Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Problémy s nafukující se baterií má už i menší iPhone 8

  |  12 komentářů  |  autor: Lucie Poláčková

Ohledně nafukující se baterie u většího iPhonu 8 Plus (recenze) se napsalo už mnoho. Nyní se mohou začít obávat i majitelé klasického iPhonu 8. Problém už údajně nahlásilo několik desítek majitelů menšího z modelů. Některé dokonce nabobtnaly už v originální krabičce, tedy ještě před samotným nabitím.

Apple se vyjádřil, že je ještě příliš brzy na vyjádření toho, s čím je vlastně u baterie problém, ale závadu potvrdil a nyní se jí začne podrobněji zabývat. Podle nejnovějších zpráv dokonce hlásí problém i prvních pár uživatelů v domovských Spojených státech, špatným zprávám tedy konec rozhodně není.

Musíme však zmínit, že naštěstí tento problém není tak závažný, jako před rokem u Samsungu Galaxy Note 7, který v některých případech dokonce i začal hořet. To u iPhonu zatím hlášeno nebylo. Avšak i nafukující se baterie samozřejmě telefony znehodnotí a musí se tedy tento problém co nejdříve vyřešit.

 

Tip: iPhone 8 má problémy s baterií. Nafoukne se a rozebere telefon

Pokud se bojíte, že i vy si odnesete závadný iPhone 8 domů, tak vás můžeme uklidnit. Šance je stále velmi malá. Počet těch závadných modelů je pořád úplně minimální ve srovnání s počtem kvalitně vyrobených. Ale i tak doufáme, že Apple přijde na chybu u závadných baterií a bude produkovat jen bezvadné kusy.

zdroj: BGR

ČLÁNKY:, , , , , ,

Diskuze

12
Komentujte

avatar
7 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
MartinVikiHarry84VeloYegor Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Janek
Janek

Vzpomínám na neuvěřitelnou histerii u Samsungu note 7 v loňském roce, výsměch, karikatury, odepisování firmy a to napříč internetem.
A hle stejný problém u Apple a to přece nic není, taková drobná chybička, kdyby chybně vyrobené baterie dostal loni, vybuchovaly by naprosto stejně. Tomuhle se v Česku říká objektivní vyvážené zpravodajství.

Yegor
Yegor

Kolik že to, ale přesně prosím, iPhonů 8 vybuchlo – shořelo?

Viki
Viki

Souhlasím

Radim
Radim

Prej drobná chybička u telefonu za 25000kc :D

Radek
Radek

To není problém, to je vlastnost, po vychlazení baterie iOvce telefon sešlápnou a budou používat dál. Přeci to nebude Apple svolávat, co by pak prodával?

Marek Studnicka
Marek Studnicka

A Jablečné Ovce Mohou nadšením hýkat

Velo
Velo

No, zatím hýkají pouze Androidí ovce….

Martin
Martin

To říkam pořád že iPhone 8 A PLusko je výsměch lidem do očí že si kupují šmejd. Něměli vycházet vůbec a zaměřit se na Xko. Ani bych se nedivil kdyby i Xko mělo stejné problémy.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Huawei Nova 3i: bestie střední třídy s Kirinem 710

Huawei Nova 3i: bestie střední třídy s Kirinem 710

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Dnešní den představilo Huawei v Číně novinku s názvem Nova 3. Není to však jediný kousek, který nám zde ukázala. Čínská…

V celé své kráse. Modrý Note 9 opravdu dostane žlutý S Pen

V celé své kráse. Modrý Note 9 opravdu dostane žlutý S Pen

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Představení Samsungu Galaxy Note 9 se nezadržitelně blíží a tím se nám zvyšuje i počet úniků. Nedávno uniklá fotografie plakátu tohoto…

Google dostal od Evropské komise rekordní pokutu

Google dostal od Evropské komise rekordní pokutu

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Evropská unie se opět předvedla ve skvělém světle. Dala Googlu pokutu za zneužívání dominantního postavení. Kdo by to byl řekl, že…

Mobilní zobrazení