Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Mobilní divize LG má nového šéfa. U telefonů slibuje inovace

  |  8 komentářů  |  autor: Tomáš Rajnoch

Velké změny se nyní odehrávají ve společnosti LG. Konkrétně v jejich mobilní divizi, která dostane nového generálního ředitele. Jmenuje se Hwang Jeong-hwan. Při svolení navíc prohlásil, že chce konkurovat těm nejlepším.

V mobilní divizi LG se aktuálně odehrávají velké personální změny. Stávající generální ředitel Juna Cho totiž končí, v LG však zůstane, pouze na jiné pozici. Od 1. prosince tak mobilní divizi povede nová tvář, konkrétně se jedná o Hwang Jeong-hwan. V LG však není nový, doposud prováděl výzkum a vývoj technologií pro domácí zábavu.

A jakou zprávu nový generální ředitel LG vyslal do světa? Společnost by chtěla konkurovat těm nejlepším, jako je například Samsung. Taktika je pak jasná. LG by rádo přinášelo inovativnější produkty a služby než konkurence. Což nezní špatně. Záleží na tom, jakým způsobem bude společnost plnit tento slib.

LG také oznámilo, že tento muž byl zapojen do vývoje jednoho z prvních smartphonů společnosti. O jaký model se přesně jednalo, ale již nedodali. Pravděpodobně se však jedná o chytrý telefon LG GW620 (recenze), který byl vůbec prvním smartphonem LG a dorazil například s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí a Androidem Cupcake.

Příchod nového generálního ředitele by tak měl zajistit postupný návrat společnosti k zeleným číslům. Poslední dobou se totiž mobilní divizi LG zrovna nedaří. Za poslední tři roky klesly prodeje o 18,4 %. Za třetí kvartál roku 2017 dokonce zaznamenali provozní ztrátu ve výši 331 milionů dolarů. Uvidíme tedy, jak se s příchodem nového ředitele mobilní divizi začne, či nezačne dařit.

zdroj: androidauthority, Phone Arena

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Martin
Martin

LG se dostane nahoru, v tobě kdy začnou i EU brát vážně a ne na nás srá. Pak jim to půjde. V30 se sem dostane až 16.12 a to už vyšel 30.8.

Takže jestli G7 vyjde na CES v Únoru už musí být všude ne jen Korea a USA.

Sumec
Sumec

Přesně tak. Když po třech měsících V30 neprodávaj, tak nemůžou prodeje stoupnout. Spousta natěsených lidí ztratila trpělivost a koupila si telefon od konkurence. Za to si zkrátka můžou jenom sami.

Roll
Roll

Hlavně by měli do týmu zapojit někoho s mozkem a ne ty idioty co vymysleli G5. Taky by mohli plnit sliby a dodržovat podporu zařízení. G4 se pořád plácá s androidem 6, ikdyž ostatní velcí výrobci mají dávno 7 a slibují 8.

Martin
Martin

G4 má dávno android 7 a i V10.

Roll
Roll

Tak to prosím o oficiální odkaz na stažení. Na Xda se sice objevila beta, ale ta v není dostupná k jednoduché aktualizaci. Ještě tedy korejská verze už sedmičku myslím má, ale celosvětová h815 utřela nos. A to oficiálně slibovali, že bude do října.

Marek Studnicka
Marek Studnicka

Prdlajs,můj kolega z práce má LG G4 a dodneška Android 7 Nemá!!!!

David
David

Kolega at si poridi tlacitkovy. Ja mam G3, a 7.0 uz mam davno.

Roll
Roll

To, že komunita udělá ROMku neberu jako snahu výrobce.. Ten podporu ukončil verzí 6.0 pokud vím.

Taky každý nemá koule si do jediného telefonu riskantně instalovat takové věci a riskovat zničení.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Obří Xiaomi Mi Max 3 má zpoždění. Dorazí až v červenci

Obří Xiaomi Mi Max 3 má zpoždění. Dorazí až v červenci

VČERA  |  Radek Chlup  |  diskuze (0)

Od vydání očekávaného obrovitého telefonu Xiaomi Mi Max 2 uplynul jeden rok. Příznivci modelu tedy chtějí vidět jeho nástupce.…

Výrobce Nokií získal finanční injekci ve výši 100 milionů dolarů

Výrobce Nokií získal finanční injekci ve výši 100 milionů dolarů

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

HMD Global, výrobce telefonů Nokia, od investorů získává 100 milionů amerických dolarů v rámci druhého kola financování vedeného společností Ginko…

Nejmodernější elektrický holicí strojek Xiaomi nyní ve slevě

Nejmodernější elektrický holicí strojek Xiaomi nyní ve slevě

VČERA  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Xiaomi nabízí mnohé produkty do domácnosti, nicméně ne všechny musejí být automaticky i chytré. Příkladem je elektrický holicí strojek.…

Mobilní zobrazení