Mobilizujeme.cz

Trendy: Soutěž o telefon Sony | jak vybrat telefon | Huawei Mate 20 Pro | Android 9 Pie aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Čekali na iPhone X zbytečně. Policie jim poradila koupit Android

  |  6 komentářů  |  autor: Tomáš Richter

K docela bizární situaci došlo v americkém Lynnwoodu. Místní Apple Store se potýkal s nulovou zásobou naskladněných iPhonů X. Rozhořčení zákazníci to ovšem vyřešili poněkud radikálně. Přivolali si na pomoc policii.

V nákupním centru Alderwood, kde sídlí lynwoodský Apple Store, došlo k ostré výměně názorů mezi zákazníky a personálem. Příčinou byl pro daný moment vcelku nešťastný výrok Tima Cooka, generálního ředitele společnosti Applu, který sliboval, že 3. listopadu bude možné na prodejnách získat omezené množství telefonů iPhone X i bez předobjednávky. Jenže v místním Apple Storu němeli na skladě ani jeden kus, což doslova vytočilo zákazníky, kteří na něj stáli několikahodinovou frontu. Proč si předtím neověřili dostupnost telefonicky, je nám záhadou, ušetřili by si tak případný vztek i rozčarování.

Když byli personálem požádáni, aby pokojně odešli, protože telefon nezískají, někteří z nich se s tím nechtěli smířit a odvolávali se právě na slib Tima Cooka. Když si zaměstnanci přestali vědět rady, povolali na pomoc ochranku, ale ani to nepomohlo a podnítilo to zákazníky přejít do neobvyklého protiútoku. Přivolali na pomoc policii v domnění, že prodejna volné kusy k prodeji má, ale zákazníkům to zatajuje. Díky policii se chtěli do Apple Store dostat za každou cenu a telefon si odnést domů.

Podle dostupných záběrů na videu níže však oporu v policistovi nenašli. Těm nejneústupnějším totiž bylo doporučeno, že pokud trvají na telefonu již dnes, aby si zašli do jiného obchodu a koupili si telefon s Androidem.

Že vám to celé připadá neuvěřitelné?

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
HarloYegorPetrOlikRoman Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Radek
Radek

Policista dal jen najevo, že pro něj je telefon jako telefon, on iOvce vůbec nechápe, mohl aspoň zavolat záchranku se svěracíma kazajkama.

Yegor
Yegor

Volodroidi nejsou o nic lepší :-)

Roman
Roman

Vymaštěný (I)dioti

Olik
Olik

Prostě konzumní svět… stupidní stádo iovcí

Petr
Petr

iDioti =)

Harlo
Harlo

Napíšem to slušne – KOKOTI!

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Sledujte živý přenos představení nové řady Huawei Mate 20

Sledujte živý přenos představení nové řady Huawei Mate 20

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Dnes v 15 hodin Huawei představí novou vlajkovou řadu Huawei Mate 20. Těšit se tak určitě můžeme na dva…

Zemřel spoluzakladatel společnosti Microsoft Paul Allen

Zemřel spoluzakladatel společnosti Microsoft Paul Allen

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Ve věku 65 let včera, v pondělí 15. 10. 2018, zemřel spoluzakladatel společnosti Microsoft, filantrop a vizionář Paul Allen.…

Uniká design, specifikace i cena chystané Nokie 7.1 Plus

Uniká design, specifikace i cena chystané Nokie 7.1 Plus

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Na dnešní události konané společností Nokia, představí tato firma model 7.1 Plus. Zdá se však, že oficiální představení bude…

Mobilní zobrazení