Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Nokia Lumia 830 se představí spolu s Lumií 730 již 4. září

  |  komentovat  |  autor: Lukáš Grygarčík

Microsoft se chystá uspořádat u příležitosti blížícího se veletrhu IFA tiskovou konferenci, při níž by měl představit nové Lumie střední třídy, modely Lumia 730 a Lumia 830.

Microsoft pozvánka

Microsoft začal rozesílat pozvánky na svou akci, která se uskuteční 4. září u příležitosti veletrhu IFA v Berlíně. Písmenko „o“ v pozvánce nahrazuje objektiv fotoaparátu, který připomíná ten, který už jsme mohli spatřit na uniklých snímcích Lumie 830, takže je velice pravděpodobné, že právě tohoto modelu se dočkáme. Kromě něj by se měl představit také další zástupce střední třídy, konkrétně selfie smartphone Lumia 730, o kterém už jsme psali zde a známe už také i jeho specifikace i podobu.

Nicméně vraťme se zpět k Lumii 830, jelikož se na inernetu objevily nově aktualizované a důvěryhodné informace ohledně výbavy modelu. Nový nástupce Lumie 820 bude vybaven 4,5″ displejem s HD rozlišením (1280 x 720 pixelů), což nám dává jemnost 326 pixelů na palec. Dočkáme se také 20 Mpx PureView fotoaparátu, u kterého se přepokládá, že bude shodný se snímači z vlajkové lodě Lumie 930 a phabletu Lumie 1520. Dočkat bychom se měli také podpory LTE a samozřejmě nejnovější verze operačního systému Windows Phone 8.1.

Nokia Lumia 830 koncept
Fanouškovský koncept Lumie 830, vytvořený podle uniklých fotografií

Vzhledem k vysokému rozlišení fotografií bude vnitřní paměť, čítající pravděpodobně 16 GB, rozšiřitelná prostřednictvím microSD paměťových karet až o dalších 128 GB. Výkon bude mít na starost blíže nespecifikovaný 4-jádrový procesor od Qualcommu. Na internetu se objevilo také video, které údajně zachycuje Lumii 830 v chodu, bohužel ale nevidíme více než displej a pravost tak nelze ověřit. Video je přiloženo pod článkem.

Zdroj: TK Tech News via: GSMArena

ČLÁNKY:, , , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
wpDiscuz
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Samsung Notebook 9 Pen a Notebook 9 (2018) oficiálně představeny

Samsung Notebook 9 Pen a Notebook 9 (2018) oficiálně představeny

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Tak a je to venku. Společnost z Jižní Koreje dnes oficiálně představila novou řadu ultrabooků pro nadcházející rok.…

Recenze BlackBerry Motion: a Android začal dávat smysl

Recenze BlackBerry Motion: a Android začal dávat smysl

DNES  |  Tomáš Drahoňovský  |  diskuze (0)

Kanadsko-čínské BlackBerry/TCL přichází dosti překvapivě se zatím nejuniverzálnějším, nejodladěnějším a možná také nejhezčím a nejoriginálnějším modelem značky. Vůbec…

Fotoaparát očekávané Nokie 9 poodhaluje své schopnosti

Fotoaparát očekávané Nokie 9 poodhaluje své schopnosti

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Velice očekávaným smartphonem, jenž má být představen začátkem příštího roku, je Nokia 9. O telefonu toho již víme…

Mobilní zobrazení