Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

OnePlus 6 dorazí se čtečkou otisků prstů pod displejem

  |  6 komentářů  |  autor: Tomáš Rajnoch

Není to dlouho, co společnost OnePlus představila model 5T. Již teď, se ale již začalo spekulovat o jeho nástupci, jímž bude OnePlus 6. Těšit se samozřejmě můžeme na špičkovou výbavu nebo moderní design. Navíc ale nabídne čtečku otisku prstů, která bude implementována po displej.

Před více než měsícem jsme se dočkali nové vlajkové lodě OnePlus 5T. Telefon nabízí tu nejlepší možnou výbavu v moderním kabátku. Kolem velkého 6palcového displeje jsou tedy minimální rámečky. Takovému konstrukčnímu řešení ale musela ustoupit čtečka otisků prstů, která se přesunula na záda.

A právě senzor otisků prstů je nyní hlavním tématem ve spojitosti s nadcházejícím top modelem OnePlus 6. Jak totiž víme, značky Vivo, OnePlus a Oppo sdílejí své technologické patenty. Dalo by se tedy říct, že se jedná o sesterské společnosti. A právě z Viva, které jako první na světě nabídne ve svém modelu čtečku otisků prstů pod displejem, by si mělo vzít OnePlus 6 inspiraci. Je tak možné, že OnePlus 6 stejně jako model od Viva nabídne řešení od Synaptics.

Dále se samozřejmě setkáme s tou nejlepší možnou výbavou. Pod kapotou by měl tepat procesor Qualcomm Snapdragon 845, jenž dostane k dispozici až 8 GB paměti RAM. Co se týče designu, model 6 vyjde z modelu 5T. Rámečky kolem displeje by měly být ještě menší.

Dále se také dozvídáme, že nástupce OnePlus 5T by měl být představen již v polovině března roku 2018. A informace jsou ještě konkrétnější, do prodeje by totiž měl dorazit na konci března. Do uvedení tedy ještě zbývá poměrně dost času, s přibývajícím časem bychom se však mohli o modelu OnePlus 6 dozvídat stále více.

zdroj: gizmochina

ČLÁNKY:, , , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
QNX
QNX

To je super takéto riešenie čítačky preferujem. Dúfam že sa to rozšíri. Ešte keby sa OnePlus držal svojho konceptu akým začínal a to top Hw za top cenu bohužiaľ dnes je to top Hw za priemernú cenu…
Škoda hlavne aby tam ostal Jack

Růžový vlk
Růžový vlk

Lol vypadá to jak hranatej iSráč :D Zlatý Sony

Ivo
Ivo

je dvakrát lepší než X, protože má dvakrát vykousnutý displej :)))

Qwertz
Qwertz

Ten obrazek je jenom concept art lidi. Nestrašte tady s vykousnutým displayem

Kojot
Kojot

Tak jak tedy? Nadpis slíbil návrat čtečky (a tedy pravděpodobně i ovládání) pod displej, ale článek pak hovoří v displeji. Tedy?

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

O telefonu OnePlus 6 se poslední dobou stále více spekuluje. Dozvěděli jsem se například, že po vzoru iPhonu X…

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

18ti letá indická dívka, která vlastnila obstarožní Nokii 5233, byla smrtelně zraněna výbuchem zařízení během telefonického hovoru. Čí je…

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Skupina PPF oznamuje, že se dohodla se společností Telenor na koupi jejích telekomunikačních aktiv ve střední a východní Evropě,…

Mobilní zobrazení