Mobilizujeme.cz

Samsung Galaxy Tab 10.1 je oficiálně na českém trhu

  |  1 komentář  |  autor:

Společnost Samsung v pondělí 5. září oficiálně zahájila prodej tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1. na českém trhu. Prvním místem, kde si zájemci mohli nový tablet zakoupit, byl  showroom Alza.cz v pražských Holešovicích.

Samsung i přes právní spory s Applem zahájil oficiálně v pondělí 5. září prodej tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1 na českém trhu. Předběžné opatření německého soudu se totiž nakonec stahovalo jen na Německo, na Česko ani jiné země nemělo vliv. Galaxy Tab 10.1 je nyní možné zakoupit za cenu 10 943 Kč v případě bílé 16 GB verze s Wi-Fi (bez 3G modulu) a za 13 679 Kč v případě bílé i černé 16 GB verze s Wi-Fi i 3G modulu.

Aktuální cena Samsungu Galaxy Tab 10.1 v českých e-shopech:
(Zdroj: Heureka.cz, )

Samsung Galaxy Tab 10.1 je vybaven operačním systémem Android 3.2 Honeycomb určeným přímo pro tablety, dvoujádrovým 1 GHz procesorem, rychlými daty HSPA+ (v případě 3G verze tabletu), Wi-Fi, 3,2 Mpx fotoaparátem s autofocusem na zadní straně pro focení a natáčení videí a 2 Mpx fotoaparátem na přední straně pro videohovory či baterií s vysokou kapacitou 7 000 mAh zaručující dlouhou výdrž tabletu na jedno nabití.

TIP: Přečtěte si podrobné preview tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1.

Pro aplikaci Wooky, elektronickou knihovnu, je připravena speciální promo nabídka. Prvních 1000 zákazníků, kteří zakoupí Samsung Galaxy Tab 10.1 ve volném prodeji, je připraven bonus v podobě poukazu na nákup e-knih v celkové hodnotě 200 Kč v aplikaci Wooky, kterou si majitelé mohou stáhnout z obchodu SamsungApps.

Komentáře zástupců společností Samsung, Alza a Telefónica

„Jsme velmi rádi, že tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 dorazil na český trh a dnešním dnem zahajujeme jeho prodej. Pevně věříme, že nejenom svým výkonným dvoujádrovým procesorem a operačním systémem Android 3.1, bude mít u našich zákazníků úspěch,“  říká Roman Šebek, Sales and Marketing Director Telco divize společnosti Samsung.

„Spuštění prodeje Samsung Galaxy Tab 10.1 bylo v poslední době velmi diskutovanou záležitostí. Těší mě, že vše dobře dopadlo, že můžeme být u toho, a že můžeme zákazníkům tento jedinečný přístroj v Alza.cz nabídnout,“ uvedl Jan Samko, marketingový ředitel společnosti Alza.cz.

„Všechny funkce tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1 lze využít naplno pouze s kvalitním mobilním datovým připojením. Proto Telefónica exkluzivně nabízí O2 mobilní internet se zvýhodněnou cenou tohoto tabletu. Navíc Chytrá síť od O2 nabízí největší pokrytí populace České republiky,“ uvedl Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

ČLÁNKY:,
LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

DNES  |    |  4 komentáře

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design –…

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

DNES  |    |  diskuze (0)

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé…

Microsoft se opět snaží "modernizovat" Skype pro iPhone

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

DNES  |    |  diskuze (0)

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační…

Mobilní zobrazení