Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Facebook radí, jak zastavit rychlé vybíjení baterie s jeho aplikací

  |  5 komentářů  |  autor: Jan Hobler

Facebook, sociální síť kterou dnes používá skoro každý. Dozvídáme se na něm nové věci, hledáme si nové kamarády a píšeme si s těmi stávajícími jak na počítači, tak na telefonu. V poslední době se však právě na mobilních zařízeních objevil problém – rychlé vybíjení baterie…

Pokud aplikace Facebook a Messenger používáte, možná to pro vás není bůhvíjaká novinka. V poslední době však vybíjení začíná zacházet až do extrémů. Objevují se dokonce uživatelé, kterým modré „efko” spolkne za minutu hned jedno procento baterie a to už je opravdu, ale opravdu hodně.

Vedoucí Messengeru, David Marcus, se k celé situaci vyjádřil na svém Twitteru. Na stížnosti tak samozřejmě reagoval omluvou a následným vysvětlením a uspokojením uživatelů větou, že chyby způsobující vybíjení by měly být již opraveny.

Tweet také vysvětluje jak případnému nezvykle rychlému vybíjení zabránit. Stačí prý pouze restartovat aplikaci, abyste se odpojili od problémového a připojili na nepoškozený jiný server.

Facebook sám o sobě však žroutem stále zůstává, ale když vezmeme možnost zahrát si na Messengeru s kamarády třeba basketbal, není to zase tak špatné, že? Pokud máte ovšem pocit, že i přes restarty vám nejde rychlé vybíjení zastavit, na vině nejspíš nebude jen modrá ikonka s písmenkem F.

Zdroj: AndroidCentral

ČLÁNKY:, , , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Vestor
Vestor

Já mám taky jednoduché řešení. FB aplikaci jsem dávno odinstaloval a chodím tam přes prohlížeč. Je to dokonce lepší, protože funkčnost je téměř stejná, ale mám uložené heslo (v FB jsem se musel pořád přihlašovat ručně) a pamatuje si to uložené Nejnovější příspěvky a ne ty pitomé Hlavní.

JP
JP

Android, viď?

jaja01
jaja01

Sorry, ale i v iOS aplikaci musíš několikrát kliknout v menu, abys dostal nejnovější příspěvky a taky si to nepamatuje… Přešel jsem z Androidu na iOS před rokem a rozhodně mě víc serou takový, jako ty, mám dojem, že s ohledem na počty uživatelů se Applisti mnohem víc serou do druhých, než opačně. Pease

Yegor
Yegor

Ty jsi dementní, nebo jak to máme chápat? Je neuvěřitelné, jak nějaké vylízané hovado dokáže v jednoduché otázce najít něco, co v ní evidentně není.

zog
zog

Instalaci čehokoliv od facebooku se budu zuby nehty bránit dokud budou alternativy. Za mě web pro facebook a disa pro messenger.
Mrzí mě že google zavřel api a vydává jeden podivný zmršený komunikátor za druhým už jich je 5 a všechny stojí za prd.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Samsung S9 je první telefon, který sám změří krevní tlak

Samsung S9 je první telefon, který sám změří krevní tlak

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (1)

Mobilní telefony mají čím dál tím více funkcí, nicméně na senzor pro měření krevního tlaku došlo – tedy pokud…

Xiaomi Mi Mix 2S dorazí i v černé keramické variantě

Xiaomi Mi Mix 2S dorazí i v černé keramické variantě

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (1)

Koncem měsíce, konkrétně 27. března, představí Xiaomi svůj nový top model – Mi Mix 2S. O tomto telefonu toho…

Coolpad Cool S1: opravdu vysoký výkon pod 5 tisíc?

Coolpad Cool S1: opravdu vysoký výkon pod 5 tisíc?

DNES  |  Martin Skořepa  |  diskuze (0)

V nepřeberném množství čínských telefonů se dá sem tam narazit na opravdu parametrově zajímavé kousky, jako třeba v případě…

Mobilní zobrazení