Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Ambiciózní česko-americký smartphone Verzo Kinzo přichází (aktualizováno)

  |  komentovat  |  autor: Zdeněk Krábek

Česko-americká společnost Verzo konečně vydala svůj první telefon s názvem Kinzo. Jedná se o smartphone střední třídy, využívající operační systém Android 2.2 Froyo. Novinka se může měřit s telefony jako HTC Desire HD, LG Optimus Black nebo Sony Ericsson Xperia Arc. Podívejte se, jaké zbraně Kinzo dostalo.

(aktualizováno 3. prosince) Když Verzo slíbilo úzce spolupracovat se zákazníky, netušili jsme, že to bude až tak opravdové. Česko-americká společnost vyslyšela ohlasy Verzo komunity na příliš vysokou cenu a zareagovala tím nejlepším možným způsobem. Stávající model zlevnila na 8 689 Kč. Bude prodávat novou variantu bez „GPS packu“ za 7 989 Kč. Aby toho nebylo málo, současným majitelům vyplatí zpět rozdíl mezi tehdejší (10 489 Kč) a současnou cenou. Dostat zpět skoro 2 000 Kč, tomu říkáme péče o zákazníky!

Verzo také vydalo oficiální prohlášení jako reakci na stížnost komunity. To si můžete prohlédnout v následujícím videu.

(13. listopadu) Design Verzo Kinzo navrhlo designové studio Novaque. Ušilo mu 12,3 mm silný stylový kabát z vybraných materiálů, jako je kov a sklo. Uvnitř telefonu pracuje 1 GHz jednojádrový procesor TI OMAP 3630 spolu s 512 MB RAM pamětí. Pro uživatele je přichystána vestavěná paměť o velikosti 4 GB. To ale není vše, Verzo k telefonu přidává rovnou v balení 8 GB paměťovou kartu. Technologie jako HSPA, Wi-Fi (802.11 b/g), Bluetooth 2.1 s A2DP a EDR, GSM modul a standardní senzory (akcelerometr, proximity) už dnes nikoho nepřekvapí. Na telefonu se nachází kapacitní 4,3″ WVGA TFT dotykový displej a 5 Mpx fotoaparát s přisvětlovacím LED bleskem. Nechybí ani přední VGA kamerka. Napájení Kinza obstarává 1590 mAh baterie.

Mezi další funkce patří vestavěný navigační software Sygic, obsahující mapy celé Evropy a aplikaci zvaná Tellme, která spojuje uživatele značky Verzo. Verzo se ovšem pyšní jednou velmi exkluzivní funkcí. Nabídne uživatelům Kinza návrhy na zlepšení, ti pak budou hlasovat pro změny, které si přejí, aby byly provedeny. Ten návrh, který získá nejvíce hlasů, bude zapracován do další aktualizace softwaru. Tento jedinečný přístup je nejzajímavější věcí na Kinzu, protože uznává a zajišťuje pro spotřebitele nutnost přizpůsobení a volby.

Verzo Kinzo se prodává výhradně na internetových stránkách Verzo, nebo u prodejního partnera Alza.cz. Jeho prodejní cena činí poměrně sebevědomých 10 500 Kč. Společnost ovšem nabízí k telefonu spoustu lákadel: dopravu do domu zdarma, luxusní balení obsahující velké množství příslušenství jako kožené pouzdro, sluchátka, ale také držák a nabíječku do auta.

Reklama na Verzo Kinzo

http://www.youtube.com/watch?v=b1fWXOprA-Y

ČLÁNKY:,

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Superphone OnePlus 6: důležité specifikace odhaleny

Superphone OnePlus 6: důležité specifikace odhaleny

VČERA  |  Tomáš Richter  |  2 komentáře

Odhalení superphonu OnePlus 6 se pomalu blíží, a tak se začínají rojit další a další úniky. Tentokrát se nám do rukou…

Funkce Edge Sense míří i na telefony, které nevyrábí HTC

Funkce Edge Sense míří i na telefony, které nevyrábí HTC

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  3 komentáře

Minulý rok HTC představilo model U11, který kromě špičkové výbavy zaujal také jednou unikátní funkcí. Tou je Edge Sense, nebo citlivé…

Chyba u iOS 11 zázračně zmizela, ale jen v oficiálním videu

Chyba u iOS 11 zázračně zmizela, ale jen v oficiálním videu

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Apple očividně ví o jedné z chyb u iOS 11, kterou dokonce zachytil přímo ve svém oficiálním videoklipu. Tip: iOS 11 má…

Mobilní zobrazení