Mobilizujeme.cz

Nové datové tarify T-Mobile pro internet v mobilu

  |  7 komentářů  |  autor:

T-Mobile nabízí od 15.8. nové datové tarify pro internet v mobilu, cena možná překvapí, datové omezení nikoliv. Čeští operátoři se i nadále řídí především tím, jak z uživatele dostat maximální částku za minimum služeb.

Nové sazebníky se na webu T-Mobilu objevují s předstihem, proto jsme si mohli už v sobotu 14.8. posvítit na nově vzniknuvší eskadru datových tarifů. Celkem jich je pět – Standard, Klasik, Premium,Twist Surf+ a internet v mobilu na den.

Nejnižší tarif má označení Standard, stojí 139 Kč/měsíc a obsahuje 100MB dat. Při upsání na 12 měsíců se cena posouvá na 125 Kč/měsíc a při 24 měsíčním podepsání na 110 Kč/měsíc. Zajímavé je, že po přesáhnutí datového stropu se můžete vykoupit z omezené rychlosti a dokoupit další 100MB bloky, přičemž jeden vyjde na 99 Kč. I tak přehnané ceny na západní Evropu.

Klasik je tarif s měsíční sazbou 239 Kč a datovým stropem 200MB. Při upsání na 12 měsíců se cena posouvá na 210 Kč/měsíc a při 24 měsíčním podepsání na 179 Kč/měsíc. Také u tohoto tarifu platí zakoupení dalších 100MB balíčků za částku 99 Kč.

Nejvyšší měsíční datový tarif nese název Premium, stojí 499 Kč a obsahuje 1024 MB dat. Při upsání na 12 měsíců se cena posouvá na 449 Kč/měsíc a při 24 měsíčním podepsání na 399 Kč/měsíc. 100MB dat navíc stojí rovněž 99 Kč. Pokud ovšem uživatel nestojí o další navýšení datového stropu a spokojí se s maximálně omezující rychlostí 16kB/s, pak navíc nic neplatí.

Tarif Twist Surf+ je určen pro ty, kteří raději platí týdenní částku za připojení na internet. Za 39 Kč/týden získáte 15MB dat. Jak správně poznamenal jeden náš čtenář, u tohoto tarifu i nadále platí neférové účtování některých portů navíc, takže částka 39 Kč týdně je pouze základní a neznalec může tvrdě narazit. Doporučujeme číst zásadně celé podmínky a  vyhledat placené porty.

Bezevšeho se objeví i Internet v mobilu na den, a to za cenu 24 Kč. To je víc, než u konkurence. Datový limit ovšem znám není.

Nové tarify jsou u T-Mobilu rozhodně posunem do současných let, předtím jsme byli svědky účtování dat navíc za různé porty, což bylo pro neznalého uživatele velmi zákeřné. Nyní jsou tu tarify srovnatelné s konkurencí – u O2 dostanete za 150 Kč/měsíc 150MB, u Vodafonu za 177 Kč/měsíc 100MB. Se západní Evropou však mají tyto tarify stále pramálo společného. Pokrytí rychlými daty tak zřejmě každý zaplatí zlatem, pokud jej bude chtít plnohodnotně využít a nebýt svírán několikasetmegovými balíčky.

ČLÁNKY:
Unikají rendery obalu pro Galaxy A5 (2018). Jak bude vypadat?

Unikají rendery obalu pro Galaxy A5 (2018). Jak bude vypadat?

DNES  |    |  diskuze (0)

Oblíbená řada Galaxy A se na začátku příštího roku vrátí již s verzí 2018. Na podrobné specifikace či rendery smartphonu je ještě…

Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

DNES  |    |  5 komentářů

Dlouho očekávaný iPhone X představil Apple na konferenci před dvěma týdny a nikoho určitě nenechal chladným konečně nový design telefonu. Mimo jiné…

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

DNES  |    |  diskuze (0)

Získejte Leagoo Kiicaa Mix za pouhých 109,99 dolarů (sleva 30 dolarů) na stránkách Aliexpress. Kdy? 26. až 27. září 2017 Srovnání fotoaparátů: Kiicaa…

Mobilní zobrazení