Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Apple zakázal českou aplikaci, se kterou si lidé rozbíjeli iPhony

  |  2 komentáře  |  autor: Vlastimil Šlosar

V obchodech s aplikacemi najdete spoustu dobrých titulů, jak mezi hrami, tak i aplikacemi. Send Me To Heaven by mohla být označována jako dobrá hra, ovšem jen do doby, než si kvůli ní rozbijete telefon.

Občas přijdou vývojáři s něčím, co by moc lidí nečekalo. Ať už se jedná o přihlouplou hru nebo aplikaci, která třeba nic neumí, často se o tom začne mluvit. O Send Me To Heaven už jste nejspíše slyšeli. Hra od českého vývojáře spočívá ve vyhození vašeho telefonu do vzduchu, a to co nejvýše, přičemž nejlepší výsledky se dají sdílet s vašimi přáteli a tak můžete mezi sebou soutěžit.

Problém začíná ve chvíli, kdy se vám povede telefon vyhodit opravdu vysoko. Skóre pak budete mít možná nejvyšší mezi přáteli, ale smartphone to nemusí přežít. Když ho prostě nechytíte a spadne na zem, hra končí a vy se octnete v reálném světě. Opravdu vám to stojí za to v této disciplíně překonávat ostatní a být nejlepší, nebo spíše naopak nejhloupější, že vůbec něco takového hrajete?

Applu se zacházení s jeho iPhony nelíbilo natolik, že aplikaci ze svého AppStoru rovnou odstranil. Petr Svárovský, vývojář aplikace, říká, že byl z odstranění zklamaný. Aplikace už je tak k vyzkoušení jen na obchodu Google Play pro telefony s Androidem, ovšem i zde časté rozbíjení zanechalo ne zrovna lichotivá hodnocení.

„Původní nápad byl prodávat nesmyslně drahé gadgety, které by si lidi kupovali, jen aby se pochlubili a následně je vyhazovali do vzduchu.“ řekl Svárovský magazínu WIRED.

A jak to vlastně celé funguje? Aplikace si bere čas, kdy je smartphone v nulové gravitaci, vydělí jej dvěma a vloží do vzorce volného pádu. Překvapivě to funguje docela přesně. Na různých chytrých telefonech ale jdou poznat občasné výkyvy a někdy aplikace ukazuje i nesmyslná čísla. A co vy, půjdete také do toho, nebo o svůj telefon raději budete pečovat v rukavičkách?

Zdroj: WIRED

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Apple zakázal českou aplikaci, se kterou si lidé rozbíjeli iPhony"

Upozornit na
avatar
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
Alex
Alex

Z blbosti člověka žádný zákaz aplikace nevyléčí. Blb zůstane blbem, jen se to bude projevovat jinak než házením mobilu do vzduchu – to mělo tu výhodu, že dotyčný exot škodil jen sám sobě a ne ostatním

Janek
Janek

Je s podivem, že Apple hru odstranil, od koho jiného by měl tak pohádkové zisky.

wpDiscuz
Android Oreo má stále mizivý podíl. A co ostatní verze?

Android Oreo má stále mizivý podíl. A co ostatní verze?

DNES  |  Petr Louda  |  2 komentáře

Na to, že má Android oproti konkurenčnímu iOS velice pomalé aktualizace, jsme si už dávno zvykli. Na to, že s každou…

Samsung Galaxy S9 a S9+ na renderech ve všech pěti barvách

Samsung Galaxy S9 a S9+ na renderech ve všech pěti barvách

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Jihokorejská společnost Samsung se již plně soustředí na představení nadcházejících vlajkových modelů Galaxy S9 a Galaxy S9+. Na internet se aktuálně…

Maraton soutěží – Vyhrajte nový smartphone HTC U Play (bílý)

Maraton soutěží – Vyhrajte nový smartphone HTC U Play (bílý)

DNES  |  redakce  |  diskuze (0)

Unikátní maraton soutěží při příležitosti 10 let redakce Mobilizujeme.cz pokračuje tento týden s dalším povedeným smartphonem, tentokrát opět od HTC. Pohledný…

Mobilní zobrazení