung a možná, kdybych pátral dál tak jiné autority budou mít také své favority.
Rozhodnutí je na každém z nás, důležité je však vědět co hodlám koupit a znát veškeré informace. Já osobně vycházím nejraději z testů známých laboratoří a zkušeben. Pro praktické používání však první či nějaké další místo je nedůležitá XL6 informace, důležité je jak mi sedne a zda splňuje mé představy o používání. Toť vše!

bosto2
bosto2

Tak na pohled je to hezký telefon , dost ho kazí ten výřez a vzadu zase kazí ten fotoaparát. Nevím jak se iPhone X ovládá bez home buttonu ale měl jsem iPhone 7 plus a ten mně nevyhovoval. Mně stačí jen zpět klávesa, jinou na displeji nepotřebuju. Jak na Sony Z5 tak teď na Note 8 sahám jen na zpět klávesu.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Majitelé nových iPhonů hlásí špatný mobilní a Wi-Fi signál

Majitelé nových iPhonů hlásí špatný mobilní a Wi-Fi signál

VČERA  |  Jakub Foltýn  |  9 komentářů

Není to ani týden, co byly na trh vypuštěny nové iPhony, a uživatelé hlásí první potíže týkající se zejména…

Recenze Xiaomi Black Shark: herní doupě do kapsy

Recenze Xiaomi Black Shark: herní doupě do kapsy

VČERA  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

S herními telefony se v poslední době roztrhl pytel. Popravdě jsem ze začátku trošku pochyboval o smyslu této kategorie,…

Aplikace QRecorder skrývá vir, dejte si na ni pozor

Aplikace QRecorder skrývá vir, dejte si na ni pozor

VČERA  |  Pavel Kreuziger  |  3 komentáře

Analytici firmy ESET varovali veřejnost před nebezpečnou mobilní aplikací pro nahrávání hovorů QRecorder, kterou si můžete stáhnout i na…

Mobilní zobrazení