Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Apple není sám, výrobní problémy trápí také Samsung Galaxy Note 4

  |  6 komentářů  |  autor: Tomáš Bárta

Na účet náchylnější konstrukce Apple iPhone 6 Plus se baví celý internet. Toho samozřejmě využívá konkurence včetně jihokorejského Samsungu, kterému se to však může pořádně vymstít. Jeho nový Galaxy Note 4 totiž také není bez chyby.

První zájemci si nový Samsung Galaxy Note 4 mohli zakoupit již minulý pátek v Jižní Koreji. Podle prvních zkušeností se však vyplatí počkat, protože některé kusy prý trpí mezerou mezi displejem a kovovým rámečkem. Mezera je navíc tak velká, že se do ní vejdou dva listy papíru nebo vizitka.

Spekuluje se, že na vině může být předčasný start prodeje, ke kterému byl Samsung donucen právě Applem. Tlak na rychlejší výrobu pak mohl způsobit přehlédnutí této zjevné nedokonalosti. Na druhou stranu však musíme zmínit, že včerejší kus Galaxy Note 4, který jsme si mohli vyzkoušet v Praze, byl zpracován bezchybně. Doufejme tedy, že jihokorejský výrobce rychle odstraní výrobní problémy a na českém trhu se nic podobného neobjeví.

Zdroj: GSMArena

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

6
Komentujte

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Dreziradis002dusterJaroBMarian_1 Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Marian_1
Marian_1

Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

Drezir
Drezir

Jistě, že je to předčasným prodejem kvůli Applu. Kdyby už k tomuto výběru došlo, tak je nutné si položit otázku, jestli ohebný telefon, který při narovnání praskne, anebo telefon, který má ničemu vadící mezeru mezi styky materiálů.

adis002
adis002

Mezera mezi styky materiálů ničemu nevadí? Takže když se ti dostane dovnitř telefonu vlhkost z deště (nebo rovnou voda z něj), případně prach, tak to je naprosto v pořádku? To mě teda přijde lepší mít trochu ohnutý, leč lícující telefon ;)

Drezir
Drezir

Nenene, mezera tam je, ale materiály na sobě sedí, takže žádná vlhkost ani prach – maximálně v té mezeře. Ono nejde o to, že ten telefon bude ohnutý – to by bylo ještě přijatelné, ale jde o to, že se bude ohýbat dál, což docílí k jeho totální deformaci a prasknutí konstrukce či displeje.

JaroB
JaroB

Najlepšie je oficiálne vyjadrenie Sansungu … všetko odpovedá vysokým kvalitatívnym nárokom našej spoločnosti a splňujú prísne kontroly kvality… táto vada nemá vplyv na funkčnosť alebo kvalitu telefónu …

Ako keby som čítal APPLE vyhlásenie …tieto spoločnosti sa tak začínajú podobať, že to je až na smiech :D

duster
duster

a preto mam lumiu 930 ktora je dokonala po vsetkych smeroch :)

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Huawei pokročil v přípravě skládacího smartphonu

Huawei pokročil v přípravě skládacího smartphonu

VČERA  |  Jakub Foltýn  |  diskuze (0)

Už před nějakou dobou jsme vás informovali o tom, že Samsung připravuje revoluční skládací smartphone. Jak je na tom…

Recenze Nokia 7 Plus: přesně tohle na trhu chybělo

Recenze Nokia 7 Plus: přesně tohle na trhu chybělo

VČERA  |  Michal Maňák  |  2 komentáře

Nokii se v našich posledních recenzích moc nedařilo. Sirocco nebylo tak luxusní, jak si značka slibovala, 6.1 taky na moderních…

Nešťastná sedmička? Xiaomi vysvětluje, proč přijde rovnou Mi 8

Nešťastná sedmička? Xiaomi vysvětluje, proč přijde rovnou Mi 8

26. 5. 2018  |  Jakub Fišer  |  2 komentáře

Poměrně podstatnou součástí vývoje smartphonu je i jeho obchodní označení, jinými slovy jméno, pod kterým budou moci zákazníci přístroj…

Mobilní zobrazení