Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Apple není sám, výrobní problémy trápí také Samsung Galaxy Note 4

  |  6 komentářů  |  autor: Tomáš Bárta

Na účet náchylnější konstrukce Apple iPhone 6 Plus se baví celý internet. Toho samozřejmě využívá konkurence včetně jihokorejského Samsungu, kterému se to však může pořádně vymstít. Jeho nový Galaxy Note 4 totiž také není bez chyby.

První zájemci si nový Samsung Galaxy Note 4 mohli zakoupit již minulý pátek v Jižní Koreji. Podle prvních zkušeností se však vyplatí počkat, protože některé kusy prý trpí mezerou mezi displejem a kovovým rámečkem. Mezera je navíc tak velká, že se do ní vejdou dva listy papíru nebo vizitka.

Spekuluje se, že na vině může být předčasný start prodeje, ke kterému byl Samsung donucen právě Applem. Tlak na rychlejší výrobu pak mohl způsobit přehlédnutí této zjevné nedokonalosti. Na druhou stranu však musíme zmínit, že včerejší kus Galaxy Note 4, který jsme si mohli vyzkoušet v Praze, byl zpracován bezchybně. Doufejme tedy, že jihokorejský výrobce rychle odstraní výrobní problémy a na českém trhu se nic podobného neobjeví.

Zdroj: GSMArena

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Marian_1
Marian_1

Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

Drezir
Drezir

Jistě, že je to předčasným prodejem kvůli Applu. Kdyby už k tomuto výběru došlo, tak je nutné si položit otázku, jestli ohebný telefon, který při narovnání praskne, anebo telefon, který má ničemu vadící mezeru mezi styky materiálů.

adis002
adis002

Mezera mezi styky materiálů ničemu nevadí? Takže když se ti dostane dovnitř telefonu vlhkost z deště (nebo rovnou voda z něj), případně prach, tak to je naprosto v pořádku? To mě teda přijde lepší mít trochu ohnutý, leč lícující telefon ;)

Drezir
Drezir

Nenene, mezera tam je, ale materiály na sobě sedí, takže žádná vlhkost ani prach – maximálně v té mezeře. Ono nejde o to, že ten telefon bude ohnutý – to by bylo ještě přijatelné, ale jde o to, že se bude ohýbat dál, což docílí k jeho totální deformaci a prasknutí konstrukce či displeje.

JaroB
JaroB

Najlepšie je oficiálne vyjadrenie Sansungu … všetko odpovedá vysokým kvalitatívnym nárokom našej spoločnosti a splňujú prísne kontroly kvality… táto vada nemá vplyv na funkčnosť alebo kvalitu telefónu …

Ako keby som čítal APPLE vyhlásenie …tieto spoločnosti sa tak začínajú podobať, že to je až na smiech :D

duster
duster

a preto mam lumiu 930 ktora je dokonala po vsetkych smeroch :)

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Samsung Galaxy Note 8 dostává očekávaný Android 8 Oreo

Samsung Galaxy Note 8 dostává očekávaný Android 8 Oreo

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

V portfoliu Samsungu stále nalezneme pouze pár modelů, které se mohou pyšnit tím, že běží na nejnovější Androidu 8…

Známe podobu chystané vlajkové lodě HTC U12 Plus

Známe podobu chystané vlajkové lodě HTC U12 Plus

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Společnost HTC se již nějakou dobu potácí ve finančních problémech. Na telefony však stále nezapomíná, což určitě potěší nejednoho…

Že by chystaný malý iPhone SE 2 poprvé na videu?

Že by chystaný malý iPhone SE 2 poprvé na videu?

VČERA  |  Jakub Mokříš  |  4 komentáře

Snad největší nejasnosti zatím panují ohledně případného následníka populárního iPhonu SE. Tento telefon s vnitřnostmi „dospělého“ iPhonu, ale sympaticky…

Mobilní zobrazení