Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

OnePlus 6 dorazí se čtečkou otisků prstů pod displejem

  |  6 komentářů  |  autor: Tomáš Rajnoch

Není to dlouho, co společnost OnePlus představila model 5T. Již teď, se ale již začalo spekulovat o jeho nástupci, jímž bude OnePlus 6. Těšit se samozřejmě můžeme na špičkovou výbavu nebo moderní design. Navíc ale nabídne čtečku otisku prstů, která bude implementována po displej.

Před více než měsícem jsme se dočkali nové vlajkové lodě OnePlus 5T. Telefon nabízí tu nejlepší možnou výbavu v moderním kabátku. Kolem velkého 6palcového displeje jsou tedy minimální rámečky. Takovému konstrukčnímu řešení ale musela ustoupit čtečka otisků prstů, která se přesunula na záda.

A právě senzor otisků prstů je nyní hlavním tématem ve spojitosti s nadcházejícím top modelem OnePlus 6. Jak totiž víme, značky Vivo, OnePlus a Oppo sdílejí své technologické patenty. Dalo by se tedy říct, že se jedná o sesterské společnosti. A právě z Viva, které jako první na světě nabídne ve svém modelu čtečku otisků prstů pod displejem, by si mělo vzít OnePlus 6 inspiraci. Je tak možné, že OnePlus 6 stejně jako model od Viva nabídne řešení od Synaptics.

Dále se samozřejmě setkáme s tou nejlepší možnou výbavou. Pod kapotou by měl tepat procesor Qualcomm Snapdragon 845, jenž dostane k dispozici až 8 GB paměti RAM. Co se týče designu, model 6 vyjde z modelu 5T. Rámečky kolem displeje by měly být ještě menší.

Dále se také dozvídáme, že nástupce OnePlus 5T by měl být představen již v polovině března roku 2018. A informace jsou ještě konkrétnější, do prodeje by totiž měl dorazit na konci března. Do uvedení tedy ještě zbývá poměrně dost času, s přibývajícím časem bychom se však mohli o modelu OnePlus 6 dozvídat stále více.

zdroj: gizmochina

ČLÁNKY:, , , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
QNX
QNX

To je super takéto riešenie čítačky preferujem. Dúfam že sa to rozšíri. Ešte keby sa OnePlus držal svojho konceptu akým začínal a to top Hw za top cenu bohužiaľ dnes je to top Hw za priemernú cenu…
Škoda hlavne aby tam ostal Jack

Růžový vlk
Růžový vlk

Lol vypadá to jak hranatej iSráč :D Zlatý Sony

Ivo
Ivo

je dvakrát lepší než X, protože má dvakrát vykousnutý displej :)))

Qwertz
Qwertz

Ten obrazek je jenom concept art lidi. Nestrašte tady s vykousnutým displayem

Kojot
Kojot

Tak jak tedy? Nadpis slíbil návrat čtečky (a tedy pravděpodobně i ovládání) pod displej, ale článek pak hovoří v displeji. Tedy?

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Samsung Galaxy Note 9 má přijít dříve, než se čekalo

Samsung Galaxy Note 9 má přijít dříve, než se čekalo

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Nejnovější informace hovoří o tom, že nadcházející vlajkový model Samsung Galaxy Note 9 přijde o měsíc dříve, než se…

LG Q7: voděodolnost, slušná výbava, a nevyříznutý displej

LG Q7: voděodolnost, slušná výbava, a nevyříznutý displej

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (1)

Nejnovější telefon od LG vychází z vlajkového modelu společnosti, ale díky několika kompromisům by měl vyjít podstatně levněji. Ne…

Google pracuje na tajném AR headsetu. Oživí snad Google Glass?

Google pracuje na tajném AR headsetu. Oživí snad Google Glass?

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

V průběhu posledních několika let můžeme jasně sledovat extenzi zábavního průmyslu o technologie spojené s virtuální realitou. Za zhruba…

Mobilní zobrazení