Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Note 8 při telefonování zamrzá. Vyřešit to má opravný update

  |  22 komentářů  |  autor: Jakub Fišer

(původní text z 4. listopadu) I když prodeje phabletu Galaxy Note 8 dosvědčují, jak moc skvělý smartphone to je, pomalu na hladinu vyplouvají i mušky, které, ačkoliv zasahují malé procento vyrobených kusů, tu stále jsou. Diskusní fóra poslední dobou zahrnují naštvaní fanoušci korejské značky, kteří si stěžují na vcelku zásadní chybu – zamrzaní přístrojů.

Aktualizováno 6. listopadu o vyjádření české pobočky Samsungu

„Celosvětově jsme obdrželi několik dotazů zákazníků týkající se této záležitosti a v následujících týdnech vydáme softwarovou aktualizaci.“ David Sahula, tiskový mluvčí spol. Samsung Electronics Czech and Slovak.

Tip: Samsung překvapil 200 cestujících v letadle. Dal jim zdarma Note 8

Podle uživatelů u Notu 8 (recenze) zamrzá zařízení nejčastěji po otevření aplikace kontakty, případně během provádění telefonních hovorů, což je pochopitelně navýsost nepříjemné. Kosa na kámen padá, i pokud se na celý problém podíváme z morálního hlediska. Není totiž zrovna v pořádku, že smartphone, za který se zájemci nebojí zaplatit téměř 30 tisíc korun, bude mít problémy se zamrzáním, ať už jsou více nebo méně časté.

Problém se zamrzáním zjevně není otázkou určitého regionu a objevuje se globálně. Vypozorovali jsme ho i na našem redakčním kousku v České republice, ovšem během několikatýdenního používání došlo k zamrznutí během hovoru pouze jednou. Samsung se prý každopádně chystá brzy vydat oficiální prohlášení. Nezbývá než doufat, že problém není tak závažný a tak rozšířený, jako právě vcelku nedávný (doslova) boom kolem předchůdce Galaxy Note 7.

Setkali jste se již s podobným problémem i vy?

zdroj: GSM Arena

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
Bayer
Bayer

U mne se to stalo 2x. Nedá se říci, že by vyloženě zamrznul. Ukazoval pouze, že vytáčí číslo, ale nic se nedělo. Musel jsem ho restartovat, abych se dovolal. Nicméně poslední dobou je to O.K.

Aleš
Aleš

Až budeš volat záchranku, nebo budeš potřebovat pomoct od policie,nebo hasičů, tak nejdřív restartuješ a už voláš. Pohoda. Jak se jmenuje tato nová funkce u šmejdsungu?

Marek Studnicka
Marek Studnicka

Vlastním S8 Plus-Nikdy se mi toto nestalo-Samsung se mi líbí a vyhovuje,ale pokud tento závažný problém postihl Note 8,tak by to měli dát ale Kurva Rychle do latě-u telefonu za tu cenu?Tak to ani Vomylem

Lukáš
Lukáš

Pleteš si závažný problém s problémem u pár kusů… klasika dělat s komáry velblouda.. nevadí že ISO 11 má chyb jak maku nebo že google má problémy s displejem,reprakem a co já vím co dál.

Nika_s
Nika_s

Asi patrim mezi ty stastne. Note 8 mi nezamrznul ani jednou a pouzivam ho neustale ☺

Zdeněk
Zdeněk

Note8 mám měsíc,používám ho neustále,ale o tomto problému nevím.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
První čtečku otisků prstů pod displejem přinese čínské Vivo

První čtečku otisků prstů pod displejem přinese čínské Vivo

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Společnost Synaptics je lídrem v oblasti biometrických technologií. Před pár dny pak představila snímač otisků prstů, který je…

Recenze Huawei P9 Lite mini: s dvojitou zeštíhlující kúrou

Recenze Huawei P9 Lite mini: s dvojitou zeštíhlující kúrou

DNES  |  Michal Maňák  |  diskuze (0)

Huawei vždycky exceloval, pokud šlo o dobře vybavené telefony za slušnou cenu. Otázkou proto je, jak ustojí situaci,…

Huawei P11 by měl být představen v prvním čtvrtletí roku 2018

Huawei P11 by měl být představen v prvním čtvrtletí roku 2018

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

O smartphonu Huawei P11 jsme se již dozvěděli pár zajímavých informací. Dle spekulací to tak vypadá, že se…

Mobilní zobrazení