Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

iPhone X: prohlédněte si prodejní balení a telefon naživo

  |  4 komentáře  |  autor: Martin Skořepa

Výroční iPhone X je jedním z nejočekávanějších telefonů nejen letošního roku, ale i posledních několika let. Počkat si na něj ovšem budeme muset minimálně do začátku listopadu, ještě asi měsíc. Tedy v ideálním případě, čekání možná nakonec bude ještě delší, než se původně čekalo.

iPhone X bude lákat na velký bezrámečkový OLED displej, revoluční čtečku tváře, procesor s využitím umělé inteligence, která slibuje velký krok směrem do budoucnosti, vylepšený duální fotoaparát, či celkově výbavu bez větších kompromisů. A právem tak nebude zrovna dvakrát levný, cena se vyšplhá až na 34 490 korun za nejvyšší variantu.

Ptáte se, proč už se ostatní nové iPhony, modely iPhone 8 a iPhone 8 Plus, prodávají, ovšem výroční iPhone X zatím ne? Důvodem jsou omezené zásoby komponent a výrobce tak musí počkat, než jich bude mít dostatek od všech dodavatelů. Stát by se tak mělo za pár týdnů, přičemž prodej je slíbený na 3. listopad, což jsou ještě téměř 3 týdny čekání.

To ovšem nebrání tomu, aby se některé kusy objevily na veřejnosti. Jde zřejmě o testovací kusy, které mají někteří obchodní partneři nebo zástupci Applu, popřípadě velmi vážení klienti. Na všech takových snímcích ovšem iPhone X vypadá stejně, než na kterémkoliv z prvních reálných snímků od novinářů, kteří se zúčastnili velkolepé keynote.

Přinášíme vám pár snímků a video, na kterých si můžete prohlédnout nejen samotný telefon z různých úhlů, ale také například prodejní balení.

Názor: Proč byste si měli koupit nový iPhone? A naopak proč si ho nekupovat?

https://www.youtube.com/watch?v=2if0Sy_r2Co

foto: arstechnica, slashgear

ČLÁNKY:, , , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Gotys
Gotys

Sice mám Galaxy S 8 plus, ale musím uznat, že iPhone X se povedl. Vypadá skvěle

Petas
Petas

tak kdy me iPhone X dovezete domu abych se na nej podival nzivo, jak pisete. Neni snad videt jen na videu??

Pavel
Pavel

Tohle je prvni bezraneckovy telefon s ramem jak z obrazu. Opravdu ten ram nikdo nevidi!?!?

anawarr
anawarr

To je první iPhone, který se mi líbí. Bezrámečkový design, Oled displej. Teď ještě vyhodit iOS, nahradit Androidem a už si možná Apple koupím :-)

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Konec zlatých časů? Prodeje telefonů začínají stagnovat

Konec zlatých časů? Prodeje telefonů začínají stagnovat

DNES  |  Tomáš Richter  |  2 komentáře

Před několika dny jsme přinesli informaci, že Apple v posledním čtvrtletí loňského roku jasně dominoval. A to i navzdory meziročnímu poklesu…

Nové telefony od Sony v předčasném úniku, víme téměř vše

Nové telefony od Sony v předčasném úniku, víme téměř vše

DNES  |  Luboš Srb  |  9 komentářů

Už už to vypadalo, že se Sony tentokrát povede udržet tajemství a tolik očekávaný inovovaný design odhalí skutečně až na plánované…

Očekávaný topmodel Huawei P20 o sobě dává znovu vědět

Očekávaný topmodel Huawei P20 o sobě dává znovu vědět

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Čínské Huawei letos chystá velice zajímavé modely. Největší pozornost pak dozajista upoutá řada P20, která bude obsahovat tři kousky – P20,…

Mobilní zobrazení