První majitel nového iPhonu 6 mu dal hned co proto!

Luboš Srb

Apple včera začal prodávat dvojici nových iPhonů 6. A jako úplně první se na řadu dostala Austrálie. Jenže první a očividně velmi nervózní mladík nezvládl před kamerou telefon ani vyndat a vypadl mu přímo na dlažbu. Podívejte se!

https://www.youtube.com/watch?v=lnDznowMqAQ

Jak první majitel s novým iPhonem 6 asi „nechtěně“ zatočil, se rychle stalo hitem YouTube. Udělal to ale opravdu díky své neopatrnosti a nervozitě, nebo snad chtěl být slavný? Co myslíte?


Autor článku

Luboš Srb - Šéfredaktor

Luboš píše o technologiích s důrazem na užitečnost pro čtenáře. Od roku 2007 publikoval přes 8 000 článků, začínal jako zakladatel magazínu Mobilizujeme.cz. V osobním životě sází na produkty od Applu a Tesly.


Komentáře


Nejnovější články