Mobilizujeme.cz

Google testuje nové Pixely pro rok 2017. Vyrobit je má LG

  |  6 komentářů  |  autor:

V loňském roce nahradily nové smartphony Google Pixel zavedenou řadu Google Nexus, která existovala už řadu let. A vypadá to, že se v letošním roce dočkáme jejich očekávaných nástupců.

Podle nejnovějších informací Google testuje hned 3 nové smartphony očekávané údajné řady „Pixel 2“ a zatím je označuje kódovými názvy Walleye, Muskie a Taimen. První dva modely jsou nástupci Pixelu a Pixelu XL, třetí model je ještě větším kouskem.

Stejně jako u loňské první generace Pixelů, i letos se má do prodeje dostat dvojice zařízení – tzn., že na jedno z testovaných se tedy nedostane. Černý Petr údajně zbyde na přímého nástupce Pixelu XL (recenze).

Zatím je předběžné spekulovat o výbavě nových smartphonů od Googlu, nicméně jedna věc je velmi pravděpodobná, a sice použití téměř bezokrajového displeje, jako v případě LG G6 nebo Samsungu Galaxy S8.

Zajímavá je také informace, že výrobcem minimálně největšího z nových Pixelů má být LG. To už pro Google připravilo Nexusy 4 a 5X. Jihokorejci tedy zřejmě převezmou spolupráci po firmě HTC, která vyrobila loňské Pixely.

zdroj: 9to5google

ČLÁNKY:, , , ,
Huawei představí i Lite verzi modelu Mate 10

Huawei představí i Lite verzi modelu Mate 10

DNES  |    |  diskuze (0)

Za necelý měsíc představí společnost Huawei velmi očekávaný phablet Mate 10. Konkrétně uvede hned tři modely, jedním z nich bude i telefon…

Samsung přidává k televizi Galaxy S8+ zdarma. Má to ale háček

Samsung přidává k televizi Galaxy S8+ zdarma. Má to ale háček

VČERA  |    |  3 komentáře

Samsung je velká firma a vyrábí velké množství produktů. Několikero svých odvětví dokáže ale mistrně spojit a nezřídka se tak stává, že…

128 GB microSD kartu nyní seženete za hubičku, stačí jen 250 Kč

128 GB microSD kartu nyní seženete za hubičku, stačí jen 250 Kč

VČERA  |    |  7 komentářů

Stejně jako platí Moorův zákon, tak každým rokem za přibližně stejnou částku koupíte paměťovou kartu s větším úložným prostorem. A platí to…

Mobilní zobrazení