Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Nové datové tarify T-Mobile pro internet v mobilu

  |  7 komentářů  |  autor: Jindřich Srb

T-Mobile nabízí od 15.8. nové datové tarify pro internet v mobilu, cena možná překvapí, datové omezení nikoliv. Čeští operátoři se i nadále řídí především tím, jak z uživatele dostat maximální částku za minimum služeb.

Nové sazebníky se na webu T-Mobilu objevují s předstihem, proto jsme si mohli už v sobotu 14.8. posvítit na nově vzniknuvší eskadru datových tarifů. Celkem jich je pět – Standard, Klasik, Premium,Twist Surf+ a internet v mobilu na den.

Nejnižší tarif má označení Standard, stojí 139 Kč/měsíc a obsahuje 100MB dat. Při upsání na 12 měsíců se cena posouvá na 125 Kč/měsíc a při 24 měsíčním podepsání na 110 Kč/měsíc. Zajímavé je, že po přesáhnutí datového stropu se můžete vykoupit z omezené rychlosti a dokoupit další 100MB bloky, přičemž jeden vyjde na 99 Kč. I tak přehnané ceny na západní Evropu.

Klasik je tarif s měsíční sazbou 239 Kč a datovým stropem 200MB. Při upsání na 12 měsíců se cena posouvá na 210 Kč/měsíc a při 24 měsíčním podepsání na 179 Kč/měsíc. Také u tohoto tarifu platí zakoupení dalších 100MB balíčků za částku 99 Kč.

Nejvyšší měsíční datový tarif nese název Premium, stojí 499 Kč a obsahuje 1024 MB dat. Při upsání na 12 měsíců se cena posouvá na 449 Kč/měsíc a při 24 měsíčním podepsání na 399 Kč/měsíc. 100MB dat navíc stojí rovněž 99 Kč. Pokud ovšem uživatel nestojí o další navýšení datového stropu a spokojí se s maximálně omezující rychlostí 16kB/s, pak navíc nic neplatí.

Tarif Twist Surf+ je určen pro ty, kteří raději platí týdenní částku za připojení na internet. Za 39 Kč/týden získáte 15MB dat. Jak správně poznamenal jeden náš čtenář, u tohoto tarifu i nadále platí neférové účtování některých portů navíc, takže částka 39 Kč týdně je pouze základní a neznalec může tvrdě narazit. Doporučujeme číst zásadně celé podmínky a  vyhledat placené porty.

Bezevšeho se objeví i Internet v mobilu na den, a to za cenu 24 Kč. To je víc, než u konkurence. Datový limit ovšem znám není.

Nové tarify jsou u T-Mobilu rozhodně posunem do současných let, předtím jsme byli svědky účtování dat navíc za různé porty, což bylo pro neznalého uživatele velmi zákeřné. Nyní jsou tu tarify srovnatelné s konkurencí – u O2 dostanete za 150 Kč/měsíc 150MB, u Vodafonu za 177 Kč/měsíc 100MB. Se západní Evropou však mají tyto tarify stále pramálo společného. Pokrytí rychlými daty tak zřejmě každý zaplatí zlatem, pokud jej bude chtít plnohodnotně využít a nebýt svírán několikasetmegovými balíčky.

ČLÁNKY:

Diskuze

7
Komentujte

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PyroJindřich SrbJirkaMaca Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Maca
Maca

Já bych jen upozornil,že u twist surf+ se i nadále platí za připojení přez některé porty. U twistu se nezměnilo vůbec nic. Nechápu je, kvůli tomu jsem musel přejít k vodafone, protože mám galaxy s a žralo mi to peníze. Minule šéf tmobilu tvrdil ,že mají největší počet předplacenkářů a že jsou pro ně prioritou. Moc pěkně se k nim chovají.

Jirka
Jirka

Není lepši u Vf Internet v mobilu Naplno, kde je 500 Mb za 315 kč? Navíc teď v akci za 177 kč.

Jirka
Jirka

To je pravda. Já net v mobilu používam skoro denně, někdy i několik hodin. Surfuji na Opeře Mini, ale pokud to jde, tak si otevírám mobilní verze stránek. Mám trvale puštěnou synchr.e-mailu (velké soubory ale stahuji do pc) a pravideně si mi aktualizuje Handy Weather. Stačí mi to na těch 500 MB, ale uvítal bych větší Fup, abych se nemusel omezovat.

Maca
Maca

No já tenhle tarif od vodafone mám, musel jsem přejít hlavně kvůli těm portum , ale už po 14 dnech jsem ten 500 mega fup vyčerpal a teď je to strašné pomalé i v opeře mini, to zase u tmobile zůstalo to surfování hodně rychlé, přitom mají všichni operátoři zpomalení na 16 kbs ,tak že si nevyberu.

Pyro
Pyro

Jak je to stim když presahnu fup tak se miro jen spomali a muzu hrat dal a stoji to jen 139 měsičně nebo plat pak víc ?

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Unikly fotografie připravovaného Samsungu Galaxy Note 9

Unikly fotografie připravovaného Samsungu Galaxy Note 9

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Jedna z nejočekávanějších novinek tohoto roku se na nás usmívá z fotografií, které unikly na internet. Ač máme možnost vidět telefon…

Chystané hodinky od Samsungu prošly certifikací FCC

Chystané hodinky od Samsungu prošly certifikací FCC

DNES  |  Daniel Fousek  |  diskuze (0)

Prozatím tu bylo o designu letošních hodinek od Samsungu mnoho spekulací. Nyní do toho vnáší světlo dokumenty z amerického úřadu FCC s detailním…

Unikly nové specifikace LG V40. Má konkurence důvod se bát?

Unikly nové specifikace LG V40. Má konkurence důvod se bát?

DNES  |  Lucie Poláčková  |  3 komentáře

Společnost LG tento rok obohatila náš mobilní rybníček o 3 vlajkové lodě a nyní se potvrzuje, že bychom se měli dočkat…

Mobilní zobrazení