Mobilizujeme.cz

Xiaomi už brzy odhalí nové prostředí MIUI 9, prozradil výrobce

  |  6 komentářů  |  autor:

Většina uživatelů Xiaomi zařízení už se zase může těšit na významnou aktualizaci systému. Výrobce totiž připravuje nové prostředí MIUI 9, které by stejně jako předchozí verze mohlo dorazit na většinu posledních zařízení.

Tip: Xiaomi ukazuje s MIUI 8 skvělou podporu. Ke stažení je i v češtině

Zatím poslední verzi prostředí MIUI 8 již používá zhruba 30 zařízení, přičemž mezi podporovanými nechybí ani přes 3 roky starý legendární model Mi2s. Nadstavba od Xiaomi má už přes 200 milionů uživatelů ve více než 156 zemích a je ve 32 jazycích.

Nové prostředí MIUI 9 je sice zatím zahalenou rouškou tajemství, nevíme vlastně nic o chystaných funkcích. Snad jen to, že bude postavené na nejnovějším operačním systému Android Nougat, pokud dříve nedorazí finální Android O.

K odhalení posledních verzí nadstavby od Xiaomi docházelo po více než jednom roce, čili nyní je už správný čas, aby došlo na představení MIUI 9. A samotný výrobce to na čínské sociální síti potvrdil, ovšem termín zatím neprozradil.

A která zařízení dostanou MIUI 9? Už dříve se objevil seznam: Redmi Note 3/4, Redmi 2 Prime, Redmi 3/3S/3A, Redmi Pro, Mi 4s/4c/4i, Mi 5, Mi Max , Mi Note (Pro), Mi Pad 2, Mi 5s a Mi 5s Plus. A mělo by se dostat i na novější: Mi Note 2, Mi Mix, Mi 6, a Mi 6 Plus.

Xiaomi telefony a další produkty této značky seženete u ověřeného a doporučeného prodejce Xiaomimobile.cz, který kromě specializovaného prodeje poskytuje profesionální záruční i pozáruční servis.

zdroj: gizchina

ČLÁNKY:, , ,
Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

DNES  |    |  2 komentáře

Dlouho očekávaný iPhone X představil Apple na konferenci před dvěma týdny a nikoho určitě nenechal chladným konečně nový design telefonu. Mimo jiné…

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

DNES  |    |  diskuze (0)

Získejte Leagoo Kiicaa Mix za pouhých 109,99 dolarů (sleva 30 dolarů) na stránkách Aliexpress. Kdy? 26. až 27. září 2017 Srovnání fotoaparátů: Kiicaa…

Apple Watch 3 na operačním sále: co všechno inženýři vymysleli?

Apple Watch 3 na operačním sále: co všechno inženýři vymysleli?

DNES  |    |  diskuze (0)

Zbrusu nová generace Apple Watch dorazí ke svým prvním zákazníkům v několika příštích dnech, zahraniční šťastlivci z oboru ji ale již mohou…

Mobilní zobrazení