Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Kdy se dočká LG G6 v Evropě aktualizace na Android 8.0 Oreo?

  |  3 komentáře  |  autor: Tomáš Richter

Společnost LG nepatří k žádným velkým rychlíkům, vezmeme-li v úvahu, kolik času potřebují, než se nová verze systému Android dostane na koncová zařízení. Uživatelé tak mohou jen doufat, že se to časem změní. Pokud na svoji vlajkovou loď pošlete hlavní aktualizaci rok po té, co ji Google vydal, těžko tím někoho ohromíte. Spíš naopak.

Tip: Fotoaparát LG G6 zaostává za letošní špičkou, tvrdí DxOMark

Ačkoliv v Číně probíhá Android Oreo Beta program pro telefon LG G6 (recenze), v ostatních zemích je téměř ticho po pěšině. Proslýchá se, že aktualizaci Android 8.0 Oreo dostanou v první řadě uživatelé ze zemí Blízkého východu. K nim by update měl dorazit do konce února. Na druhou stranu u LG nikdy nevíte. Dvakrát potvrzené, třikrát vyvrácené.

Nás ale zajímá, jak to bude se zákazníky v Evropě. Podle informací, které poskytl zástupce společnosti v Itálii, by měla být hlavní Oreo aktualizace k dispozici nejpozději do konce června tohoto roku, tedy téměr rok po té, co jej Google oficiálně představil. Podle italské pobočky LG má být LG G6 aktualizován na Android Oreo v první polovině roku 2018, což znamená, že update by mohl dorazit do konce června. Na Twitteru však dokonce padl nástin, že by to mohlo být kdykoliv během druhého čtvrtletí, což je období duben – červen.

Takže Android 8.0 Oreo bude, jen musíte být uživatelé trpěliví. LG má v tomto ohledu co napravovat, ale podle toho, jak to vypadá, s nápravou příliš nespěchají.

zdroj: phoneArena

ČLÁNKY:, , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Lmag tony
Lmag tony

Tak když všechno funguje s Nougatem, proč hned chtít tu novou generaci? To tak zásadního má? Abych věděl, co mi na mě G6 chybí oproti Nokii 8. Divný. Až bude, bude. Neřeším to. On to ještě někdo řeší?

hadasek
hadasek

Přesně tak. Souhlas

Mirek
Mirek

Spíš si myslím, že je to představa o lepší bezpečnosti “ ale co je lepší bezpečnost, že. Mám nugát s novým telef.měsíc a jsem běžný volající a psací uživatel. Co, mám jako chtít po oreu. Že bude telef.měnit barvy a žrát uzený? nebo plavat kraula? :D někdy jsem fakt překvapen.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Xiaomi Mi 7 dorazí s OLED displejem a funkcí Always on

Xiaomi Mi 7 dorazí s OLED displejem a funkcí Always on

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Populární čínský výrobce se již plně připravuje na představení nového vlajkového modelu Xiaomi Mi 7. O tomto kousku již sice proběhlo…

Google vybírá nejlepší pracovní telefony. Jaké to jsou?

Google vybírá nejlepší pracovní telefony. Jaké to jsou?

DNES  |  Martin Skořepa  |  diskuze (0)

Google vymyslel nový program Android Enterprise Recommended, který má firmám usnadnit práci při výběru pracovního telefonu pro jejich vedení či zaměstnance.…

Apple se bojí blížícího se nástupu elektromobilů. Kvůli bateriím

Apple se bojí blížícího se nástupu elektromobilů. Kvůli bateriím

VČERA  |  Luboš Srb  |  2 komentáře

Apple prodává desítky milionů telefonů ročně a patří tak mezi největší výrobce na světě. Jenže ho překvapivě mohou ohrozit elektromobily. Tip: Recyklace…

Mobilní zobrazení